Skydrive windows un Mac app ir klāt

Sākumlapa Forumi Software Windows Skydrive windows un Mac app ir klāt

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156425
    migors
    Participant

    Š odien biju patīkami pārsteigts, beidzot microsofts ir izstrādājis Skydrive windows un Mac aplikāciju. Tā pat ir windows mobīlajam un iphone, ipad tik andrītis ir apdalīts

    Bēdīgā ziņa ir tiem kas tiko reģistrējas 25 gb vietā būs tikai 7. un arī tiem kam jau ir ir laicīgi jāpiesakas 25 gb savādāk var zaudēt.

    Izskatās tieši tā pat kā dropbox vai insync.

    #285083
    samurajs
    Participant

    Nepatika. Sainstalē man uz PC visa tā mākoņa kopiju – visus tos GB. Neredzu jēgu dublēties, ja man bekapam vajag. Tad jau uz Windows 8 tas metro skydrive ir labāk pārdomāts.

    Optimāli būtu, ja proga uz PC izvietotu tikai failu sīktēlus ar linkiem.

    #285084
    migors
    Participant

    Nu tad izmanto gladinet, ar to visus šos servisus kā google un skydrive var pievienot kā tīkla diskus. ja pēkšņi vajag tad man ir viena brīva license pro versijai, kaut kad kad bija akcija piereģistrējos.

    Un skydrive jau sen var izmantot kā tīkla disku, es gan sen gaidiju tieši šādu. Uz datora brīvā vieta jau sen nav problēma

    #285085
    Nettwerk
    Participant

    Man ir 25Gb vieta uz Skydrive. Bet vai tieshaam nav tiem kas tikko registreejaas pieejams 25Gb vieta? Ieej skydrive no browsera, tad Manage Storage nospied kreisajaa pusee un jaabuut upgrade…

    #285086
    aoma
    Participant

    Biju pat piemirsis, ka sen esu tur reģistrēts. ok, šie pat neprasīja, kāpēc, jo nevienu failu nebiju augsuplādējis, tomēr 25 GB, p[iešķīra, lai šie nejustosa apbižoti, uploudouju, vienu word dokumentu. Redzēsa cik ilgi man tie 25GB pienāksies, jeb tomēr apgriezīs..

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā