Skype ir briesmās!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Skype ir briesmās!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206688
    ob1
    Participant

    Paldies ķirzak, sen nebiju tā smējies! Un sev par izbrīnu sapratu, ka ļoti labi saprotu vācu valodu. 😀

    #206689
    Evers
    Participant

    Mr.Death wrote:

    paldies :> jau paargaaju uz GTalk. iisteniibaa jamie baigi forsji uztaisiijusji, ka ar vienu Google kontu var dariit visu ko veelies vinju progaas :>


    Tā ir viena no daudzajām lietām, kas man googlē patīk 🙂

    drunk_lizard wrote:

    par teemu :>

    https://www.youtube.com/watch?v=Bxhs8jMnC7w

    Lābs 😀 . Bija kautkur ziņa par šo ar dažas dienas atpakaļ, krievi sāk iet līdzīgā sviestā kā ķīnieši 😀

    #206690
    Tvinky
    Participant

    Jau pāreju uz gTalk pamazām – domāju ar Wave tas viss ies vēl superīgāk kopā.

    #206691
    Kon
    Participant

    Viegli teikt , es pāreju , es pariešu . A kāds tolks man no kaut kāda Gtalk , icq vai cita rīka , ja es draugu/paziņu lokā būšu vienīgais , kas to lietos ? 😀

    Video ģeniāls 😀

    #206692
    aoma
    Participant

    Niideejs – ja to skaypu aizklapēs, arī draugiem/paziņām būs jāmeklē citi varianti.

    ups, nupat iedomājos, skayps tak ir viens no datorščiku maizītes gādātājiem! Ilgu mūžu un daudz visādu finķikļušku…

    #206693
    Sid
    Participant

    1) skaips netiks aizklapēts, pārāk liels softs, lai nolaistu pa burbuli;

    2) PAT ja tas tā notiktu, alternatīva uzrastos zibenīgi un, manuprāt, tas būtu MSN messengers

    #206694
    iKey
    Participant

    ķirzacēns beidzot ir atgriezies 🙂

    klips ir labs 😀

    #206695
    richijs
    Participant

    Njā windows skype vairs nav lietojams lec ārā visādi piedāvājumi u.c bet linux un mac versijas pat ļoti kompaktas bez liekiem mēsliem… 😀

    Vienīgais ka skype bija gandrīz kā telefons ja mājās nets līdz ar to daudz kontaktu pazudīs 🙁 :mod:

    #206696
    lilmoder
    Participant

    #206697
    msh
    Participant

    Mr.Death wrote:

    paldies :> jau paargaaju uz GTalk. iisteniibaa jamie baigi forsji uztaisiijusji, ka ar vienu Google kontu var dariit visu ko veelies vinju progaas :>


    Nu bet kā tad savādāk var savākt pēc iespējas detalizētāku infu par cilvēko – ko viņš meklē, ko viņš skatās un varbūt vēl ar ko viņš sarakstās un sazvanās :devil:

    #206698
    Mr.Death
    Participant

    Ok. sapratu uz ko tu velc. Vai nu vajag ieviest opensource risinaajumu, kas tautai-paranojkiem buus pienjemams, vai arii jaaiesleedzaas skapii, un jaabaidaas ka tik neviens tevi neredz :>

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā