SludinÄ￾juma portÄ￾la CMS

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi SludinÄ￾juma portÄ￾la CMS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150217
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #222006
    Jaunzems
    Participant

    use WordPress!

    (tas laikamir vienīgais, ko tu (vismaz kaut cik) vari saprast

    #222007
    deivs001
    Participant

    Megaprojekts nebūs, bet kārtējais gan:)

    PHPBB

    #222008
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #222009
    Aldis
    Participant

    Nu megaprojekts nebūs, būs giga vai teraprojekts..

    un vsp.. meklē pats.. 🙂 pilns ar vinjiem, un ss.lv neizmanto nekadu cms, man skjiet tada izskata un funkcionalitate vinjsh jau stradaa jau pirms tu piedzimi…

    eku ir links

    https://www.hotscripts.com/category/php/scripts-programs/classified-ads/general/

    #222010
    Crow
    Participant

    SkrufijSS.LV 😀

    Nemeklē CMS zarazu. Ja tik ļoti patīk pie kompīša sēdēt, paradi lietderīgu darbu gaišās nākotnes vārdā un iemācies pats kodēt (nevis kost!) html/php/etc/blablabla. Vismaz ātrāk apniks, ja nebūs noderīgi 😀

    #222011
    Foxsk8
    Participant

    Man labāka ideja, pasūti, lai kāds tev uzkodē, protams par norm samaksu.

    P.S. Kā man gribētos mopša maku patukšot 😀 P.S. Protams, ja tur krīze nav plosijusies jau pirms manis. 😀

    #222012
    Evers
    Participant

    Mopsis pēc gadiem pats nožēlos, ka savu bērnību padirsis tizlojoties pie datora. Būtu kautvai spēles trenkājis nevis te centies iztaisīties par IT gīku.

    #222013
    daGrevis
    Participant

    Kur tāds sīcis raus 300Ls, foxsk8? 😀 (nu pēc cenas uzskrūvēšanas)

    #222014
    Foxsk8
    Participant

    Man poh, kur viņš raus, pa velti nestrādāju 😀

    #222015
    Aldis
    Participant

    +1 fosxsk! 😀

    Es ar piesakos! 😀 giga projektam!

    #222016
    ob1
    Participant

    Jums tur nevajag kādu procedūru ASMā? Ja maucam tad pēc pilnas programmas, es arī piesakos.

    😀

    #222017
    Aldis
    Participant

    Atkarīgs no mopša, vēl jau jāpagaida kad atradīs free hostu 😀 kurš vismaz 3x dienā parādās online! 🙂

    #222018
    Crow
    Participant

    Š ādam gigaprojektam nevar piemērot standarta un pat enterprise līmeņa risinājumus. Pašu audzēts webserveris un DB ar unikāliem (un obligāti ASM-ob1timizētiem) risinājumiem! Un, bez šaubām, ob1timizēta hārdwāre. Lai Gogoļi, Azure un citi ar saviem mākoņiem nosprāgst dabīgā nāvē, te viss mierīgi griezīsies uz pārdesmit P4. Ierosinu datu centru nosaukt par “Rīgas TEC-3”. Pierādīsim pasaulei, ka Latvija var divreiz! DIVREIZ!

    Tagline: Mopsis Means Business (a jūs te ko čakarējaties?)! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā