skype neatcerās setingus pēc skaņas draivera nobrukšanas

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra skype neatcerās setingus pēc skaņas draivera nobrukšanas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148396
    blackened
    Participant

    Sveiki, netieku skaidrībā kas notiek ar Skype 🙁 mans XP (32 bit) sāka ļoti lēni strādāt, paņēmu nod32, izskanēju, vīrusu nav… problēma palika! beigās attiecās skaņa, ok, pārinstelēju draiveri Realtek AC97 skaņas kartei un skaņa tagad ir, bet kā ielēdz Skype tā kompis atkal sāk lēnu strādāt un Winamam raustās skaņa!

    kāds varbūt ir saskāries ar ko līdzīgu?

    #194033
    drono
    Participant

    Kāda Skype versija? Jaunākā?

    #194034
    blackened
    Participant

    sāka gļukot uz jaunākās, uzliku 3.8.0.188

    #194035
    blackened
    Participant

    aaa.. un vēl skype neatcerās settingus! ne paroli, neko citu

    #194036
    samurajs
    Participant

    Ko Task Manager saka?

    #194037
    Aldis
    Participant

    jau 2.5 skaipes laika shis saakaas.. 😀 😀 – task managerii buus briiinumi.. ka piemeram skaipe apeed resursusus 30% no PC 😀 nju.. tas okei.. pie reizes iesaku pachekot neta trafficu – skaipe diikstaavee meedz njammaat gluzhi kaa taads utorrents darbiibas rezhiimaa 🙂

    Vnk.. iesaku padomaat, vai tiesham – to ka jus caur skaipu varat pachatot, varbut pazvaniit, ir jeega atdot tik daudz resursus no PC, atlaut neprognozeejamai programmai apdraudet drosibu.. u.t.t. skype iespejams ir lielakais messenger, bet ne labakais! 🙂

    #194038
    samurajs
    Participant

    Aldis wrote:

    pie reizes iesaku pachekot neta trafficu – skaipe diikstaavee meedz njammaat gluzhi kaa taads utorrents darbiibas rezhiimaa 🙂

    Lūdzu iepazīsties ar Skype darbības principiem! Tas mīklainais softs pataisa tavu PC par serveri, caur kuru iet svešas Skype sarunas. Tāpēc arī rij trafiku.

    #194039
    Aldis
    Participant

    Un kur es minēju ka es to nezinu? 😀 Zinu ka Client<->Server aplikacija! (Kautgan, lai netransletu cita sarunas, to var skaisti apgraiziit/limiteet un to arii rekomendeju cilvekiem ar pilsetas DSL, un triatel internetiem (triatelim vel jo vairak, limitets traffic)

    Pie reizes pretii iesaku iepaziities ar Skype nelegalajiem darbibas principiem, un nekur iipashi iepaziities ar skype protokolu nevareesi – kaa tikai pavakteet piekluvi, permissions citaam programmam – mozillai, un daudzam dinamiskajam bibliotekam, ko reali skaipei darbiibaa nevajadzetu izmantot.. 🙂

    Vnk.. izsakoties, ar sho softu ir jabut ljoti uzmanigam, ja stradajat kadaa valsts iestadee, noziimigaa darba vietaa e.t.c… (Ne par velti daudzkur skype vnk ir blokjets, ne jau pa labiem darbiem, un “cmukajam” podzinjaam) 🙂

    #194040
    samurajs
    Participant

    Jā, Aldi, un tāpēc Skype ir nahrenizēts no mana PC 🙂

    #194041
    elvisburdajs
    Participant

    Pēc šito faktu uzzināšanas man arī sagribējās viņu izravēt no kompja.. :devil: Es nezināju ka skaips izmanto manu datoru kā serveri, nav brīnums ka pa skaipu runājot sarunas tik bieži pārtrūkst.. :lala:

    Viņas laikam pārtrūkst tāpēc ka uz tā servera caur kuru iet mana saruna tiek izslēgts skaips, vai ne? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā