Skype: būs multi-videočats

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Skype: būs multi-videočats

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151148
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_skype_3.jpg[/imgl]Ja Skype videočats līdz šim varēja risināties tikai starp diviem lietotājiem, tad šis trūkums tiks novērsts jau nākamajā nedēļā. Skype gatavojas testēt jaunu programmas versiju, kas ļaus komunicēt vienlaicīgi vairākiem (maksimāli – pieciem) cilvēkiem, pie tam katrs redzēs pārējos sarunas biedrus.

    Bet, kā ziņo ‘Wall Street Journal’, vasaras beigās, kad beta versija būs noslīpēta – šo servisu piedāvās par maksu. Tas ietilpst jaunajā Skype biznesa koncepcijā, kas paredz par velti tikai pamatpakalpojumu, bet par visām ekstrām nāksies maksāt.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_skypemultivideochat1273148652_1.jpg[/img]

    Avots

    #234717
    Moerto
    Participant

    Nekas, ganjau konkuretni ātri vien ko līdzīgu uzceps un cerams, ka bez maksas.

    #234718
    Jaunzems
    Participant

    Nu bet, moerto, cik percenti skype lieto balsssarunas, kur nu vēl videočatu?

    Sarunām jābūt bezmaksas, video diviem arī, vairāk nemaz nevajag!

    #234719
    waplet
    Participant

    stulbie naži, tagad arī Skype pakalpojumi būs par maksu :S

    #234720
    Stat1CX
    Participant

    Š trunts ar visu skype, sen ir pieejamas labākas alternatīvas, ja visi mani paziņas nelietotu to drazu, viņš jau sen būtu izravēts no mana PC un lietotās citas labākas alternatīvas.

    #234721
    Willis
    Participant

    Es Skype diemžēl vispār esmu noņēmis. Skype 4.2 verija uzreiz pēc uzinstalēšanas pievieno Skype Taskbaram un Notifikation Area, sanāk ka Skype visu laiku ir aktīvs . 🙁

    #234722
    80MXM08
    Participant

    skype ir viena lielā cērme no kuras pēc iespējas ātrāk jāatbrīvojas

    #234723
    ootoo
    Participant
    #234724
    linx
    Participant

    Man jautājums – tas multi video čats būs pieejams arī Linuxa skaipam vai tikai uz Win? Un varbūt kāds zina, kad beidzot skype uz Linuxa beidzot izies no betas?

    #234725
    Willis
    Participant
    #234726
    bezolaam
    Participant

    linx wrote:

    Man jautājums – tas multi video čats būs pieejams arī Linuxa skaipam vai tikai uz Win? Un varbūt kāds zina, kad beidzot skype uz Linuxa beidzot izies no betas?

    nu šaubos gan, izskatās, ka viņi vispār neattīsta linux skaipu, kaut kad nesen iznāca jauna versija makiem, bet linuxam, ja nekļūdos vēl jopojām kaut kāda 2006 gada versija, pie tam beta 🙁

    #234727
    Aldis
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Š trunts ar visu skype, sen ir pieejamas labākas alternatīvas, ja visi mani paziņas nelietotu to drazu, viņš jau sen būtu izravēts no mana PC un lietotās citas labākas alternatīvas.

    Aptuveni tā pat kā es! 🙂

    #234728
    wolfinj
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Š trunts ar visu skype, sen ir pieejamas labākas alternatīvas, ja visi mani paziņas nelietotu to drazu, viņš jau sen būtu izravēts no mana PC un lietotās citas labākas alternatīvas.


    piemērus studijā…

    #234729
    Aldis
    Participant

    Tas pats gTalk… ir Web versija, zvanishanas funkcija, videochats, chats, failu parsutishana, forshas fiichas, neuzbaaziigs, eerts… 🙂 Open Protokols, klienti uz katras platformas… 🙂

    #234730
    kuuminsh
    Participant

    Vai tad perga no kuras nevar piezvanīt nevienam kontaktam ir alternatīva ?

    Pielauzt visus lietot divas vai nez cik pergas saziņai ?

    Pielauzt visus migrēt ?

    Pie mums alternatīvu nav. Tā kā skypa protokols diez vai kādreiz tiks atvērts tad izredzes uz alternatīvu ir apaļa 0.

    Alternatīva būs tikai tad kad zināma daļa manu kontaktu pāries uz citu (atvērtu un pietiekami populāru) platformu.

    #234731
    Kon
    Participant

    Kāpēc nav bana par stulbumu lietotājam 80MXM08?

    Skype ir tik ierasts + es nepazīstu nevienu cilvēku savu paziņu/draugu lokā, kam Skype nebūtu primārais saziņas rīks (, ja neskaita draugiem.lv).

    Ja Krievijā dominē ICQ, tad pie mums ir ierasts lietot Skype, ja citos programmatūras lauciņos mēdzu eksperimentēt ar alternatīvām, tad šeit tas ir absolūti neracionāli.

    Tas ir tikai normāli, ka nepopulārai operētājsistēmai netiek veidots atbalsts. Droši vien Skype IT projektu vadītāji, jau sen ir likuši tirgus speciālistiem aprēķināt, un ir nākuši pie slēdziena, ka tas nebūtu rentabli, jo Linux nav vietas uz desktop’a sistēmām 🙂

    #234732
    bezolaam
    Participant

    Niideejs wrote:

    …jo Linux nav vietas uz desktop’a sistēmām 🙂

    tā nu tas noteikti nav

    #234733
    akels14
    Participant

    Skype uz linux būs sakarīgs tikai tad kad tie izlaidīs savu “komunikācijas biblotēku”. Kautvai slēgtu tikuntā tas ļautu ar skype kontaktiem sazināties caur vienotākas platformas kā evolution, pidgin un citiem.

    #234734
    kuuminsh
    Participant

    bezolaam wrote:

    Niideejs wrote:

    …jo Linux nav vietas uz desktop’a sistēmām 🙂

    tā nu tas noteikti nav

    Nē nu dēļ tā ~1% ir vērts baigi censties :>

    Lol.

    Cilvēki kuri lieto linux dēļ pārliecības taga baii piķos skypam lielo kušķi.

    Noteikti.

    Pingvīnistiem nav un nebūs dēļ tā ka jamo ir tik niecīgs skaits ka to vispār var norakstīt uz statistikas kļūdu un papildus tam tie haļavščiki ne par ko negrib maksāt.

    Viņiem ir savas bezmaksas alternatīvas… tās tad arī lai lieto un nepīkst.

    #234735
    Blakius
    Participant

    Quote:


    Nē nu dēļ tā ~1% ir vērts baigi censties :>


    Tēma par skype, bet jau pārvelk uz kārtējiem OS kariņiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā