Sociālajam portālam «Facebook» – 500 miljoni lietotāju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sociālajam portālam «Facebook» – 500 miljoni lietotāju

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151736
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_fb_1.jpg[/imgl]Viens no lielākajiem pasaules sociālajiem portāliem “Facebook” paziņojis, ka vietnes aktīvo lietotāju skaits sasniedzis apaļus 500 miljonus. “Aktīvo” – tas nozīmē, ka uzskaitīti ir tikai tie lietotāji, kuri portālu apmeklējuši vismaz reizi pēdējo 30 dienu laikā.

    Nākamais “Facebook” mērķis jau ir nosprausts – 1 miljards lietotāju. Kā izsakās dibinātājs Marks Cukerbergs, nav šaubu, ka tas notiks. Var strīdēties vienīgi par prognozi – kad tas notiks. Tad katrs septītais Zemes iedzīvotājs, un turpat puse no interneta lietotājiem būs “Facebook” lietotāji.

    Pirmos 250,000,000 lietotājus Facebook vāca veselus 5 gadus – kopš dibināšanas 2004. gadā. Pēdējo 12 mēnešu laikā šis skaitlis ir dubultojies. Optimisti lēš, ka jau nākamgad varētu tikt sasniegta miljarda robeža.

    Avots

    #242520
    root
    Participant

    Pēdējā rindkopā piemirsi trīs nulles.

    #242521
    samurajs
    Participant

    Tnx, tai karstumā nulles jau gar acīm ņirb…

    #242522
    80MXM08
    Participant

    es būt 6/7 normālajiem cilvēkiem kas tur nav un nebūs

    #242523
    _Mo3_
    Participant

    daži vel reģistrējās, a es piemēram no turienes izdzēsos!

    #242524
    DMG
    Participant

    Es kopš piereģistrējos tur, tā arī nerādos vairs 😀 Nepatīk man tur galīgi nekas.

    #242525
    cracks
    Participant

    uz katru reģistrēto amerikāņu sīko ir 10 feiki 😀

    #242526
    izredzētais
    Participant

    cracks, pa cik dzirdēju, facebook lieliski tiekot galā ar feikajiem profiliem.. vispār būtu interesanti kur tu šādi statistiku esi izrāvis 🙂

    #242527
    Toms
    Participant

    Man gan FB liekas ērtāks komunicēšanas ziņā, nekā draudzīgais, kas ieņēmis līderjomu te pat pie mums! 🙂

    #242528
    daGrevis
    Participant

    Man būs jāpiekrīt Tomam. 🙂

    #242529
    Jaunzems
    Participant

    izredzētais – pret feikiem viņi cīnās, prasot validēt savu kontu ar SMS

    #242530
    bladez
    Participant

    Toms wrote:

    Man gan FB liekas ērtāks komunicēšanas ziņā, nekā draudzīgais, kas ieņēmis līderjomu te pat pie mums! 🙂

    +1 Pilnībā piekrītu.

    Facebook >>>>> traukiem elvē

    Viena lieta kas man visvairāk patīk FB, nav nekādas stulbas profila apmeklējuma statistikas kā tādas!

    #242531
    Brutto
    Participant

    Tā jau raksta, ka no “draudzīgajiem” daudzi pārvācas uz FB.

    #242532
    samurajs
    Participant

    Pateicoties Notepad ierosinājumam, esmu uz Facebook pārvācies. Baigi patīk tur darbs ar bildēm, nekas nebremzē, un naudu arī neprasa.

    Kas mani zin, ejiet apskatiet reportāžu no BBP! (3 albumi, 54 bildes).

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā