Šlesers un Pujāts: Bībeles mācībai jābūt obligātai!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Šlesers un Pujāts: Bībeles mācībai jābūt obligātai!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 90 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #244740
    root
    Participant

    Jā, tur nu ķirzaks nekļūdījās, mans “pases” vārds ir Matīss. Bet dzīvē visiem iegājies Roberts. 🙂

    #244741
    Aldis
    Participant

    Tas ir kautkas līdzīgs kā reliģiju mācībā mācīt kristietismu, tā arī informātikā microsoft produktus! 😀

    Esmu pret. Kam tas vajadzīgs??? Ja bērns gribēs ar tādām baznīcu lietām nodarboties, tad ar to nodarbosies kaut vai ārpus skolas. Jebkurā pilsēta ir baznīca un kristīgā draudze, kur var piestaigāt un ticēt Dievam! 🙂

    #244742
    TokRa
    Participant

    Mūsu programma atmiņā, Hallo lai ir tavs vārds.

    Lai nāk tava operētājsistēma, lai izpildās tavas komandas

    kā uz printera, tā arī uz ekrāna.

    Dienišķos datus dod mums šodien

    un piedod mums mūsu I/O kļūdas,

    tāpat kā mēs piedodam tās, kas rodas bojātos dzelžos.

    Neieved mūs izmisumā

    un atpestī mūs no sprieguma kritumiem.

    Jo tavs ir algoritms,

    programma

    un risinājums,

    kas ciklo mūžīgi mūžos.

    Procesa Tēva, procesa Dēla un svētā r00t’a vārdā,

    Enter.

    #244743
    Mateus
    Participant

    Pujāts degredants un komunists.

    Komunismu arī mēģināja p[otēt no bērna kājas.

    Mūžā nelaidīšu meitu skolā, kur māca reliģiju. Kad cilvēks pats to izvēlas tā ir viņa izvēle, bet šādi tas saucas uzspiešana.

    #244744
    Genādijs
    Participant

    Tā kā reliģija savā būtībā ir bizness tad es esmu kategoriski PRET! Pujatam acīmredzot galīgi aizpuvis ciet. Vajadzētu taču vienreiz sākt filtrēt ko runā. Un vēl …. Loading tu pierādīji ka esi daunis. Visi kas tic kaut kam nereālam vienkārši bēg no atbildības 🙂 Ja kādi sūdi notiek tad kas parasti vainīgs? Pareizi neviens – dieva griba bļe! Jobanie mīkstmieši.

    #244745
    skirmish
    Participant

    Mana māsīca šogad sāks iet pirmajā klasē un viņai vecākiem bija izvēle, ko mācīties – ētiku vai kristīgo mācību. Biju visai izbrīnīts par to, ka vecākiem tagad ir iespēja arī ar skolas palīdzību dzīt bērnos Jēzu. Manā laikā bija tikai kaut kāds kristīgais pulciņš uz kuru neviens negāja un jamo aizklapēja ciet :devil:

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/tq6ivjt75j41wr9pcyg.jpg[/img][/spoil]

    #244746
    root
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Pirmie reālie darbi – bībeles stundu ieviešana skolās kā obligāto mācību priekšmetu. Absurdi. Cienītais Pujāta kungs, vai ar Jūsu morālo, garīgo un mentālo veselību viss kārtībā? Vai nevajadzētu doties pie psihiatra? Lūk Jums jaunums- 16. gadsimts ir beidzies. Un, man diemžēl jāatzīst, ka baznīcas ietekme uz tautu ir kritusi tiktāl, cik tālu tai arī būtu reāli jābūt, jeb t.i. baznīcai nav praktiski nekādas ietekmes pār tautu. Un nekad arī cerams nebūs. Un nemaz nevajag. Un tikai nevajag te pūderēt pakausi un cienīgā nopietnībā skaidrot man par bībeles morālajām vērtībām, paldies, es esmu par tām kursā. Bībele ir pasaku grāmata, savukārt pieaugušie ar iedomu draugiem izskatās mazliet muļķīgi ne tā? Nē, nepārprotiet, man nav nekā pret reliģiju un ticību, pats teorētiski skaitos ticīgs, kristīts cilvēks. Bet nevajag uz šīs ticības pamata izbraukt pa pilno un uz šo pasākumu kārtīgi iekasēt. Tavs Dievs nav mans Dievs un nekad nav bijis. Ja Tavs Dievs pastāv, iedod man viņa adresi vai telefona numuru, lai varam par šo to parunāt. Ja ne- turi savu muti ļoti cieši aizvērtu. Vēl jo vairāk man patīk, ka šito visu blamāžu forsē Š lesera kungs. Ticīgo balsis taču nopirkt nevar. Nāksies vien lūgt palīdzību PR speciālistiem ar gadsimtu pieredzi – baznīcai. Voila. Š is politiķiem varētu būt diezgan pamatīgs skrejceļš. Jo ticīgo sirdis un prāti taču vienmēr atvērti kārtējajiem no pirksta izzīstajiem murgiem, īsts politiķu darba lauciņš. Labi, liksim baznīcu mierā. Savādāk nodurs vēl mani ar saindētu krustu, vai ietrieks manā logā kādu mazgabarīta CESNa privāto lidmašīnu.


    https://oas.lv/post/961802233/politiskas-samazgas-politiska-apvieniba-par-labu

    #244747
    TokRa
    Participant
    #244748
    TokRa
    Participant
    #244749
    root
    Participant

    Tokra, Tava māte Tev nemācīja, ka DOUBLEPOST NAV JÄ€TAISA? Kam tavuprāt domāta edit poga?

    */offtopic

    #244750
    TokRa
    Participant

    [img]https://s49.radikal.ru/i126/0902/2d/3e0e2486a8a1.jpg[/img]

    [img]https://trollon.net/wp-content/uploads/2010/06/da-da-ty-ne-veru.jpeg[/img]

    TavaMaate

    Ooops, kaut kā biju pieradusi, ka automātiski tiek salīmēti.

    #244751
    Jaunzems
    Participant

    Loading wrote:

    Jaunzems, tev taču tika mācīta matemātika. Izvēle nebija? 😀


    tu te nemet visu vienā katlā!

    MATEMÄ€TIKA ir NEPIECIEŠ AMA – bez tās cilvēks ir pilnīgs analfabēts.

    RELIÄ¢IJA nav NEPIECIEŠ AMA – ar to cilvēks ir viegli ietekmējams smadzeņ-izskalots retards bez viedokļa

    _

    Un vispār kristietībai ir daudz kopīga ar 4ppl3 f4nb0y1smu…

    #244752
    ob1
    Participant

    nē, Jaunzem, matemātika nav nepieciešama. Lielākā daļa cilvēku bez tās ļoti labi iztiek.

    Hmm, un skolā NEMÄ€CA matemātiku, tas ko skolā sauc par matemātiku, stāv visai tālu no matemātikas…

    #244753
    Jaunzems
    Participant

    ob1 wrote:

    nē, Jaunzem, matemātika nav nepieciešama. Lielākā daļa cilvēku bez tās ļoti labi iztiek.

    Hmm, un skolā NEMÄ€CA matemātiku, tas ko skolā sauc par matemātiku, stāv visai tālu no matemātikas…


    tie (vismaz līdz sestai klasei – tālāk tur sviestā aiziet) ir paši pamati, un tie tomēr ir vajadzīgi.

    #244754
    Aldis
    Participant

    Matemātiku, valodas, un dzīves prasmes skolā vajag. Kristietību… nezvai! To tiešām var apgūt pats, kā papildus aizraušanos. 🙂

    #244755
    ob1
    Participant

    Tie pamati (līdz 6. klasei) ir totāli šķibi. Tāpēc jau arī vēlāk viss aiziet totālā sviestā.

    Nelaime tāda, ka to, kas iedzīts galvās bērnībā ir ļoti grūti izsist ārā.

    Hmm, tāpēc jau tie baznīckungi vēlas sajāt bērnu smadzenes, lai tā reliģija iesēžas tā pamatīgi…

    #244756
    rATRIJS
    Participant

    IMO nav jau tas tik traki, ka jaamirst nost. Es gan nezinu ko tur maaciis un cik ilgi, bet ja maaca kaut kaadas biibeles maaciibas par to kas ir labs un kas ir ljauns, tad, tas ir tikai pozitiivi. Nezinu vai tas ir saistiits, bet jo taalaak ejam, jo vairaak paliek atejistu un jo vairaak pasaule iet uz galu. Skaties kaa gribi, bet taa ir. Iespeejams, ja no mazotnes nedaudz pamaaca kaut kaadas maaciibas no biibeles, tad beerni augs nedaudz gudraaki ar savaadaakaam veertiibaam kaa braukt dzert, vemt un lauzt lietas.

    #244757
    TokRa
    Participant

    Prātīgākais, ko skolās varētu šai sakarā mācīt, būtu reliģiju vēsture: lai topošajam sabiedrības loceklim ir neitrāls priekšstats par tām. Skolotājam vēlams pašam būt neticīgajam vai vismaz laicīgajam.

    IMHO.

    #244758
    Kefīrs
    Participant

    Kārtējā lieta par kuru nekad nevar beigt strīdēties. Es personīgi neticu šīm pasakām par vienu veci, kurš pāris dienās ne no kā radīja pasauli. Skolā tādas lietas arī netaisos mācīties, lai gan ir viena daļa manis, kas grib ierēkt par šiem pekstiņiem, kurus stundās mācītu. 😀

    Ja nu nolems mācīt, tad es OBLIGÄ€TI klases priekšā nolasīšu šos argumentus:

    [spoil]Kad es kā upuri dedzinu uz altāra vērsi, es zinu, ka tas rada Kungam patīkamu smaržu (3 Mozus 1:9). Bet ir problēma ar kaimiņiem. Viņi apgalvo, ka viņiem šī smarža neesot patīkama. Kā lai es to atrisinu?

    Es gribētu pārdot savu meitu verdzībā, kā ieteikts 2. Mozus 21:7. Kādu cenu, Jūsuprāt, šajos laikos pieklājas par viņu prasīt?

    Es zinu, ka man nav atļauti nekādi kontakti ar sievieti, kamēr viņai ir menstruālās nešķīstības dienas (3. Mozus 15:19-24). Problēma tāda: kā lai es zinu? Es esmu mēģinājis jautāt, bet lielākā daļa sieviešu apvainojas.

    3. Mozus 25:44 sacīts, ka es varu pirkt vergus no apkārtējām tautām. Kāds mans draugs apgalvo, ka tas attiecas uz baltkrieviem, bet ne uz somiem. Vai Jūs varētu paskaidrot?

    Man ir kaimiņš, kurš ietiepīgi turpina strādāt sabatā. 2. Mozus 35:2 skaidri pateikts, ka viņš jānogalina. Vai mans morālais pienākums pašam viņu nogalināt?

    3. Mozus 21:20 sacīts, ka es nedrīkstu tuvoties Dieva altārim, ja man ir kāds redzes defekts. Man jāatzīst, ka es lietoju lasāmās brilles. Vai manai redzei jābūt pilnīgi perfektai, vai arī tur tomēr pieļaujama kāda atkāpīte?

    Lielākā daļa manu vīrieškārtas draugu griež matus un skuj bārdu, kaut gan tas ir skaidri aizliegts 3. Mozus grāmatā 19:27. Kādā nāvē viņiem būtu jāmirst?

    No 3. Mozus grānatas 11-6:8 es zinu, ka pieskaršanās beigtas cūkas ādai mani padara nešķīstu. Vai es varu spēlē regbiju, ja man rokās ir cimdi?

    Viens draugs man teica, ka vēžveidīgo ēsana ir gan negantība *3. Mozus grāmata 11:10), tomēr drusku mazāka nekā homoseksualitāte? Kā īsti ir?

    Ik pa laikam uz ielas dzirdu cilvēkus lamājamies un lādamies. Kā vislabāk sasaukt kopā pilsētu, lai vainīgo personu nomētātu ar akmeņiem, kā ir pavēlēts 3. Mozus grāmatas 24:10-16?

    Manam onkulim ir ferma. Viņš pārkāpj 3. Mozus grāmatas 19:19, jo sēj dažādas labības vienā laukā. Viņa sieva arī pārkāpj šo pašu pantu, velkot apģērbu, kas pagatavot no dažādiem materiāliem (kokvilna/poliesters. Varbūt viņus vienkārši sadedzināt kā iekšējās ģimenes lietas atrisinājumu, kā to dara, ja vīrs pārguļ ar sievas māti (3. Mozus grāmata 20:14). [/spoil]

    #244759
    Genādijs
    Participant

    rATRIJS šodien ieguvis auna titulu 🙂 Pirmkārt ateisti nevis atejisti kas esi tu. Otrkārt paskaidro ko reliģija cilvēcei labu ir devusi? Aizkavēj progresu par pāris gadsimtiem dedzinot katru kas domāja savādāk? Regulēja cilvēku populāciju krusta karā? Uzturot savu Vatikāna banku kas finansējusi ieroču ražošanu? Stulbā kefīra smadzene, tādus kā tevi sist par maz jo stulbs kā lops un pateicoties stulbiem nedomājošiem cilvēkiem viss arī ir tik dziļā ānī!!!

    ___________________________

    Brīdinājums! Lūdzu izvēlies vārdus, kas nav cieņas aizskaroši.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 90 kopumā)
  • Tēma ‘Šlesers un Pujāts: Bībeles mācībai jābūt obligātai!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā