SkolÄ“nu darbs vasarÄ￾

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība SkolÄ“nu darbs vasarÄ￾

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #264022
    daGrevis
    Participant

    Pats strādāju vasarā… Ko lai saka – darba laiks tika divreiz pārsniegts, atalgojums – divreiz samazināts. Vasaras izčakarēšana… ņemot vērā, ka pa pusotru mēnesi nopelnīju ap 80 Ls.

    Bet ir jamēģina un ir jāsaprot kā tas ir, lai gan nenovēlu ar fizisku darbu pelnīt Sev iztiku.

    #264023
    bumbulis
    Participant

    Kojan, mani personīgi neinteresē tik seklas sievietes, kas veci vērtē pēc tā, cik meistarīgi viņš māk darboties ar āmuru.

    Creep, katram savs viedoklis. Esmu arī stroikā rukājis, kā arī nedzīvoju pilsētā, taka tiek darīti arī visādi saimniecības un remontdarbi, bet ne jau tapēc es sevi uzskatu par lielāku veci. Vecajām lauku tantuļām tu neskaities vecis moš, ja pats sev ziemai nesagādā malku no grāvmalām. Es neatteiktos padzīvot kā vācieši – vecumdienās paceļot pa Eiropu, nevis kasīt kapeikas nervu zālēm.

    Es personīgi jutīšos lielāks vecis, ja spēšu ģimenei nopelnīt vairāk naudu, nekā ja būšu ātrākais naglu dzinējs rajonā.

    #264024
    Crow
    Participant

    KoЯn wrote:

    labāk parādiet man sievieti, kam tāds vajadzīgs 😀


    Un ko dod zelta rokas, ja tās no d*rsas aug 😀

    Darbaholisms ir psihiska slimība. Jāmācās nevis vaiga sviedros locīties, bet loderēt un stiept gumiju, par to saņemot tikpat vai vairāk. Jo vairāk strādā, jo vairāk liek strādāt, jo priekšniecība redz, ka var vēl likt pastrādāt.

    Tie pašvaldību un NVA sponsorētie darbi ir vai nu verga darbs vai arī luņa darbs. Saņemt var abos gadījumos pārdesmit latu.

    Labāk painteresējies radagabaliem un paziņām un draugu kontaktos, vai nevari kaut kur palīdzēt mājas darbos, remontā vai lauku darbos. Iemācīsies šo to, i savējiem būs labi, un vēlāk noderēs ja ne citur darbā, tad pašam.

    Bet vispār – ļudi, otčokņiķes – tas tak ir Mopsis – daudzsološais IT spečuks, kvēls blogošanas un vispār tehnoloģiju entuziasts un profesionāls skaņuplašu atskaņotāju reviewers. Viņš var uztaisīt kardiogrammu, izmantojot tikai Walkmanu, zobu bakstāmos un tualetes papīra rulli! Neučiķe učonovo! 😀

    #264025
    Kon
    Participant

    huļi jūs galējībās ieslīgstat :|, Es vēl ņemšu un apvainošos ..

    Es biju domājis par to, ka plīstot caurulei džeks nevis spiegs kā 16 gadīga kuce “kāds nummurs, kāds nummurs”, bet gan uzrotīs piedurknes un ..

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā