Skype ir briesmās!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Skype ir briesmās!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206668
    FireFoxsitis
    Participant

    Un šitais avatars man ir gan brūkošajā Skype, gan šeit. 🙂

    #206669
    ob1
    Participant

    Jā, meitenes… jaunība… 🙂

    #206670
    Aldis
    Participant

    hehe.. ja dzeks ieliek meitenes bildi sava profila avataraa, man tas liekas nedaudz jocigi 😀 😀 Jo automatiski liekas ka tiesam to ir uzdrukajusi kada blondine… u.t..t 😀

    #206671
    usins
    Participant

    Ja par beztēmu- tad nevar vīrietis likt (izlikties) sievietes bildi savam profilam- tas ir pret kaut kādiem starptautiskiem noteikumiem, kuri arī Latvijā jāievēro un par to var cietumā mest. Tas tā atkāpei. Google talk man liekas nevisai ērts rīks. Bet iztikt jau var.

    #206672
    daGrevis
    Participant

    Par to nezināju, usins. Tad jau daudzi, jo daudzi jāmt iekšā! 😀

    Netaisos, ja vien nebūs citas izvēles, pāriet uz kādu ciru p2p programmu sarunām/IM. Skype mani 100% apmierina, pagaidām. 🙂

    #206673
    mildaa
    Participant

    No 2.5 versijas praktiski vairs nelietoju, un pēdējie izlaidumi ir vienkārši pabriesmīgi, lai neteiktu vairāk ;))

    #206674
    Evers
    Participant

    Kāpēc? Man sākumā riebās skype 4 jaunais interfeiss, bet ātri vien pieradu , un tagad vairs nespēju iedomāties darbu ar vecākiem Skype – ceturtā versija tiešām ir ērta un patīkami lietojama 🙂 .

    Cilvēkiem ir iedzimtas problēmas grūti pieņemt jauno, kautgan tas ir ērtāks un funkcionālāks, tā ir gan ar Windows, gan ar Skype un vēl šādām tādām programmām. Es nevarēju pieņemt arī Vistu interfeisa izmaiņu dēļ, nu labi Vista bij funkcionāls kreps, nekas. Par Windows 7 ar es biju vēlpat skeptiskāks, pastrādāju vairāk kā mēnesi, un jau tīri labi iepatikās. Tas pats ar jaunajiem Office, ja es saņemtos un uzliktu to kādu jauno Office un kādu laiku pastrādātu, arī ganjau iepatiktos un veco negribētu vairs (šobrīd gan vēl jaunais riebjas 😀 )

    #206675
    blackened
    Participant

    nost ar skype

    #206676
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sūdzēšu to E-bay tiesā, man pagāja pus gads, kamēr visiem saviem klasesbiedriem iemācīju rīkoties ar viņu!!! Un visas alternatīvas liekas kautkādi crapi, kas mēģina izsisties un kļūt populāras. Varētu teikt tas pats kas ar draugiem.lv, kuriem arī ir 100-tiem alternatīvas, bet nav populāras.

    #206677
    iKey
    Participant

    Lētais Džoni, es tevi atbalstu.

    A kādēļtas Ebay nopirka to Skaipu?

    #206678
    Wuu
    Participant

    Lai klapē ciet tā proga ir MĒSLS!

    #206679
    Evers
    Participant

    Wuu wrote:

    Lai klapē ciet tā proga ir MĒSLS!

    pamato! kārtējais spiegu paranoiķis? 😀

    Labākas alternatīvas vienkārši nava, ja nu vienīgi vēl GTalk – bet tas ir vairāk orientēts tieši uz draugu loku un epasta kontaktiem, plašākām vajadzībām švaki,

    tie Yahoo un Microsoft veidojumi ir nepraktiski un atbaidoši, turklāt pilni ar ar Spam-botiem (draugs nessen uzlika Yahoo, pirmajās minūtēs jau bija boti virsū!),

    #206680
    Andress
    Participant

    aj nu camoon, ko tad jūs lietosiet? ICQ? Pfff… 🙂

    Wuuuferim vispār no CS spēlēšanas širmis aizgājis ciet 🙂

    #206681
    Evers
    Participant

    Andress wrote:

    aj nu camoon, ko tad jūs lietosiet? ICQ? Pfff… 🙂

    Wuuuferim vispār no CS spēlēšanas širmis aizgājis ciet 🙂

    Viņš komunicēšanai izmanto CS čatu vai arī Steam’a draugu čata sadaļu 😀

    #206682
    Wuu
    Participant

    Njā… 4 versija vel vairāk pasvītro vārdu MĒSLS. Tas pats ICQ priecē acis ,nav vismaz slēgts ,un jebkurš var izveidot sev tīkamu klientu. Interfeis skypem ir vienkārši tracinošs! Un tas ir sen pierādīts ka sarunu režīmā tas pats MSN ir daudz kvalitatīvāks (Nav ne jausmas par konferencēm). Parasts piemērs ,zvanīju uz Krieviju caur skypi saruna raustījās caur MSN vis bija tīrs. Žēl ka postus dzēš būtu iekļāvis tekstā vairāk sabiedriskus vārdus priekš dažiem jampampiņiem!

    #206683
    Mr.Death
    Participant

    paldies :> jau paargaaju uz GTalk. iisteniibaa jamie baigi forsji uztaisiijusji, ka ar vienu Google kontu var dariit visu ko veelies vinju progaas :>

    #206684
    Genādijs
    Participant

    Skype jau sen nelietoju, man tas ir miris.

    #206685
    iKey
    Participant

    paies kāds laiks, kamēr cilvēki piešausies pie alternatīvām, bet telekomunikāciju operātori varēs kādu laiku papriecāties :lala:

    #206686
    drunk_lizard
    Participant
    #206687
    susurins
    Participant

    a man skype lot patik..negribetos, lai aizklapejas ciet:(nemaz negribas meklet citus risinajumus…:Dvecas lietas ir tik milas:))

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā