Šlesers un Pujāts: Bībeles māc. jābūt obligātai! 2

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Šlesers un Pujāts: Bībeles māc. jābūt obligātai! 2

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #244944
    Crow
    Participant

    bumbulis wrote:

    https://kosmopoisk.nsk.ru/indigo.html


    Uz aci šķiet Serious Sam scenārija murgains pārstāsts :lala:

    Es atkal ticu tam, ka Reapers will destroy us all… unless Commander Shepard will save us 😀

    Dažiem vārdiem par un ap dievu un vispār tur var piekrist.

    TokRa wrote:

    Savukārt Windows darbvirsmā ir paradīzes ainava, visapkārt ikonas un fonā dievkalpojumi (services: krieviski службы, kam ir vairākas nozīmes) notiek 🙂


    Sehr obergut! 😀 Bet kā tad dēvējami tie, kas arī Windozē lieto melno elles komandrindu? 😀

    Fallout 3 wrote:

    Photons have mass? I didn’t know they were catholic…

    #244945
    samurajs
    Participant

    Loading wrote:

    Jaunzems

    1. Hitleram kaut kāda zīlniece teica, ka “ja vēlies būt pasaules valdnieks, tev jāiznīdē ēbreji.”. Tā nu šis ķērās pie darba 😉

    2. Tādas lietas ir arī Dievam neticīgajiem. Bet lauztas kājas sadziedešanu (nakts laikā (10h))varētu saukt par placebo?

    1. Staļinam arī to zīlniece teica?

    2. Vo, šito vajag ieteikt Š leseram! Aizklapēsim visas slimnīcas, un atvērsim pūšļotavas katrā pagastā! Cik naudiņas budžetā neietaupīsies! 😀 Galu galā mūsdienu iluzionistiem ar 5 min. pietiek, lai radītu ilūziju, ka kājas vesela 😀

    Crow wrote:


    Sehr obergut! 😀 Bet kā tad dēvējami tie, kas arī Windozē lieto melno elles komandrindu? 😀

    Tos sauc par Sātana aģentiem undercover! 😀

    #244946
    Mad182
    Participant

    Ja reiz runājam par OS, tad: https://ubuntuce.com/screenshots.htm

    Loading wrote:

    5. Neliekas interesanti, ka liela daļa cilvēku ir gatavi ticēt jebkam citam, bet ne Dieva eksistencei? Budā, iņjaņu.t.t.t , bet ne Dievs! 😉 Aizdomājies par to, kāpēc ta?


    Laikam jau kristīgās pasakas ir VĒL acīm redzamākas buļļa kakas par pārējām pasakām.

    #244947
    samurajs
    Participant

    Mad182 wrote:

    Ja reiz runājam par OS, tad: https://ubuntuce.com/screenshots.htm

    Un šeit arī pretējā novirziena bubuntu:

    https://ubuntusatanic.org/screenshots.php

    #244948
    Mad182
    Participant
    #244949
    izredzētais
    Participant

    es vēl nesen par šo visu slimo padarīšanu biju tik skeptisks cik vien var būt, bet tas jau sāk kļūt nedaudz nopietnāk..

    lasām @ apollo: https://www.apollo.lv/portal/news/articles/212099

    #244950
    Loading
    Participant

    samuraj, par to zīlnieci RTU lekcijās pasniedzēja teica, arī fox būtu dzirdējis, ja būtu apmeklējis lekcijas.

    Mad182, izskaidro man pēdējā laikā populāro musulmaņu ticību, kurā sievietes ir zemākas par mājlopiem un nogalinot kristiešus tu saņemsi 72 jaunavas.

    #244951
    Mad182
    Participant

    Loading wrote:

    Mad182, izskaidro man pēdējā laikā populāro musulmaņu ticību, kurā sievietes ir zemākas par mājlopiem un nogalinot kristiešus tu saņemsi 72 jaunavas.

    Neko skadrot es nevaru un nevēlos. Savu galvu cenšos turēt tīru no muļķībām. Jo tālāk no reliģijām un to fanātiķiem, jo labāk. Bija laiks, kad mani interesēja reliģija, bet jo vairāk es tajā iedziļonājos, jo stiprāka kļuva mana pārliecība, ka tā visa ir cilvēku izdomāta sistēma, kā kontrolēt citus cilvēkus un gūt sev labumu. Reliģijas un dievi nāk un iet, bet to pamatā vienmēr ir dažu cilvēku pārākums pār ticīgo masu, spēles ar cilvēku bailēm un vēlmēm. Kā redzams, arī 21. gadsimtā ir cilvēki, kurus var iebaidīt ar neredzamo vīru debesīs, kurš liks tiem degt mūžīgās elles ugunīs, ja tie nedarīs, kā grāmatā rakstīts un nepakļausies autoritātēm.

    Musulmanisms ir tāda pati cilvēku muļķošana un ietekmēšanas tehnika, kā kristietība. Tur ir patiešām maz atšķirību. Ar ko Jūdu nogalināšana un mūžīgās dzīves saņemšana ir labāka par kristiešu nogalināšanu un jaunavām?

    Vai krustneši nenogalināja musulmaņus, slēpjoties aiz “Dieva” vārda?

    Loading wrote:

    Bet lauztas kājas sadziedešanu (nakts laikā (10h))varētu saukt par placebo?


    Un tagad atbildi uz jautājumu – vai Tev sadzija vai vismaz biji klāt? Vai ir rentgena attēls pirms un pēc?

    Citādi man tas ļoti izklausās pēc kārtējās klejojošās pasakas, kuru viegli ietekmējamu un lētticīgu cilvēku vidū ir gana daudz. Atliek tentei sasist kāju, un kad no rīta vairs nesāp, jauns brīnumu stāsts ir gatavs.

    Vērtīgs skatāmais par to, kā rodas brīnumi: https://www.ted.com/talks/michael_shermer_on_believing_strange_things.html

    #244952
    root
    Participant

    Sodien smagi izlamaaju vienu fanaatu :seeker: Tagad degshu elles liesmaas. Laikam tapec ari shodien nakas izmantot Win un sedet bez garumzimeem :seeker: im doomed :seeker:

    [img]https://img687.imageshack.us/img687/4684/fukitol.jpg[/img]

    #244953
    Loading
    Participant

    2006.gadā bija trans-eiropas-divīzijas nometne Dānijā. Arī čalis no Vācijas gribēja piedalīties. Bet dienu pirms izbraukšanas salauza kāju futbolu spēlējot. Par cik svētdienas vakars, bij tik dakteris-praktikans. Nu neko.. Š ie uzņēmuši rengenu un ielikuši kāju pagaidu ģipsī, lai pirmdien īstie dakteri visu saliek kā nākās. Pirmdiena klāt. Dakteri klāt. Bet kājai viss kārtība. Veic velvienu rengenu un… kāja vesela.Izraksta no slimnīcas un dodās uz nometni čalis. Arī es tajā nometnē biju, bildes un fox to var apliecināt…

    #244954
    Evers
    Participant

    Tehnika pieviļ, rentgena aparāta operātors pirmajā reizē var kautko sajaukt vai kļūdīties. Un galu galā, ja arī tiešām tā bija, tad Dievs ir pēdējais, ko tur piesaukt – brīnumus nenoliedzu, bet nejau no pasaku tēliem tie rodās, bet pateicoties slēptajai enerģētikai, varbūt pastimulējās kalcija izdalīšana un kauls ātri sadzija, ja lūzums nebija tik traks. Tas pats placebo effekts ar var darīt brīnumus, ja to iemanās izmantot. Pats praktizēju placebo pret akūtām vēdera sāpēm, 5 minūtes sev prātā pamurminu “man vēders nesāp, cik man ir labi…..” un tas nostrādā. Pēdējā laikā gan šams nav streikojis, nav sanācis izmantot, neesmu arī mēģinājis pret galvassāpēm, būs jāizmēģina kautkad, varbūt beigās var iemanīties pat paģiras uzveikt! 😀

    #244955
    Loading
    Participant

    Tā jau ir 😉 Grūti noticēt tam, ko neesi piedzīvojis vai kam neļaujies.

    #244956
    Mad182
    Participant

    Tātad tomēr pats neesi piedzīvojis 🙂

    Kas ir vairāk iespējams – ka dakteris-praktikans ieģipsēja veselu kāju, vai arī neizskaidrojamā kārtā tā sadzija vienas nakts laikā?

    Es zinu, uz ko liktu es…

    #244957
    Loading
    Participant

    Pats neesmu. Bet tas čalis gan. Domā dakteris-praktikants neredzētu rengenā lūzumu? Es pat redzētu, ja man parādītu rengena uzņēmumus.

    #244958
    Mad182
    Participant

    Es zinu krietni pieredzējušu dakteri, kurš lūzumu ieraudzīja tikai tad, kad meitene pēc 2 dienām pie viņa ieradās jau otro reizi, tā kā mani šis variants itin nemaz nepārsteigtu.

    Un vēl jau nevajag aizmirst dir.. izdomājuma faktoru. Ja nemaldos, tā transeiropas divīzija ir kaut kāds ļoti Kristīgs formējums, vai ne? Nu ja, kur gan vēl tik labs stāsts varētu iederēties… Cik nu man ir gadījies būt Kristīga rakstura pasākumos, smadzeņu skalošana un visādi stāsti vienmēr sit augstu vilni. Galu galā pamatos visas sektas darbojas vienādi, tikai dažām ir lielāks atbalstītāju skaits.

    Tu jau protams vari uzskatīt, ka man, grēciniekam kurš pagriezis savu vaigu prom no Dieva, nav taisnība, bet es tomēr labak palikšu pie loģikas pielietošanas, meklējot izskaidrojumu dažādām lietām, nevis piesaukšu pārdabiskus spēkus. Pagaidām tas mani vel nav pievīlis. Bet ko nu par to. Vienā lietā reliģioziem cilvēkiem ir taisnība – ticība ir liels spēks – to nevar iedragāt ne saprātīgi argumenti, ne pierādījumu trūkums.

    #244959
    usver
    Participant

    TavaMaate wrote:

    .. shodien nakas izmantot Win un sedet bez garumzimeem :seeker: im doomed :seeker:

    1) laacz.lv/tmp/conv.php

    2) Par tabletēm – atbalstīsim otečestvennujus produktus, ne buržuju produkciju! https://www.netlore.ru/albanskie-medikamenty

    #244960
    Loading
    Participant

    Mad182, protams, tu vari palikt pie savas pārliecības. Es par to tevi nesodu un vērtēju tik pat augsti kā visus cilvēkus (vienalga kr. vai nekr.).

    Klau. Lūdzu nejaudz sekta un konfesija. Sektas ir valstī neatzītas… Konfesija ir atzīta. Septītās dienas Adventisti.

    Un ta trans-eiropas-divīzija ir vienkārš fizisks iedalījums, līdzīgi kā kurzeme…. latgale…

    #244961
    Aldis
    Participant

    Tas ka atzīta vai neatzīta tā padarīšana… Ar ko atšķiras tas no sektas? Gan sektās sanāk kopā līdzīgi domājošie un pielūdz kaut vai totēm stabu… gan atzītie “kristieši” sanāk kopā, un kaut ko pielūdz…

    Es vēl joprojām saku, ka ja māca tad māca nevis vienu – kristietību kas lūk ir atzīta, bet māca visu reizē… Jo tad tas paliktu par informācijas pilnu priekšmetu, no kura cilvēks varētu izdarīt loģiskus secinājumus par to, kas ir kas. Bet tas ka cilvēkam liek izšķūrēt krustām šķēršām bībeli man šķiet piederētos vai nu pie literatūras, vai nu pie kultūras vēstures stundām, nevis jaunu velosipēdu izgudrot!

    Pie reizes: https://www.youtube.com/watch?v=Y7Og7SWUid4 😀 jamiem zeme deg zem kājām, bezdarbs un krizies nāk virsū… un protams, kāpēc gan neradīt jaunas darbavietas? 🙂

    #244962
    Loading
    Participant

    Aldis, bet pašlaik jau māca evalūciju… 😉

    #244963
    Aldis
    Participant

    Nu tas ka cilvēki un zvēri tapuši evolūcijas ceļā pielāgojoties dabas untumiem šķiet viens no loģiskajiem izskaidrojumiem par to kā tapis cilvēks un mums tagadnē pieņemamā pasaule.

    Tad jau tik pat labi, indiāņiem [ziemeļamerikā], bij pilnīga pārliecība ka pasauli radījis ir krauklis, kas pasauli uzbūvējis metot smiltis, akmeņus okeānā, kā arī tas pats crow-veidīgais putns radījis zāli, pārējos putnus, zvērus, zivis… 😀 Tad no koka, māla un cita pieejamā stuff sakrāmējis kopā cilvēkus. 😀 (Ticēsim arī šim?)

    Afrikā atkal bijusi dieviete, kas līdzīgi kā noasa šķirstā veidojusi cilvēkus, un metusi divās upēs, sliktos cilvēkus drūmā, neparedzamā, straujā upē, bet labos jūzerus foršā, skaistā upē, tie kas izpeldējuši arī ir cilvēki…

    Hinduismieši tic reinkarnācijai pēc nāves kļūstot par zvēriem… viņiem ir vairāki Dievi, kas kopumā ir viens Dievs..

    Budieši tie ir atkal miera mikas, kas sēž, pielūdz savu vispārpieņemto hipiju budu, kuram pohujisms ir lielākā vērtība kā viss apkārt notiekošais.. galvenais ka tik mierīgi pameditēt un viss..

    Ķīniesiem un visādiem austrumiešiem Dieva nav vsp. tie visu sasaista ar dabu, ka ja vajadzēs, tā darīs vai nu pāri, vai palīdzēs.. šur tur vēl parādās visādi dzīvnieki – piem. pūķi, kas ir neuzvarami u.t.t..

    Kristietismā ja nemaldos (tiešām varbūt tālākajās rindās kļūdos +/-) vecajā derība viss uzsākas no tā ka Dievs nedēļu no vietas katru dienu kaut ko rada, pirmdien debesis, otrdien zemi, trešdien kokus, un tā līdz sestdienai ka izveido cilvēku… svētdien jams paņem globālo pīpauzi, un ta ir brīvdiena.. 🙂 So.. no diviem cilvēkiem tapuši esam mēs visi.. Bij viens cilvēks Ä€dams, un no šamā ribas izveidoja sievieti Ievu (sieviešu diskriminācija). Jaunajā derība sanāk ka bij nezināms lidojoš objekts (NLO), zvaigzne kurai sekota trīs gudrie, uzdūrās virsū šķūnim, kur izrādās piedzimis Jēzuliņš, nevainīgai meitenei, protams bērns piedzimis bez Tēva (skarbi, bet mūsdienās bērnu namos tādu jēzuliņu ir pilns). Tas arī ir tas Dieva sludinātājs..

    Vēl nesaistīts ar reliģijām ir zinātniskās fantastikas viedoklis, ka mēs kādai planētei esam bijuši kā Angļiem Austrālija… kurā izmitināt cietumniekus, un tā savairojušies, attīstījušies paši esam savā sulā i viss! 🙂

    Teorijas ir daudz un pamatīgi.. nu ja visu ko nosaucu, un vēl vairāk kas pastāv apkopotu mācībstundā, tad iespējams pat sanāktu diezgan laba, interesanta mācību stunda skolās.. Par to kas un kā ir tapis! 🙂

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā