SH100S3/120G

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162334
    akms47
    Participant

    Labvakar!

    Manā rīcība, ja nemaldos kopš 2012 -13.gada ziemassvētkiem (dāvanu sev uztaisīju), ir Kingstona SSD SH100S3/120G. Līdz šim šis disks ir godprātīgi darījis savu darbu un sistēma lidoja. Visi pagaidu faili un programmas, kurām nav svarīgs ātrums ir uz HDD.

    Š omēness ievēroju, ka ne tikai palielinājies ielādes ātrums, bet pat pie diska noteikšanas, dators ievērojami “nofrīzo”. Pamēģināju pāršūt firmwari, bet, nez kapēc, tas neizdevās. Vēl mazliet pašamaņoju (cc, hddreg utt.), bet nekādu, ievērojamu, ātruma pieaugumu neredzu.

    Vai tās ir drīzas beigas? Vai ir kādi varianti, lai firmwāri uzliktu (it kā darīju visu, kā teikts manuālī)? Vai arī ir jāsāk domāt par jaunu SDD?

    #326819
    russo
    Participant
    #326820
    LooNeY
    Participant

    4 gadi jau ir solīds SSD vecums īpaši ja ik dienu viņu darbini. Turklāt kingston SSD parasti mistiski pirmo laiku strādā labi, pēctam sāk vilkties, nezinu no kā, gan jau kkādu taimeri iekšā iebāzuši tas lai nesēdi parak ilgi uz viena produkta 😀 tapēc viņus noteikti neiesaku!

    SSD nekādas fiziskas ‘miršanas pazīmes’ nedveš, šādas pazīmes tikai HDD var novērot, bet SSD ja grib mirt tad vienkārši uzreiz nomirst nebrīdinot un tu viņam vari darīt ko grib!

    Vienīgais kas var brīdināt ir katra ražotāja softs kurš uzskaita diska ierakstītos bitus un brīdināt ka tuvojies TAM skaitlim, ka disks paliek neprognozējams. Lai lietotājs vienkārši būtu informēts ka jāgādā kas jauns.

    .

    SSD virzienā tikai Intel vai Samsung ražotājos jāskatās. 😉 Turklāt nebēdā, tagad jau labus 500GB SSD var nopirkt, par 2012 gada 120gb SSD cenām…

    #326821
    m_janis
    Participant

    Nebūs gluži tā, ka

    Quote:

    Vienīgais kas var brīdināt ir katra ražotāja softs

    . Jau diezgan ilgi lietoju Hard Disk Sentinel Pro versiju, ko uzskatu par labāko un pat nopirku. Smuki parāda gan HDD, gan SSD veselības stāvokli un daudz ko citu. Te nedaudz par tēmu.

    Lai nu kā – pēc Hard Disk Sentinel Pro HD Tune liekas stipri bērnišķigs softs.

    #326822
    akms47
    Participant

    Nē, paldies, pamēģināšu.

    #326823
    akms47
    Participant

    Tā jau , kad viss ir ielādējies, darbojās kā pulkstenis. Bet tā ielāde ir lēnāka palikusi par hdd. Un mani baida, ka vienu brīdi būs čušs. Testi neko bedu neizrāda un ari kompis katru dienu netiek mocīts. Ikdienā ieslēdz un 1h max (ne katru dienu). Vairāk 5,6,7-ien. Tad gan ko paspēlē un pasēd pie alus pudeles (vidēji 5-6 h). Es jau nežēlojos, tikai gatavojos. Iedomājos ka kā ar Samzungiem, firmwāris klibo. Bet, ja loģiski padomā, tad jau sen būtu klibojis.

    #326824
    ruukjis
    Participant

    Tavs disks ir vēl ar SF-2281 kontrolieri, tas ir SandForce ar šausmīgi dramatiski sūdainu TRIMu. Attiecīgi lēnums ir tikai likumsakarīgi, bet tas vēl ilgi nenozīmē, ka viņš mirst.

    #326825
    akms47
    Participant

    Nez kāpēs man raxta, ka man nav pietiekamu privelēģiju, kaut gan esmu, gan installers, gan admins.

    #326826
    akms47
    Participant

    Un ieteikumi?

    #326827
    ruukjis
    Participant

    Samierinies, ka tavs disks ar laiku paliks lēnāks un lēnāks. Tas nav nekas labojams – tā ir tava kontroliera slimība un tur neko nevar darīt. Es šajā forumā neskaitāmas reizes spiedzu, ka SF ir kakas, ņemat Marvell… bet vai ta mani kāds klausa.

    Tagad jau tirgus ir pārpludināts ar vis kaut ko, bet daži lētie SSD vēljoprojām izmanto SF-2281 (piemēram, Kingston SSDNow)

    #326828
    akms47
    Participant

    Firmware nerakstās “file corupted”. Mēģināju vairākas reizes.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā