skrÄ￾pÄ“jumi uz telefoniem un mp3/mp4 atskaņotÄ￾jiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais skrÄ￾pÄ“jumi uz telefoniem un mp3/mp4 atskaņotÄ￾jiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149213
    izredzētais
    Participant

    kā jūs cīnāties ar ekrāna, plastmasas un metāla skrāpējumiem uz jūsu telefoniem un mp3/mp4 atskaņ otājiem?

    pagooglējoties citi iesaka zobupastu un visdažādākos pulējamos līdzekļus.

    ko jūs izmantojat un kādi ir rezultāti?

    nebūtu slikti pieminēt arī telefona/atskaņ otāja ražotāju un modeli.. pieļauju, ka uz savādākiem materiāliem vieni un tie paši līdzekļi var iedarboties atšķirīgi.

    #205764
    Jaunzems
    Participant

    N70, pa būvlaukumiem nēsāts, bet man pofig – galvenais, ka tik strādā. Ekrāns – kā ar smilšpapīru, bet lietot var 🙂

    #205765
    samurajs
    Participant

    Man viens pazīstams juvelieris stāstīja, ka kamerām, telefoniem utml. stikliņi ir ar īpašu pārklājumu. Tehniski nopulēt it kā var, bet, tā kā tā kārtiņa dikši plāna, rezultāts bieži sanāk sliktāks nekā pirms pulēšanas (plankumains). Tas – no viņa pieredzes.

    Ja stikliņi būtu monolīti – tad jau bez problēmām…

    #205766
    Wuu
    Participant

    Manam Sony Ericsonam 3 gads ,uz ekrāna nav nevienas švīkciņas kaut arī touch screens. Korpus gan tāds biki nodauzīts!

    #205767
    ehex
    Participant

    Vispār lietoju jau gadu 6120c Nokiju, kura pēc daudzu lietotāju domām briesmīgi skrāpējoties, bet man kaut kā vēl nav gadījies nevienu skrambiņu dabūt. Tad izsecināt var to, ja lietotājs māk pieklājīgi izturēties pret telefonu, tad arī viņam nebūs ne skrambiņas, pat tik neizturīgiem telefoniem kā Nokia 6120c.

    #205768
    izredzētais
    Participant

    samurajs, tas laikam arī ir atkarīgs no pašiem līzekļiem kādus izmanto.. piemēram skatos ka par tādu līdzekli kā “Brasso” ir ļoti labas atsauksmes. – ideāli pulējot skrāpējumus uz ekrāniem, bet neko vairāk 🙂

    #205769
    daGrevis
    Participant

    Nu jā, ta ir man problēma. Jebkas kas ir pie maniem senchiem ir lietas kārtībā, kad nonāk pie manis, nezz kapēc, pēc mēneša jau ir “nodrāzst” jau tā, ka itka būtu lietots trīs gadus. 😀 Š…ā… 😀

    #205770
    Mr.Death
    Participant

    vislabaakais risinaajums visiem stikliem ir uzliimeet speciaalu skocju. tad stikli turees muuzjiigi, ja vien kaads mudaks ar draasju birsti neizdomaas nopuleet :>

    #205771
    daGrevis
    Participant

    Mr.Death wrote:

    vislabaakais risinaajums visiem stikliem ir uzliimeet speciaalu skocju. tad stikli turees muuzjiigi, ja vien kaads mudaks ar draasju birsti neizdomaas nopuleet :>

    +1 😀

    #205772
    feiks
    Participant

    ir tā zaļā pulējamā pasta… nudien nezinu kā viņu sauc. Īsāk sakot – pusstundas čakarēšanās ar lupatiņu un ekrāns kā jauns ( nu gandrīz )

    #205773
    Genādijs
    Participant

    Taka aladina lampu gar džīnām norīvē un viss spīd un laistās.

    #205774
    msh
    Participant

    Mr.Death wrote:

    vislabaakais risinaajums visiem stikliem ir uzliimeet speciaalu skocju. tad stikli turees muuzjiigi, ja vien kaads mudaks ar draasju birsti neizdomaas nopuleet :>


    Vislabākais risinājums ir lietot mobja maciņu.

    #205775
    wayne
    Participant

    nē, man skrāpējumi netraucē.

    #205776
    daGrevis
    Participant

    Traucēt jau netraucē, bet vienkārši izskatās mļēēē! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā