SmartTV iegāde

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV SmartTV iegāde

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158282
    arbales
    Participant

    Sveiki!

    Gribu iegādāties SmartTV televizoru, pērkot televizoru uz ko tieši būtu jāpievērš uzmanība, skatoties uz tā spefikācijām? Budžets būtu līdz 550Ls. Ekrāna izmērs ne mazāks par 42″ un max. būtu 47″. Protams FullHD, ar HDMI, ethernet, USB portiem, vēlams arī iebūvētais Wi-fi uztvērējs, kā arī iespēja pieslēgt bezvadu tastatūru un peli.

    Kā ir ar tiem herciem priekš tv, vienam skatos ir 200Hz, otram 400Hz ir jūtama atšķirība skatoties? Doma ir ņemt kādu no LG vai Samsung, kā vispār ir ar tv iebūvētājiem playeriem, nav, ka neatpazīst kādus audio vai video formātus?

    Un runājot par tv 3D atbalstu ir vērts ņemt ar to?

    Galvenokārt tv paredzēts skatīties filmas no arēja cietā diska un caur HDMI no portatīvā.

    Paldies jau iepriekš!

    #297810
    Peteris Skabarga
    Participant

    Tu jau nosauci to, kam ir jāpievērš uzmanība, ņem tik un skaties kuram ir viss tevis nosauktais…

    Par herciem… cik noprotu tā ir kadru maiņa sekundē, itkā jo vairāk, jo labāk, bet nez cik nu tur tā cilvēka acs īsti spēj saskatīt, manam philips tv ir 100, esmu pilnīgi apmierināts.

    Par 3d.. var, bet pēc laika tā pat apniks. (vismaz man un daudziem citiem ko pazīstu)

    Par audio un video formātiem, ņems gandrīz visu, sīkāk jau jāskatas katram modelim, kāds tas smart funkciju atbalsts.

    #297811
    arbales
    Participant

    Nu rezultātā nonācu pie šiem diviem variantiem:

    LG 42LM669S

    LG 42LM760S

    Vairāk jau sliecos uz LG 42LM669S. Jūsu domas?

    #297812
    shady
    Participant

    Vajadzētu izmēģināt tā darbību. Cik bremzējošas ir SMART funkcijas, cik ērta viedpults. Sev vajadzīgos savienojumus pārbaudi pēc specifikas. Vajadzētu pievērst uzmanību arī TV kājai, lai nesanāk kā šim modelim, ja negrasies to likt pie sienas. Var neatpazīst kādu formātu, var būt ierobežojumi uz ārējā cietā diska failsistēmas atpazīšanu, utml…

    No taviem izvēlētajiem, esmu pētījis tikai 760. sēriju: “Tests: LG SmartTV (55LM760S) – viegli, ērti un kvalitatīvi“.

    Ir testēts arī 9.serijas pārstāvis no LG, tas pats jau ir, tik labāks procesors, līdz ar to mazliet ātrāks.

    Mana subjektīvā izvēle, ja runājam par tieši SMART lauciņu televizoros, tad šādā secībā:

    1) Samsung

    2) LG

    3) Sony

    #297813
    arbales
    Participant

    Skaidrs, paldies.

    #297814
    shady
    Participant

    Iesaku apdomāt 2x savu izvēli par “SMART TV” kā tādu. Ja neesi tādu lietojis, tad vari pamatīgi pievilties, jo SMART funkcijas TV jomā ir kā gliemezis uz kopējā tehnoloģiju attīstības fona.

    Problēmas ar savienojumiem un atpazīšanas formātiem, ārējo disku failsistēmām var risināt arī ar labu playeri, kuru pievienosi pie TV.

    #297815
    arbales
    Participant

    Man principā, tas būs tikai filmu, seriālu skatīšanai. Š aubos vai baigi daudz izmantošu tās visas Smart iespējas.. Bet tai pašā laikā, labāk lai jau viņas ir, kas to lai zina varbūt kādreiz noderēs.

    #297816
    garaisezis
    Participant

    nu nezinu gan, vai es SHADY kā pirom neizvēlētos Samsung ražojuma, (biju pārdevējs ļoti sen atpakaļ) man tieši otrādāk, Sony dēļ kvalitātes, bet būs dārgāks, ja budžets mazs, tad labāk jau LG.

    Galvenais, lai atpazīst ārējo HHD, un ņem pretī visus populāros video/audio formātus, Menu ir normāli pārredzams un pārslēdzot kanālus nav aizture ilgāka par vienu sekundi. Un lai ir iebūvēts wifi un pati sistēma atpazīst mājas sharēto cietni (airport) , man nezinu, kā citiem, bet 3D nav vajadzīgs, nedz ar brillēm, nedz ar speciālo plēves pārklājuma, kuram skatu leņķa nav nekāda. Varbūt, kaut kad nākotnē.

    Ja runa iet par TV, drīz jau aiz kalniem jau tuvojas 4K izšķirtspēja, tā kā FullHD jau būs pagātne…

    #297817
    akms47
    Participant

    Piekrītu. Zsv-os uzdāvināju sev 46″ Samsungu, bez 3D un sanāca 1/2 lētāk par plāno 3D modeli.

    Ekrāns labs, usb HDD ņem visas filmas, nets ir, mazliet bremzē youtubs, tas man kremt.

    Ja nebremzētu varētu dzimenēs un citos pasākumos uzlikt ytubē kādu mūzikas klipu playlistu fonā.

    Bet primārais man tomēr bija liels ekrāns un laba bilde.

    #297818
    krampis
    Participant

    Pats pirms kāda laika TV pirku, mans budžets gan bija pieticīgāks TV iegādei. Atsauksmes lasīju dažādākās, bet man kā vidusmēra lietotājam, kas no 21″ collas veca TV aparāta pārmetās uz Samsung 5500 (UE40ES5500) viss vairāk kā pilnībā apmierina. Par 550 Ls arī noteikti ņemtu kaut ko no Samsung.

    Par 3D negribējās piemaksāt, man tas nav vajadzīgs, jo arī uz kino ejot man 3D filmas nepatīk, tāpēc uzskatu tiešām, ka nav vērts pārmaksāt. Bij mīnusiņš, ka WiFi nav iebūvēts, tā kā nebija veikalā uz vietas WiFi adapteris, nenocietos un jau tajā pašā dienā vienkārši līdz televizoram interneta kabeli aizvilku, kas noslēpts zem grīdlīstēm, vadus neredzu, problēmu ar savienojumu nekādu.

    Par SMART TV funkcijām, tad nesaprotu par ko ir tāda bļaušana, ka ļoti lēns, iebremzē utt. Jā, nu tikko ieslēdzot TV ir mazliet jāuzgaida, bet kopumā visas aplikācijas man strādā ļoti labi. Youtube strādā ideāli, nekas man personīgi visu laiku neraustās, ikdienā klausos savas playlistes un biju patīkami pārsteigts, ka youtube vienmēr izvēlas atskaņot video augstākajā pieejamajā kvalitātē.

    Ļoti noderīga aplikācija, manuprāt, ir PLEX, nav ne mazākās nojausmas vai tā pieejama arī, piemēram Phillips un LG. Bez Plex server tagad jau kā bez rokām, sākumā tikai jaunākās seriālu epizodes straumēju no portatīvā uz TV (nav vajadzīgs hdmi kabelis, viss notiek caur i-neta savienojumu), tagad jau arī pat filmas jaunākās slinkums tai ārējā cietajā krāmēt un atkal slēgt klāt… Cenšos skatīties visu vienmēr full HD izšķirtspējā (1080p), nekas neraustās, nelago un galvenais, ka attēla kvalitāte ir teicama. Gan no cietā, gan no portatīvā pagaidām vienmēr izdevies atskaņot visus full hd video bez jebkādām problēmām.

    Ja pirktu TV tagad, tad laikam nemaksātu par 3D vai Wifi, bet piemaksātu par vēl lielāku ekrānu

    #297819
    Willis
    Participant

    Quote:

    Philips 4000 sērijas televizoriem .

    #297820
    valters.vasilis
    Participant

    Philips televizoriem smart funkcijas ir ļoti bremzīgas. Varbūt vienīgi +/- normāli strādā interneta radio. Youtube aplikācija bremzē, kā pussprāgusi maijvabole. Kaitina tas, ka nevar mainīt video izšķirtspēju – vienmēr automātiski tiks izvēlēta augstākā neņemot vērā interneta ātrumu.

    #297821
    Willis
    Participant

    4000 sērijas Philips ir izvēlēts tikai tāpēc ka pēc parametriem TV bildei ir jābūt ievērojami labākai nekā 3000 sērijas Philips TV, gandrīz viss pārējais ir otršķirīgs, vēl varbūt vajadzētu datora un TV HDMI pieslēgumu un lai var iespraust flešu, varbūt vēl kādu sīkumu .

    Domāju to uz Jāņiem uzdāvināt CTR vietā Tētukam (+60), skatās viņš visādas informatīva rakstura vilmas, National Geographic, 🙂 visas ziņas pēc kārtas utt., domāju ka tāds viņam būs atliektiem galiem un cena pieņemama .

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā