services.msc vs msconfig

Sākumlapa Forumi Software Windows services.msc vs msconfig

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147293
    marr
    Participant

    Labvakar,

    sajutos nedaudz sapiņķerējies meistarībā – kā tas nākas, ka iekš msconfig serviss ir atzīmēts kā disabled, bet iekš services.msc kā automatic un started? :hmz:

    #183127
    samurajs
    Participant

    Ir daži tādi servisi ko nemaz nevar atslēgt – tie vajadzīgi Win normālai darbībai. Ja zini ka tas patiešām nav vajadzīgs – mēģini diseiblo iekš services.msc.

    #183128
    shady
    Participant

    Cik esmu dzirdējis, tad nav ieteicam izmantot msconfig, lai atslēgtu servisus – izmanto services.msc.

    Toties msconfig vari izmantot, lai atslēgtu liekos procesus/programmas, kas attiecas uz automātisko palaišanu.

    #183129
    marr
    Participant

    nu bet kur ir loģika tad visu šo turēt divās vietās, pie tam ar iespēju atslēgt abās.

    Samuraj, es šaubos vai apple produkti ir “vitāli svarīgi” servisi, kam šāds disable varētu atļaut turpināt palaisties… 😀

    So, tātad ja ir disable iekš services.msc, tad var būt disabled arī iekš msconfig, taču nevajag pieļaut atslēgtus iekš msconfig, ja tie ir atslēgti iekš services.msc – sounds logical?

    #183130
    samurajs
    Participant

    Cik es saprotu, primārais ir services.msc. Ja tur uzliksi Disabled, msconfig būs priekš kaķiem… Es msconfig vietā lietoju progu StartUp Faster lai noteiktu kam jāstartējas un kam nē, un kādā kārtībā pie tam. Ar to nu problēmu nav.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā