Slēdzas ārā portatīvais

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Slēdzas ārā portatīvais

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162018
    janis84
    Participant

    Modelis Dell lattitude d351 pirms tam bij cits cpu, mobile amd sempron. Ieliku jaudīgāku. Tagad visu saliktu, uzliku kuleri un visu saliku apakaļ šķiet tā kā vajag, kā ij pirms tam. Ieslēdzu pie strāvas ar barošanu palaidu jo nestrādā baterija pilnībā. Un tad uzreiz, ka ieslēdz zaļa gaismiņa iedegas pat nesāk strādāt kuleris paiet kaut kadas 5 sekundes un atslēdzas. Kas varētu būt pa vainu ja visu pareizi saliku? Varbūt cpu vaina? Jeb nekāda gadījumā?

    #324911
    web33
    Participant

    Bios ko rāda ?

    #324912
    oyo
    Participant

    Ramus izņem – ko tad dara?

    #324913
    Haiduk
    Participant

    Nešaubos, ka esi iegādājies kadu no TK(65nm) vai tieši jaunākajiem TL procesoriem, kas ir 65nm arhitektūrā. Līdz ar to PARASTI vajag jaunākā biosa versija. Liec veco procesoru atpakaļ, sasmērē pastu un ja nezini kā biosu liek – skaties youtūbā, bet brīdinu, ka tavā gadījumā tas ir liels risks, ja baterija netur necik un vai dēļ tā tāds process būs atļauts.

    Ja riskēt negribi, meklē tieši (G1):

    TMDTL50HAX4CT

    TMDTL52HAX5CT

    TMDTL56HAX5CT

    TMDTL60HAX5CT

    TMDTL64HAX5CT

    ar lēnākiem MK36 un 38 nav ko iespringt un tie nav nemaz vairs tā sastopami.

    Saprotamāk rakstot ja neiebrauci:

    Š obrīdējais bios ir iestatīts ņemt pretī S1G1 soketa (G1) procesorus, bet zem tā soketa nāk arī G2 procesori, kas ir jau 65nm.

    zem

    #324914
    Andron MacBeton
    Participant

    Coolerbooster programmu nevajag palaist? Pietiks tikai ar SuperArcticdoodoo pastu nosmērēt?

    Š iem Dell pročiem abas puses jāsmērē, va ne?

    #324915
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man tieši TMDTL60HAX5CT kkur jāmētājas mājās, taka ja vajag, varu pameklēt to. Š ķiet pat 2 tādi jābūt

    #324916
    Andron MacBeton
    Participant

    Teu kautkāda jaudīgāka dzesēšana arī mētājas?

    Savādāk to kompi labāk uzreiz izmest pa logu, nevis lēnām mocīt veselu nedēļu.

    #324917
    usins
    Participant

    Kas notiek ieliekot veco CPU? Strādā? Tad BIOS atjauninājums, ieliec jauno un skaties, nedarbojas, tātad neatbalsta by default. Vai nu ir kāds haks vai jāiztiek ar veco.

    #324918
    Haiduk
    Participant

    dzimušais appisiens tikpat gudrs kā mērkaķis.

    #324919
    m_janis
    Participant

    Muahhha, hāāāā…

    Quote:

    sasmērē pastu

    Kad ieraudzīju Janis84 postu vēl bez komentāriem, nagi niezēja ierakstīt – tūdaļ atnāks Haiduk un ieteiks termopastu, (protams, visdārgāko), jo tā atrisina visas problēmas. Tagad skrobe, ka tomēr neierakstīju. Haiduk, tu bez Googlē un Youtubē sameklētām “gudrībām” pats arī ko spēj ?

    #324920
    Aldis
    Participant

    jptvmķ…

    #324921
    Haiduk
    Participant

    a ko darīt ja negribas pašam meklēt informāciju?! Reizēm man arī gribas kko ierakstīt un paskatīties.

    #324922
    Haiduk
    Participant

    tev tukšpaurim nu nevedas ar lasīšanu un saprašanu. Tec atkal pie kāda sīča, lai paskaidro.

    #324923
    janis84
    Participant

    tu vispār problēma tāda ka cpu laikam pat biso nelīdzēs. Ir 2005. gada pie tam kaut kās apgriestais variants tikai a 768 mhz frekvenci. ko liku iekšā bij divkodolu amd turion. tur pat nevarēja biosu palaist uzreiz sledzās ārā ekrāns nepaspēja nemaz iestartēties. izņēmu to jauno ārā ieliku veco vis aiziet. vardu sakot cpu bij pa jaudīgu.

    #324924
    janis84
    Participant

    Haiduk. Tas cpu kas man nedereja kuru biju ielicis ir TMP54 tur nebij TK. Un nezinu kur tur rakstīti kādi Ričmoni un Teilori neredzu uz cpu nekadus tādus Balvanus. 🙂

    #324925
    janis84
    Participant

    Haiduk. Tas cpu kas man nedereja kuru biju ielicis ir TMP54 tur nebij TK. Un nezinu kur tur rakstīti kādi Ričmoni un Teilori neredzu uz cpu nekadus tādus Kolegas, bet anyway es tagad sapratu ka tadi TMP ari neder. ta man janem tikai tie ar TMD? 🙂

    #324926
    Haiduk
    Participant

    TMP ir vispār 4-5 gadus jaunāks procesors, kurš paredzēts S1G4 slotam – ti epa epa disko stepa?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā