Šlesers un Pujāts: Bībeles māc. jābūt obligātai! 2

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Šlesers un Pujāts: Bībeles māc. jābūt obligātai! 2

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #244984
    Snorx
    Participant

    Nu reiz jau viens skribents teica- vēlies ātri un daudz nopelnīt naudu? Izveido jaunu reliģiju, kas nebūtu lielā pretrunā ar kristietību… Un viņš pats tā arī izdarīja un izveidoja scientologus… Par naudas apgrozību dieva vārdā mums tā kā būtu skaidrs. Fanātisms nav nevienā izpausmē pieņemams, ne ticības jautājumos, ne arī citos. Tas tikai norāda uz cilvēka psihes nestabilitāti, ko aktīvi ticības jautājumos izmanto dažādu konfesiju pārstāvji. Uzskatu, ka mācīt bībeli, vai kristietību kā tādu jau no 6 gadu vecuma ir apzināta bērna uztveres kropļošana, jo tev tiek potēts, ka viss ir tieši tā, kā ir rakstīts vienā grāmatā. Ticības mācību varētu ieviest vidusskolās kā izvēles priekšmetu, jo tajā vecumā jau tev ir izveidojusies vismaz kaut kāda loģiska domāšana un atsijāšanas spējas, lai saprastu, vai tas ir tev, vai nav… sākot no 6. gadiem tā būtu vienkārša zombēšana un iedabūšana kristietības tīklos pret paša gribu, turklāt būtu arī tieši pretējs efekts- tie, kas varbūt paši būtu nonākuši pie secinājuma- ticēt vai nē, vienkārši ienīdīs kristietību kā spiestu lietu…

    #244985
    Loading
    Participant

    Jaunzem, labs jautājumus uz kuru atbildēt es tev nevaru. Bet varbūt tu vari palīdzēt man atrast atbildi uz vienu jautājumu, kas dzen elektronu uz priekšu ap protoniem?

    #244986
    root
    Participant

    Loading wrote:

    Jaunzem, labs jautājumus uz kuru atbildēt es tev nevaru. Bet varbūt tu vari palīdzēt man atrast atbildi uz vienu jautājumu, kas dzen elektronu uz priekšu ap protoniem?


    Pēc elementārdaļiņu fizikas teorijas to dara bosoniska elementārdaļiņa gravitons, kura enerģijas avots ir stresa enerģijas tenzora. 🙂 Saskaņā ar Wiki infu, elementārdaļiņas statuss ir teorētisks, bet šogad cik man zināms kāds ASV zinatnieks beidzot arī faktiski pierādījis fundamentālspēka daļiņas gravitona eksistenci.

    TokRa wrote:

    Lai izprastu rekursiju ir jāizprot rekursija.


    Epic though!

    Quote:


    public void recurse()

    {

    MessageBox.Show(“Oh SHI*!”);

    recurse();

    }

    private void Somestuff_Load()

    {

    recurse();

    }

    #244987
    Loading
    Participant

    Whau! Neesmu ķīmijas vai fizikas speciālists, pusi vārdus nesapratu… Varētu lūdzu vienkāršākos vārdos?

    #244988
    TokRa
    Participant

    Loading

    Kauč kā tā: [spoil][img]https://foto.lib.ru/img/u/ut/alb_0010/motivator899117.jpg[/img][/spoil]

    #244989
    Loading
    Participant

    Hm? Bet rinķošana taču notiek visu laiku. Neapstājas vai neaptrūkstas pēc 12 riņķošas reizem…

    #244990
    Crow
    Participant

    Loading wrote:

    Hm? Bet rinķošana taču notiek visu laiku. Neapstājas vai neaptrūkstas pēc 12 riņķošas reizem…


    Lūk, kas notiek, kad cilvēks meklē atbildes, bet nepapūlās pats izglītoties par tēmu. Praksē rekursijai izmanto pārtraukšanas nosacījumu. [img]https://www.bildites.lv/images/3c6qpjf08y27uvhhg089.gif[/img]

    Bez tā parasti pārpildās steks un pārdeg prātiņš 😀

    #244991
    Loading
    Participant

    Nerunāsim par algoritmiem, bet gan par to, kas dzen elektronu?

    #244992
    Crow
    Participant

    Tev jau Tvaju Maķ atbildēja, bagātīgi klāstot zinātniskus terminus (baidos, ka viņš nezin to nozīmi, bet cepums par centību, es jau ar nezinātu). Vienkāršākas atbildes nebūs, jebšu arī papriekšu jāapgūst kodolfizikas pamati. Citādi – nav jālien tur, kur prātiņš par īsu, lai nebūtu jāuzdod dumi jautājumi.

    You marinate with that, my young padawan…

    #244993
    root
    Participant

    Vienīgais no tās putras man galīgi nav skaidrs kas ir stresa enerģijas tenzora.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Stress-energy_tensor

    Liekas, ka šis pat man ir par gudru :>

    #244994
    TokRa
    Participant
    #244995
    Mr.Death
    Participant

    Matrjoska wrote:

    Vai šie komentāri būtu rakstīti saskaņā ar 1959. gada 8. jūlija PSRS Iekšlietu un Veselības aizsardzības ministriju kopēju pavēli, kurā bija teikts, ka personas, par kurām ir ievērots, ka tās stāsta par smadzeņu, psiho trono ieroču iedarbību, ka tās ir pakļaujamas izolācijai specializētās iestādēs un tālāk sekojošai piespiedu ārstēšanai?

    Varbūt Jums Latvijas Republikas likums, kas pēc 2004. gada 31. decembra aptur visu PSRS pastāvēšanas laikā pieņemto normatīvo aktu darbību, nav saistošs?

    #244996
    TokRa
    Participant
    #244997
    Sid
    Participant

    Priceless 😀

    #244998
    gaziks52
    Participant
    #244999
    aoma
    Participant

    Mrs. Positivus, apsēstība ar Linux un nebeidzama Windows nolikšana līdzinās reliģisko fanātiķu centieniem nepārtraukti vicināt bībeli un bārstīt tās citātus vietā un nevietā 🙂 tas nu tā

    Lai gan mani vecvecāki jau kur tas laiks kā aizsaulē (vai pārdzimuši manos bērnos; vai sen citā dimensijā; vai vienkārši izkūpējuši kā nebijuši), esmu uzaudzināts normāli – ar veselīgu dzīves uztveri un zināmu skepses devu pret visiem māņiem.

    Mans vectēvs savam laikam (XX gs. pats sākums) bija ļoti progresīvs cilvēks un un viņa uzraudzībā drīkstēju lasīt gan bībeli, gan korānu, gan arī Emanuelu Kantu un Seneku. Ar uzraudzību domāju tos paskaidrojumus, kurus viņš man sniedza, kad savā bērna naivumā biju gatavs noticēt visam rakstītajam.

    Bet diemžēl neizglītotai tautai reliģija ir nepieciešama – savādāk tā kļūst anarhistiska, ne no kā vairs nebaidās un līdz ar to paliek nekontrolējama…

    #245000
    Loading
    Participant

    heh… Te tā savādi sanāk. It kā neviens nav kristietis, bet šīs temats visu laiku dzīvs.

    Vēl viena atziņa, daudziem nepatīk, ka kristieši runā pa Dievu, jo redz tas neesot normāli. Bet, ja atejists to vien tik dara, kā saka “Dieva nav”… Vai tas ir normāli? 😉

    #245001
    iKey
    Participant

    Reliģija ir legāls rekets. ar tām visu grēku izpirkšanas formulitātēm, pops pieprasa sev ķipa hronorāru.

    Ķo reliģija vispār dara? sašķeļ nevis vieno (uz budismu tas neskaitās)

    #245002
    Loading
    Participant

    Ja tu runā par kristietību, tad nepiesaisti katoļu tradīcijas citiem kristiešiem.

    #245003
    Sid
    Participant
Tiek skatīts 101 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā