Šmidts: Chrome OS Beta būs vēl šogad! (Papild.)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Šmidts: Chrome OS Beta būs vēl šogad! (Papild.)

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149958
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_chrome_1.jpg[/imgl]Kā intervijai Cnet vakar apgalvoja Google vadītājs Ēriks Š midts – “ja kaut kas nenotiks”, tad gaidītās operētājsistēmas Google Chrome beta versija testēšanai tiks nodota vēl līdz gada beigām. Jautāts par to, kālab jālaiž apgrozībā uzreiz divas OS – Android un Chrome, vadītājs atbildēja, ka katram ražotājam un lietotājam pašam jāizvēlas, kas viņa iekārtai labāk der. Chrome ir uz web-programmām bāzēta sistēma, kura optimizēta pārsvarā “mazajiem datoriņiem”. Savukārt Android būs vairāk piemērots tiem, kuriem interesē viedtālruņi.

    Ja vienubrīd internetā noplūda jaunās OS ekrānbildes, tad tagad ar drošību viss sakārtots. Neviens nezin, kā īsti Google Chrome izskatīsies. Joprojām valda uzskats, ka sistēma sastāvēs no pārlūka Chrome, kuram tiks “piekarināts” modificēts Linux kodols ar visnepieciešamākajiem servisiem.

    Avots

    Pēc jaunākajām ziņām, Chrome OS varbūt būs pat jau nākamnedēļ. Patlaban iesaistīts liels daudzums speciālistu, kas raksta draiverus. Sākumā paredzēts Acer, Adobe, ASUS, Freescale, Hewlett-Packard, Lenovo, Qualcomm, Texas Instruments, un Toshiba dzelžu atbalsts.

    #217338
    ieleja
    Participant

    vienreiz noslaucu tādu:

    Chrome_OS.i686-0.4.223.iso

    adrese bija pašā GOOGLE lapā, pēc brīža aizklapēja ciet

    uz mana dzelža, ko testēju, ielādējās tāds puscaurspīdīgs interfeiss, varēja izvēlēties ko darīt, bet pēc tam viss uzkārās. Linux kernelis bija pieminēts, ka tik ne SUSE kā pamats uz kā tiek viss būvēts …

    #217339
    Aldis
    Participant

    visādas noplūdes bijušas.. un būs.. kā arī greizās versijas! 🙂 Kgan šajā gadījumā Google ir labāk nosargājusi savu OSu no citu cilvēku acīm.. 🙂 piemēram Windows 7 katrs otrais nestabilais builds tika iznests, un par katru ceturto drukāja visos IT portālos! 🙂

    #217340
    Professor35
    Participant

    es arī izmeiģināju, varu teikt ka bija baisi gļuki un interfeiss man nepatika, pozitīvi tas ka uz VirtualBox uzinstalējās neparasti ātri

    #217341
    Eob
    Participant

    ieleja wrote:

    vienreiz noslaucu tādu:

    Chrome_OS.i686-0.4.223.iso

    adrese bija pašā GOOGLE lapā, pēc brīža aizklapēja ciet

    uz mana dzelža, ko testēju, ielādējās tāds puscaurspīdīgs interfeiss, varēja izvēlēties ko darīt, bet pēc tam viss uzkārās. Linux kernelis bija pieminēts, ka tik ne SUSE kā pamats uz kā tiek viss būvēts …


    Tas gadījumā nav tas pats hakeru veidojums, kas Googles webā bija ielikts? Cik atceros, tad šamie iekš Google Sites bija uzlikuši, tjipa, Chrome OS mājas lapu, un piedāvāja nolādēt itkā pa pusei pabeigtu Chrome OS.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā