Sisadmini – jūs arī tā strādājat?

Sākumlapa Forumi Software Windows Sisadmini – jūs arī tā strādājat?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150415
    samurajs
    Participant

    Š odien nācās vest pie prāta 7 gadus vecu PC ar Win XP, ko pirms tam bija kopis darbavietas sisadmins. Itkā normāls Intel P4 1,7 GHz, bet 256 MB RAM. Autostartā saliktas 6 rijīgas programmas, extrā drošībai uzlikts Kašpirovskis 2010, kas viens rija pie 100 MB RAM – pēc sisadmina ieteikuma.

    Protams, ka nabags čīkstēja un grabēja, un vislaik meta “too low virtual memory”, un kārās augšā. Pēc iztīrīšanas un optimizācijas sāka iet tīri žiperīgi. Domāju, ka pēc 1 GB RAM uzlikšanas PC lidos.

    Jūs arī tā strādājat? Man tīri kauns paliek par jūsu sugu…

    #225284
    Jaunzems
    Participant

    Pazīstama cilvēka darbavietas IT cehs liek simantek av. Tjipa labākais av. Tur nu nepiekrītu.

    #225285
    Sid
    Participant

    Mani interesē kā tas “sisadmins” *cough* tur vispār bija ticis strādāt.

    #225286
    Creep
    Participant

    Vai drīkst jautāt, kas bija tie seši rijīgie softi startupā?

    #225287
    Evers
    Participant

    Zināmi tādi tipiņi, kas sagrūž kompī visus iespējamos mēslus, kas nāk līdzi draiveru diskā un citos kompju bonusa diskos, jo fiška nerubī un domā ka tie visi vajadzīgi.

    #225288
    ob1
    Participant

    Samraj, līdzīga šaize ir novērojama 99% gadījumu.

    #225289
    Andron MacBeton
    Participant

    Tiek viņi parasti tapēc ka no datoriem saprot tikpat cik priekšnieks un personāldaļas šmara.

    Tam līmenim jau dubultklikšķis skaitās advancēta fīča.

    Man gan vairāk interesētu kas tā par firmu. Varbūt varu piedāvāt savus pakalpojumus.

    Kas attiecas uz konkrētu kompi – 1,7GHz ar 256Mb RAM jau nozīmē (50%) cūcību. Kaspersky un start-up mēsli ir nolaidība (30%), un ja tas kompis sāka palikt lietojams tikai ar tīrīšanu, bez reinstala, tad ir skaidrs ka tas “admins” ir neiznēsāts singula lupus matre filius.

    Tad nu iesaku mest iekšā visu šito firmu nosaukumus. Nebūtu gan slikti ja to varētu kautkā noslēpt no nereģistrētiem PM

    #225290
    ob1
    Participant

    MacBeton, ja šeit postēs visas firmas, kuru adminiem jāārstējas, tad vietas nepietiks uz notepad diskiem…

    #225291
    daGrevis
    Participant

    ob1 wrote:

    Samraj, līdzīga šaize ir novērojama 99% gadījumu.

    ++ 🙁

    #225292
    Wuu
    Participant

    samurajs wrote:

    pēc sisadmina ieteikuma.


    Tā nav nemācēšana vai nezināšana, bet gan pilnīgākā VIENALDZĪBA. Lai tik liek mierā un strādā, cik ātri un kā pox, galvenais lai tik strādā 😀

    #225293
    drunk_lizard
    Participant

    tepat blakus topicaa ir kosjs paraugs, muahhahaha

    https://notepad.lv/5794/install-xp-on-dynamic-disk-striped-volume/

    #225294
    samurajs
    Participant

    Creep: tie 6 autostart softi bija – kaut kāda webcam programma, Skype, HP imaging service, Office un vēl pāris mazāk ievērojamu – kopā ar Kašpirovski rija 380 MB virtual memory pie starta:)

    McB: nu šis nebija darba PC, tikai prof. sisadmins no darbvietas apkopa. No kurienes admins? No valsts iestādes, protams! Kas vēl neskaidrs? 🙂 Nenē, reinstall nebija, jo tas man par garlaicīgu!

    #225295
    ob1
    Participant

    Samuraj, bez reinstala tādu antikvariātu nepacelt… tāpēc, ka disks sadalīts nejēdzīgi.

    #225296
    samurajs
    Participant

    ob1 wrote:

    Samuraj, bez reinstala tādu antikvariātu nepacelt… tāpēc, ka disks sadalīts nejēdzīgi.

    Kas tur sadalīts nejēdzīgi? C disks = 20 GB, D = 55 GB, aizņemti līdz pusei. Traukos el-vē ieiet var, biužas paskatīties arī, un Skypā pačatot. Vairāk no tās kastes nekā neprasa.

    #225297
    WerNeo
    Participant

    Jā. 🙂 Visi tik glupi, visi tik glupi. Tikai mēs te visi profi. 😀

    #225298
    ob1
    Participant

    Samuraj, es tak teicu, ka diski sadalīti nepareizi – tā arī ir…

    …tas ir tāpat kā braukt ar auto, kuram norauta rokasbremze… pabraukt jau var lēnītēm un uzmanīgi…

    #225299
    Professor35
    Participant

    Es strādāju valsts iestādē kurā ir daži desmiti datoru , bet nekādus sisadminus neviens nav redzējis.

    #225300
    Creep
    Participant

    ŠŒbīvan: zinu vienu, kas tā nokurināja bremzes mašīnai :D…

    Un par to disku nepareizo sadalījumu: kāds tad ir pareizs? Pagefailam atsevišķa partīcija? home (windows variantā userim) atsevišķa partīcija?

    #225301
    ob1
    Participant

    Removed by ob1.

    #225302
    jupis
    Participant

    Vai cienijamais ob varētu padalīties ar info kā tādu dalijumu veido? Un kadēļ tieši tādu? Un kā tu dabon klasteri 64k? es laikam esmu par stulbu un nezinu kā to var dabūt 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā