Soctīkli sāk prasīt sejas foto autorizācijai

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Soctīkli sāk prasīt sejas foto autorizācijai

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163187
    samurajs
    Participant

    Facebook, kā arī Instagram (kas tāpat pieder Cukerberga kantorim) sākuši testēt savdabīgu “kapču” – šaubu gadījumā prasa atsūtīt selfiju vai citu bildi, kur skaidri redzama īpašnieka seja. Š o bildi pēc tam sola dzēst no serveriem. Facebook pārstāvis apgalvo, ka šī autorizācija “palīdz izķert aizdomīgas aktivitātes lapā, ieskaitot profilu taisīšanu, draugu aicināšanu, un reklāmas izvietošanu un rediģēšanu”. Viss esot pilnibā automatizēts. Savukārt kāds no Facebook izstrādātājiem izpļāpājās, ka nekādas testu vides tur neesot; visu testē uz dzīviem cilvēkiem – socportāla lietotājiem.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_face_2.jpg[/img]

    Vēl tālāk gājuši Instagramā. Tur atsūta kodu, liek uzrakstīt to uz papīra lapas, un nosūtīt selfiju, kur redzams pats un šis kods. Labi, ka vēl kailbildi neprasa… Vispār labs veids, kā cilvēkus atradināt no sociālajiem portāliem… vismaz domājošus cilvēkus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_dpyrcupwaaa1epq_1.jpg[/img]

    Wired u.c.

    #332270
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lai es kādai lapai sūtītu savu neseno foto vai atļautu uzņemt to caur web kameru – PILNĪBA AIZMIRSTI, tā ir lieta uz ko es nekādi neparakstīšos. Tad jau labāk dzēsīšu kontu, tur nav ko domāt.

    #332271
    E-500
    Participant

    Neticu, ka Facebook vai Google jebkad kaut ko dzēstu.

    #332272
    shady
    Participant

    Diez gan interesanti, būtībā jau tas neko daudz nemaina. Tāpat jebkuram, kas lieto facebook vai to pašu Instagram (kas pats par sevi balstās tik uz lietotāju foto) – ir bildes! Viņiem jau nav ko “zagt” vai iegūt to, kas jau nav….

    Nu lab, lab, nav pareizi teikt “jebkuram”, msh noteiki nav 😀 (lab joks, ņeņem pierē 😀 )

    #332273
    samurajs
    Participant

    Nu Facebookā netrūkst profilu (domājams – viltus), kur bilžu ar redzamu seju nemaz nav. Vai nu no aizmugures fočēts, vai kaķbildes saliktas 😀

    #332274
    shady
    Participant

    Samuraj, protams, ir daudz dažādu cilvēku – netrūkst ne paranoiski indivīdi, ne noslēgti cilvēki, kā arī cilvēki, kas nemaz to nemāk….

    Es kādus 2 mēnešus atpakaļ apmācīju divus pazīstamus tantukus, jo viņas nemaz nezināja, ka Facebook ir uz datora – viņām bija facebook tik uz telefona (protanms, bez nekādas nojausmas par kontu pieejām)…Bet viss ok tagad! Viņas tikai grib paskatīties, ko draugi liek un šēro…Viņas pat nemācētu bildes nomainīt…

    Bet, es runāju par parastu ierindas facebook lietotāju, kas iet iekšā regulāri palasīt jaunumus, nosist laikus, komunicēt ar draugiem utt… Viņiem visiem (ok,99% ir pilns ar pašbildēm, ģimenes fito, draugiem utt…). Facebookam nav ko “zagt”!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā