skype

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #269771
    RicoPico
    Participant

    Dīvaini… Man pa visu dienu tikai 1x uz 3 minūtēm atslēdzās. Visu pārējo laiku notiek aktīvas sarakstes.

    #269772
    Evers
    Participant

    ar neiet, gan 4.x , gan 5.3.x

    Skype pēdējā laikā problēmas notiek visai bieži, man ir aizdomas, ka Skype tīkls vairs netur un bez radikālām pārmaiņām vairs nebūs lietojams.

    #269773
    bumbulis
    Participant

    Pārāk bieži notiek tādas problēmas viņiem. Nedrīkst tāda mēroga programma tā lažoties.

    #269774
    WerNeo
    Participant

    © Microsoft 😀

    #269775
    Stat1CX
    Participant

    Kāds tur vēl MS, pirms MS iegādājas skype, tā pat visu laiku bija gļuki un citas ķibeles, ka skype nestrādāja vairākas dienas pēc kārtas.

    #269776
    WerNeo
    Participant

    Stat1CX… Lai nu kurš, kurš… bet, ka Tu joku nesapratīsi, pat prātā neienāca.

    #269777
    msh
    Participant

    Pa dienu mans 3.8 tur kaut ko raustījās. Izskatījās ka citiem bija vēl smagāk, jo tos brīžus, kad biju online, kontaktos tikai 2-3 cilvēki bija online. Viens no tiem, protams, betons 😀

    #269778
    niki
    Participant

    Š orīt uzmeta paziņojumu, ka skype atsakās darboties, ja būs kādi risinājumi problēmai, parādīšot…

    #269779
    rasty
    Participant

    kopš M$ iegādājās skype, sākās tie gļuki. līdz tam brīdim viss gāja perfekti!

    #269780
    WordPad
    Participant

    Sabotāza, lai pārietu uz msn mesendžeri vai nu kas tur viņiem ir :>

    #269781
    Nonmod
    Participant

    Lol, Skaipa nodes sāk sprāgt nost. :/

    >nopērk skype

    >aizklapē tagadējo klientu

    >uzcep “jauno” uz Lync

    >spiež masās

    #269782
    Garinsh
    Participant

    Viss turpina darboties kā parasti, nekādu problēmu. Nezinu, kas jūsu galos tur notiek, ka skype atsakās strādāt.

    #269783
    Kon
    Participant

    atmiņa jums īsa, lielākais skype crash notika tikai nesen, un pirms pārdošanās MS’am, ka tikai iedirst kko :>

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā