Smieklīgi, bet fakts …

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Smieklīgi, bet fakts …

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154035
    jonjs
    Participant

    Tad kad es biju tik pat vecs cik daži labi, tad mēs dejojām šādu tuftu, lai gan man patīk vēl arvien. Tad mēs dejojām. Zāles praktiski nebija debīļiķi heroīniķi vēl nebija savairojušies. Labi laiki bija, kodām spirtotos dzērienus.

    Un dejojām lūk šos ritmus.

    Njā pa bieti arī tad varēja dabūt 🙂 Interneta nebija un vairums BAZARU filtrēja :).

    Starp citu cik zinu heroīna lietotājus no saviem puslīdz paziņām VISI sāka ar Zālīti. Domājam un nemuldam.

    https://www.youtube.com/watch?v=Q_sPoEIpmwU

    #269385
    jonjs
    Participant

    Lūk komentārs

    #269386
    grisha
    Participant

    Neskatiijos video. NO tiem, kas piipee zaali, kurus paziistu, pats ar uzvelku reizi, dazhreiz divas, gadaa, zinu tikai paaris cilveekus, kas aizgaajushi galeejiibaas. PIedevaam man apkaart zaali piipee ljoti daudzi, Anglija taa ir parasta lieta. PAt ljoti maz cilveekus zinu, kas to nepiipee. Man kaiminjsh piipee vairaak un biezhaak, nekaa alkoholikjis speej shnjabi izdzert. Tomeer praktiski neesmu redzeejis ka kaads lietotu ko stipraaku.

    Kaut gan zaali patiik ljoti reti uzpiipeet (protams, arii slikti), nopietnaakas narkotikas neatziistu bez iznjeemumiem.

    #269387
    shadowmen
    Participant

    Piekrītu grisham,Londona manā skatījumā bez zāles nav redzēta,pīpē gandrīz visi,un līdz heroīnam tiek reti kurš…

    Uzskatu,ka labāk pīpēt zāli nevis dzert…

    Plusi:

    1.Nav paģiru.

    2.Nekļūsti agresīvs(no zāles,vismaz es,nekad nekļūstu agresīvs,no spirta gandrīz vienmēr…).

    3.Perfekta pēc garas,smagas darba dienas(runāju par psiholoģisko nogurumu),visi muskuļi,nervi atslābst…

    4.Salds,jo salds miedziņš…

    Mīnusi:

    1.Paikas patēriņš pieaug…

    2.Ja pārāk aizraujas,tad strauji pasliktinās atmiņa,iestājas tāds relaksācijas posms,ne uz ko īpaši neiespringsti(cits teiks,kas tad tas pa mīnusu mūsu sāpju pilnajā valstī 😀 ).Darbā kur jādomā ātri un daudz, tas traucē,sētniekam noteikti tikai palīdzētu…

    Īsumā:daudzu negatīvā attieksme mainīsies ar laiku(kā tas jau tagad ir Londonā),cilvēki pierod un atslābst uz šādām lietām..Vecie uzskati dilst tīri ātri,pateicoties mūsu mēdijiem…Tā kā nebrīnīšos,ja uz vecumdienām lielākā daļa no šejieniešiem savāksies lai uzrautu ”zaļo čatu”,pārējie jau būs apmiruši,sava vecuma un spirta dēļ…

    p.s Un jā man garšo arī viskijs,un garšo ļoti… 😀

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā