Skype + Ubuntu + Webcam = Zali svitraina bilde

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Skype + Ubuntu + Webcam = Zali svitraina bilde

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149328
    zeflow
    Participant

    Tātad, saksim ar To ka esmu iesacējs visā šajā lietā un visticamāk neko daudz nesajēdzu. Tad pie lietas:

    uzinstalēju Ubuntu jaunāko versiju no ubuntu majas lapas, saucas Ubuntu 9.04 Desktop. Viss bija labi lidz izdomāju uzlikt skype, novilku precizi jaunāko no skype mājas lapas (2.0) kas paredzēts tieši Ubuntu un ir video call iespēja, bet lieta tāda, ka man to skype simtu gadu nevajag, ja man nav Video call, tad tagad vēršos pie jums ar jautājumu: kā piemočīt to trako web cam lai viss iet? (Labtec web cam (ir orginalais disks neatbalsta nevienu Linuxu tikai win))

    Mēģināju No Ubuntu updatiem kko izraut ārā un meklēju pa taisno caur Ubuntu, progas instalēt un sazin ko vēl (Protams googlējis arī esmu)

    tad sanāk es vienīgais nejēdzu tur ar To ubuntu rīkoties, vai Skype, vai googleet nemaku 😀

    (negribu To variantu ka jaizmanto Skype voice call un kkāda hre*ova proga priekš web cam)

    Jautājums tad beigu beigās vienkārš Uz Ubuntu var uzlikt Skypam Voice call ka viss iet?? var vai Ne?

    Bildīte testejot Web cam ir ļoti smuki strīpaini zaļi zila un citādākās krāsiņas.

    UN NE NETAISOS PIRKT JAUNU WEBCAM 😛

    drīzak likšu atpakaļ Win nekā kko pirkšu klāt(Dižķibeles laiks takš), vnk gribēju izpētit To Ubuntu, bet ja nevaru ar viņu darboties izmantojot skype tad talāk nav jēgas nemaz Pētīt!!!

    A nu ka fiksas un labas atbildes!!!

    p.s. Cik saprotu Ar Wine neies Cauri jo Webcam sainstalē dafiga visu ko iekš Reģistriem!

    #207817
    Genādijs
    Participant

    vaina kodekos?

    #207818
    samurajs
    Participant

    Ja tai tavai webcam neviens nav uzcepis Linux draiveri, tad negaidi, ka tā tev strādās. Citā ziņā Skype darbojas normāli.

    Googlē var atrast webcam listi, kuras darbojas ar Linux. Tur ir daudzas, bet nebūt ne visas.

    #207819
    zeflow
    Participant

    Nu ja, tad turpināšu rakt. Labtec patizli, visur ir logitech uc, tad sanak, ka Labtec nemaz necenšas iesaistities lai visur var viņu iekartas stradat, sliņķi tādi!!! man tagad te jāmokas 😀 meklējot iespējams ko tādu kas nemaz neeksistē 😀

    #207820
    actimel
    Participant

    Lūdzu:

    https://help.ubuntu.com/community/Webcam

    Man gan ir logitec, gan laptopa iebūvētā strādā bez problēmām.

    Ak jā gandrīz aizmirsu, ubuntu netaisa skypu.

    #207821
    zeflow
    Participant

    Sataisīju webcam strādā itkā visiem, bet tākā paredzēts skypam 🙂

    jauztaisa jauns dokuments iekša home/lietotaja mapē un jaievada teksta failā šīs divas rindiņas

    #! /bin/bash

    LD_PRELOAD=/usr/lib/libv4l/v4l1compat.so skype

    propertios jāieķeksē lai startē kā programmu 🙂

    tad protams visu restartējam kā godīgiem pilsoņiem pieklājas un viss itkā aiziet, tikai bilde diezgan tumša un settingu ne skype ne webcam nav, atliek meklēt next progu kas palielina Brightnesu un gammu 🙂

    Visā visumā Tnx, ka daudzmaz palīdzējāt kko darīt ar To webcam 😉 un vismaz “nenorējāt” kā to būtu darijuši citi 😉

    Un jā gandrīz aizmirsu, domāts bija kā Labtec firma nevis par skype spec, sanāk viņi nav paredzējuši ka vispār kāds domā lietot uz Linukša Labteca Webcam 🙂 vismaz tā es sapratu un pie tādas domas pieturos… vismaz pagaidām 😀 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā