Serveris.lv rāda prikolus

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Serveris.lv rāda prikolus

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148829
    linx
    Participant

    Tā kā savam portālam izmantoju serveris.lv sniegtos pakalpojumus, tad nekādu izbrīnu man neradīja vakardien e-pastā ienākusī vēstule no serveris.lv. Domāju, ka vēstule būs par kādiem uzlabojumiem vai arī par rēķinu, bet liels bija mans izbrīns, kad atvēru e-pastu – vēstulē bija pilna hostinga datu informācija kādam cilvēkam, kurš tikko piereģistrēja domēnu un hostu – vēstulē bija visi hostinga un domēna piekļuves dati (paroles, hosta dati utt.). Aizsūtīju viņam uz e-pastu (jo arī tas tur ir norādīts) kas tie par prikoliem – viņš sākumā nesaprata ko es no viņa gribu, bet kad iekopēju vēstules saturu, tad viņš nevarēja beigt brīnīties par to, kādā veidā tie dati nonāca pie manis. Līdz ar to man sāk rasties šaubas par serveris.lv sniegto pakalpojumu kvalitāti un datu drošību…

    #199848
    Foxsk8
    Participant

    Man līdzīga situācija, pirms braukšanas prom no LV, klientam uzliku webu uz serveris.lv, nākošā dienā, kad aizbraucu, lapa nejiet, šodien mēģinu piekļūt serverim, izskatās, ka dati ir mainīti, un lapu nevar atvērt, līdz ar to radās nelieli zaudējumi, jo nesaņēmu naudu par paveikto darbu.

    #199849
    Mr.Death
    Participant

    [img]https://www.nano.lv/img/nano_logo.gif[/img]

    šitie mācās no savām kļūdām. man pašam jau uz viņiem griežās 1 portāls, un tas pats nav ne reizi nokāvies kopš stāv pie naniķiem, vairāk nekā gadu :>

    #199850
    grisha
    Participant

    serveris.lv saak braukt nano peedaas… .

    #199851
    samurajs
    Participant

    no.lv slikts, nano slikts, serveris slikts… vispār kaut viens drošs un lietojams hostings LV ir? :p

    #199852
    Sid
    Participant

    samuraj, tas, ko Tu pats uzturi kādā datu centrā, pats esi konfigurējis un zini visu, kas ar to notiek. 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā