Septiņas izgāzušās spēļu konsoles

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Septiņas izgāzušās spēļu konsoles

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #198582
    scorpio666
    Participant

    tu umņik, ps 2 jau ir deviņi gadi, kas priekš konsoles nav maz

    #198583
    Jusis
    Participant

    Nezināju ka N-gage ir konsole.

    #198584
    bekhemins
    Participant

    bljin Ps2 bij labs 🙂 man patik, takaa es domāju ka tā nav nekāda izgāšanās . :lala:

    #198585
    djremys
    Participant

    par dažām nemaz nezināju, paldies par rakstu!

    #198586
    krisis32
    Participant

    tagat atliek vien:

    “Septiņas Veiksmīgākās Spēļu Konsules”

    😉

    #198587
    Mr.Death
    Participant

    Ujjjj, Ieraudzīju to Sega Mega Super Duper Drive, uzreiz atcerējos bērnību. :> Man tak a bij tai 64. gadā tas žilitonu laiks. Kad nopirku SEGA uzreiz arbūzi uzauga 😀 Krutākās spēles man bija Road Rash II un Jurasik Park. No oranžajām kasetēm atminos tik Š mario un ÄŒipendeilus.

    EDIT: va vells kas te kaudze ar žiletoniem, man vislabāk tas JAGUAR :p :p

    #198588
    rihardsss
    Participant

    Jusis wrote:

    Nezināju ka N-gage ir konsole.

    Pēc idejas tas ir telefons, bet tā kā viņš pamatā ir balstīts priekš geimošanas, tad nav jau nemaz tāda kļūda viņu pieskaitīt konsolēm.

    Un PS2, PS3 nevarētu būt pie sūdīgakajām. Drīzāk 7 labāko augšgalā. PS2 vispār laikam konsoļu karalis.

    #198589
    WerNeo
    Participant

    Tanciņi te laikam tautai nav zināmi. Neviens komentāros nepiemin. 🙂

    #198590
    Jaunzems
    Participant

    A kur tetris?

    #198591
    ob1
    Participant

    Tanciņus atceros 🙂 Savulaik tos pat reinkarnēju uz PalmOS:

    https://palmgear.com/index.cfm?fuseaction=software.showsoftware&PartnerREF=&siteid=1&prodID=60904

    #198592
    Aldis
    Participant

    PS2 nav probzas, normala konsole, veljoprojam jaunakaas speeles tiek prieksh shii izveidotas.. 😀 heh.. zinu cilveku kuram divas stav maajaa.. un abas iet un ies vel pusgadsimtu 🙂

    Nesen lasiiju ka xBox izdod kko liidziigu kaa video kamera – infra sarkana, kuru piesleedz pie xbox un uztver tavas kustibas! Heh.. un atcerejos ka tam draugam jau gadu – ja ne vairaak PS2 taada kamera ir piepirkta klat! 🙂

    Edgar.. atsauci atmiņā arī manas mīļākās spēles savulaik! 🙂 Uz SEGA speeleeju gan Road Rash, gan Sonic, gan vel visadus interesantus brinumus! 🙂 Un Nes platformas S-Mario.. mm.. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā