Sludinājumu lapa

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Sludinājumu lapa

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148092
    kurmitis
    Participant

    Kāds ir veidojis sludinājumu lapu, varbūt kādam ir bijis sakars.

    ir kāda source kur pieejama kur meklēt informāciju?

    #190319
    sir_irius
    Participant

    Protams, ka kāds to ir veidojis, jo gā gan būtu tādas saites kā ss, zip? Vislabākā vieta protams būtu google, bet mēģināšu ar pirkstu norādīt kādu vietni… drīzumā izlabošu šo ierakstu un ievietošu adresīti… 🙂

    Edit: TIeši priekš sludinājumiem: Oasis.sf.net Viegli pārveidojams pēc Jūsu vajadzībām: Drupal.org

    #190320
    Foxsk8
    Participant

    Varu uztaisīt klonu uz phpbb engine, protams mats matā ar zip vai ss nebūs, bet nu savas funkcijas pildīs labi. 🙂

    Iesaku pameklēt Free Job Clasiffields scripts, un esošo soursi vari pārkodēt nedaudz pēc savām vajadzībām.

    Protams vēl var ņemt kādu 68 Classifields.

    #190321
    daGrevis
    Participant

    Es savukārt iesaku uzkodēt visu no nulles, jo tā būs vislabāk, bet tad protams jābūt iemaņām. 🙂

    #190322
    Foxsk8
    Participant

    Kodēt no zero vienmēr ir labākais variants, bet lidz ar to, vajag laiku un zināšanas, ar ko ir jārēķinās. Laiku es ar nedomāju 2 nedz 10 vai 20 stundas, pat ne nedēļa. 🙂

    Taka, ja laika nav, iemaņas nav tik lielas, tad atliek skatīt alternatīvas.

    #190323
    Creep
    Participant

    Lai kautko nopietnu uztaisītu, arī ar mēnesi būs par maz…

    #190324
    Aldis
    Participant

    Savu sludinajumu deli esmu pabeidzis 😀 😀 Bet nav palaists online.. 🙂 staav uz localhosta – nu taa… ljoti vienkaarshu ja plaano, tad no nulles sanaaca man paaris vakari ko pachakareeties.. 🙂 pa kadam 2-3h 🙂 Bet tiesham – ljoti vienkaarshs tas ir.. un pagaidam palaizhot tautaas arii nekas dizshs nelitktos! 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā