Skype izmaksās kompensācijas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Skype izmaksās kompensācijas

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152985
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_440_4c210_1.jpg[/imgl]Lai saglabātu lojālos komunikāciju tīkla Skype lietotājus “centrmezglu krīzes” laikā, kompānijas vadība paziņojusi, ka maksas pakalpojumu lietotāji saņems kompensācijas par radītajām neērtībām. Tā Skype oficiālajā blogā raksta izpilddirektors Tonijs Beitss. Protams, nauda izmaksāta netiks, bet lietotājiem piešķirs bezmaksas kuponus sarunām uz telefonu tīkliem. Precīzi termiņi netika noteikti, bet uzskata, kas tas varētu sākties tuvāko 1-2 dienu laikā.

    Centrmezglu (supernode) avārijas iemesls izrādījās to nesaderība ar dažām Skype versijām. Diemžēl Skype arhitektūra neparedz attālinātu centralizētu problēmu labošanu, tāpēc ķibeles novēršana arī aizņēma tik daudz laika.

    Avots

    #256848
    nevertell
    Participant

    A fig man tos kuponus, lai man maksā ragā.

    #256849
    faq
    Participant

    Lai tik dod šu. Man jau kreditos iet uz beigām. Bet skype džeki ir ok. Pohujā kož dievas dienas kāmēr cik tur ļimoni sēž bez sakariem, hehe.

    #256850
    daGrevis
    Participant

    Vai kaut kur ir garantēts, ka Skype būs pieejams 24/7? Viņi tikai cenšas galīgi nesabojāt Savu slavu.

    #256851
    jonjs
    Participant

    daGrevis wrote:

    Vai kaut kur ir garantēts, ka Skype būs pieejams 24/7? Viņi tikai cenšas galīgi nesabojāt Savu slavu.

    Varbūt nezaudēt tirgus daļu un klientus (maksas)? Slava var būt dažāda daudzi lamā to pašu Win, bet lieto ka šņakst vien tā pat būs arī ar skaipu gan jau.

    100 % garantiju sniedz tikai killers pēc padarīta darba.

    Kas tie par dzērumcitātiem, neveiksmīgam tulkojumam ? 😀

    #256852
    Evers
    Participant

    Ak tu mī un žē, Skype negāja 1 diennakti, nu gan katastrofa, sagrauta slava! :>

    Ja neesat pamanījuši, nekas pasaulē nav 100% drošs, katram var gadīties ķibeles, tas ir normāli. Turklāt netika ne uzlauzti lietotāju konti, ne kādā citā tiešā veidā kādam kaitēts. Tikai nebija sakari, kam sakari ir biznesa pamatā, tas būs nodrošinājies un pratīs iztikt arī ar citiem sakaru kanāliem, pretējā gadījumā viņš ir stulbs un ir pelnījis bankrotēt un lasīt pudeles.

    Manā skatījumā, tās kompensācijas ir pilnīgi lieks pasākums. Dāvana nevis kompensācija.

    #256853
    LooNeY
    Participant

    😀 tajā vakara es un citi mani draugi sapratam cik īstenībā mēs esam atkarīgi no šīs programmas… tas ir tapat kā pameiģinat kaut vienu dienu nostaigāt bez mobīlā telefona saziņas kabatā… tas ar nereali 😀

    #256854
    drunk_lizard
    Participant

    LooNeY wrote:

    😀 tajā vakara es un citi mani draugi sapratam cik īstenībā mēs esam atkarīgi no šīs programmas… tas ir tapat kā pameiģinat kaut vienu dienu nostaigāt bez mobīlā telefona saziņas kabatā… tas ar nereali 😀


    tu protams briiniisies, bet mobilais telefons ir paraadiijies ljoti nesen un paaudzju paaudzes kaut kaa ir izdziivojusjas…

    jezus, kaadi *** ir muusu “naakotne”!

    ps. kas nu tur bija?.. kaa tam dornim niks? shady? pie kaajas!

    #256855
    Mizugrauzis
    Participant

    Haha, smieklīga ir to nolaiferu reakcija uz Skype pazušanu. Bēdīgi, bēdīgi.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā