Slēpšanās, jeb labs proxy serviss.

Sākumlapa Forumi Software Windows Slēpšanās, jeb labs proxy serviss.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149185
    RicoPico
    Participant

    Iesakiet, lūdzu, Tor veidīgu softu, kurš pie katra nospiestā pārlūkprogrammas refresh mainītu IP. Kas tāds vispār eksistē? Vai vismaz uz to pusi? Online Proxy jau esmu izmēģinājis. Tas, ko man vajag- caur Online Proxy notiek ļoti lēni.

    Paldies.

    #205353
    drono
    Participant

    :D:D Privātais botu tīkls 😀

    #205354
    RicoPico
    Participant

    Tu domā ko līdzīgu šim, tikai pašam savs tīkls?

    https://www.distributed.net/

    Nu tas atkal ir kaut kas drusku cits. Botu tīkli man šoreiz nederēs. Otrkārt tas taču ir tāds čakars izveidot Botnet’u. Pietiks ar kādu FF plaginu, ja vien tas veic nepieciešamās funkcijas.

    #205355
    Mr.Death
    Participant

    Nosauc man cilveek vienu gadiijumu, kaa sjo IP mainjas / sleepsjanas servisu var izmantot labos noluukos un es tev paliidzeesju.

    #205356
    RicoPico
    Participant

    Mr.Death -> Galvoju, ka ar likumu manas darbības nekonfliktē. Vienkārši maza šmaukšanās interneta balsošanas sistēmā. 🙂

    #205357
    Mr.Death
    Participant

    Laikam man vairaak nav ko teikt :>

    #205358
    samurajs
    Participant

    Iekš Tor browser Vidalia paredzēta iespēja ar klikšķi mainīt Tor konfigurāciju (un IP).

    #205359
    RicoPico
    Participant

    Ok. Mēģināsim to Vidalia. Biju novilcis laikam citu Tor komplektāciju, kurā nav šī servisa.

    #205360
    samurajs
    Participant

    RicoPico: https://www.torproject.org/torbrowser/

    Nav jāinstalē.

    #205361
    RicoPico
    Participant

    Jau atradu citā vietnē. Paldies. Viens vienīgs exe fails, kurā salipinātas 3 dažādas programmas: Privoxy, FF ar TorButton un pats Tor. Darbojas lieliski. 🙂

    #205362
    Foxsk8
    Participant

    RicoPico: Parādi mums to balsošanu 😀 To tavu balsošanas hack var pat neizmantot kaut kādus proxy, bet reālas cilvēku IP 🙂 Kas un kā, lai paliek pie manis 🙂

    #205363
    RicoPico
    Participant

    Vajag sabalsot par kādu visnotaļ simpātisku būtni Cinzano konkursā…

    https://www.cinzano.lv/dalibnieces/3-nedela/909/

    foxsk8: Būšu ļoti pateicīgs, ja varēsi izpalīdzēt. Un tā meitene vēl pateicīgāka! 😉

    #205364
    Foxsk8
    Participant

    Ta tur jau var uzkodēt autoklikeri, kā tiek atvērts piem kāds click.php kas uzlikts uz kādu free hostu, tad attiecīgi kādam indivīdam pieskaitās balsojums, attiecīgi kāds id ir nodefinēts priekš ši auto clickera. Tiklīdz kā click.php atvērts, balsojums +1 🙂

    Ja vēl ir webs, vispaŠ— paņem iemet iframe, visi tavi web apmeklētāji, kas ienāk saitā automātiski būs nobalsojuši par indivīdu. 🙂 tādā veidā tev nevajag lietot nekādus tur proxy vai sazin vēl kādus citus liekus paņēmienus. Visa padarīšana ir pilnībā automatizēta. 🙂

    #205365
    RicoPico
    Participant

    Viss jau ir skaisti, bet lieta tāda, ka es ar kodēšanu esmu uz Jūs. Zinu mazliet Html, vēl mazāk XML un tikai pašus pamatus PHP… Bet kā ideja man šis risinājums bija jau vakar iešāvies prātā. Taču, diemžēl, es varu tikai nojaust kā tas ir realizējams.

    #205366
    ob1
    Participant
    #205367
    RicoPico
    Participant

    ob1: Jau topikā rakstiju, ka Online Proxy man īsti neder. foxsk8 ieteiktais variants bija labs.

    #205368
    ob1
    Participant

    ahā, sapratu. Līdzīgu metodi mēs izmantojām, kas savulaik strādāju inbox.lv 🙂 Katrs, kas ielogojās inbox.lv pie viena nobalso vai kaut ko novelk … darbojas perfekti. 😀

    #205369
    RicoPico
    Participant

    Ticu, ka darbojas perfekti. Bet man nav sava weba, kurā to aifreimu likt. Mani vairāk saistija ideja par autoklikeri uz sava hosta. Uzliec pa nakti vēl peles macro uz page refresh un viss bumbās. 😀

    #205370
    Jansis
    Participant

    Š, jauki, ka uzdūros šai tēmai.

    RicoPico, biedr, man arī šī pati tēma aktuāla. Ir sācies cinzano balsošanas fināls un dažas minkas nenormāli atrāvušās no manējās, so, man vajadzīga palīdzība.

    Es mēģināju ar Jūsu ieteikto Tor’u kaut ko darboties, bet tas ir šausmīgi lēns.. nezinu kāpēc – varbūt mans interneta pieslēguma ātrums ir ļoti nepiemērots. :/

    anyways, viņiem ir tagad papildus aizsardzībiņa uzlikta – jāievada drošības kodiņš, pirms var nobalsot. [nezinu, kā to sauc IT valodā 😛 .. captcha ?]

    .. un es nezinu, kā to apiet. pirms tam balsoju caur online proxijiem, which bija diezgan nāve.

    any suggestions?

    ps. here’s t3h link: https://www.cinzano.lv/dalibnieces/Fināls/2130/

    uzprogrammējiet kaut ko traku for me 😀

    #205371
    RicoPico
    Participant

    Arī manējā iekļuva finālā, tā ka rokas nost Jansi, ja? 😀 😀 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā