SMTP, freehostia un oo.lv

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas SMTP, freehostia un oo.lv

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150046
    eriks211
    Participant

    Tatad ir sakraajushies dazhi jautaajumi.

    Vai uz freehostia free account ir iespeejams dabuut SMTP serveri, kas ljautu PHPBB suutiit uz e-pastiem registracijas apstiprinaajumus.

    Un kaadeelj nestraadaa oo.lv?

    #218782
    Foxsk8
    Participant

    Vai tiešām nav kāds lats pie dvēseles lai paņemtu kaut vai šo?

    https://terehost.lv/hostings

    #218783
    Wuu
    Participant

    Un ja tik tiešam nav pat 1 lata, https://www.hostplex.lv/

    Un par FreeHostia, Free hosting plan, which does not allow you to send emails (SMTP is disabled).

    #218784
    eriks211
    Participant

    ir, bet negribu sleegt liigumus u.t.t.

    wuu, tavu variantu izmeiginaashu 🙂

    #218785
    eriks211
    Participant

    kaads mani var apgaismot, vinji to pieteikumu gadu apstiprina? jau nedeelju gaidu 😀

    #218786
    linx
    Participant

    Man hostplex apstiprināja divu dienu laikā 🙂 .. neesi kautko nepareizi norādījis?

    #218787
    Aldis
    Participant

    Agrāk (Tas bij ļoti sen) krāmējos ar tiem bezmaksas variantiem, nu un to laiku atceros ka visi mani veidojumi strādāja kā pie pankiem! Tad Antivīrusi lietotājiem brēca virsu par tām brīvajām adresēm virsū, tad paši hosti juka nost, vēl pie reizes to ko vajadzēja no PHP iebūvētajām funkcijām bij disablots!

    Nu domāju ka nav dārgi priekš kāda .lv domēna 9ls ar kapeikām, un kādu hostu paņemt pa pāris $ uz gadu 🙂 Nu ja nesanāk tas, tad parastu blogu jau var pieregot uz tā paša wordpress.com vai blogspot.com! 🙂 Ja drukāsi tur labas lietas, tad arī ļoti iespējams būs apmeklētāji un nebūs daudz satraukuma! 🙂

    #218788
    eriks211
    Participant

    kaut ja esmu kaut ko nepareizi aizpildiijis, otreiz pieteikties vairs nevar 😀

    Aldi, paldies par ieteikumu, bet nedomaaju taisiit blogu 😉

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā