Šodien iznāk Apple iOS 4

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Šodien iznāk Apple iOS 4

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151487
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ios_1.jpg[/imgl]21. jūnijs ir tā diena, kad iPhone 3GS, iPhone 3G un vismaz 3. paaudzes iPod Touch īpašnieki varēs atjaunināties uz jauno operētājsistēmu iOS 4 (senāk iPhone OS). Taisnība – pēdējiem diviem pilns jauno funkciju klāsts nav gaidāms, piemēram multitasking funkcija.

    Jaunajai iOS liela vērība tika piegriezta veiktspējas uzlabošanai. Ja programma tehniski var darboties fonā (kā Skype), tad tagad tā arī būs paredzēts. Pienākot zvanam – programma uzpeldēs, bet šādā veidā resursu patēriņš stipri samazinās.

    Vēl cita funkcija ir “Folders”, kas dos iespēju lietotājam pašam izveidot mapes, kurās glabāt programmas. Arī maksimālais uzinstalēto programmu skaits palielināts no 180 līdz 2160.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_book_1.jpg[/imgr]Cits interesants jauninājums ir multifunkcionāls Email klients, kurā saplūst e-pasti no dažādiem lietotāja kontiem, un piekļūt tiem var ar vienu klikšķi. Daudziem noderēs iebūvētais elektronisko grāmatu lasītājs iBooks ar virtuālās bibliotēkas funkciju (attēlā). Tas nozīmē, ka lasāmais darbs tiek saglabāts uz attālināta servera jeb mākonī, un aktuālā lappuse tiek sinhronizēta. Rezultātā var sākt lasīt no tālruņa, bet vēlāk turpināt tajā pašā vietā no PC.

    Pavisam iOS 4 jaunu funkciju un iespēju kopskaits ir ap simtu.

    Arī hakeri neguļ. Musclenerd no iPhone-Dev-Team par godu jaunās OS iznākšanai jau ir sagatavojis jailbreak programmas Redsn0w jaunu beta versiju. Izstrādē atrodoties arī SIM-Unlock programma, kas ļaus atbloķēt konkrētam operatoram piesaistītos iPhone 4.

    #239091
    gangstalv
    Participant

    Quote:

    Vēl cita funkcija ir “Folders”, kas dos iespēju lietotājam pašam izveidot mapes..

    Es pareizi sapratu, uz iepriekšējām versijam nevarēja izveidot pats savas mapes? 😀

    #239092
    reGative
    Participant

    gangstalv – Atceries par Copy-Paste? 😀

    #239093
    gangstalv
    Participant

    Tā tak ir totāla ņirgāšanās.

    #239094
    Kefīrs
    Participant

    Jāgaida līdz septembrim kad iPod Touch 4 prezentēs 🙄

    #239095
    nevertell
    Participant

    Nezinu, vai man kā trīs gā īpašniekam ir maz jēgas pat gaidīt šitam džeilu un upgreidoties, jo man ir labi tā patās. Folderus man nevajag, un hakot lai multitāskings strādātu ar negribu, jau tagad, kad ir atvērts safari un fonā mūzika skan, paliek pāri labi ja 10 mb rama, dažreiz nokrīt līdz 5-4 mb, tad jau jāsāk tīrīt pašrocīgi atmiņu. Es tik domāju, kā viņi spēj pielikt 60 mb ar ramu, kad telefons ir tik tikko ieslēgts. Saprotu, ja man linux uzreiz pēc būta aizņem 250 mb (10.04 ubuntu), bet man kernelī ir draiveri 10000 un 1 figņai, kas nedz uz mana konkrētā pc un vēl jo mazāk aifona jebkad tiks izmantoti, vēl ir daemoni printerim, usb, pilnds DE, bet aifonam VAJADZĒTU būt tikai beisik kernelis, power menedžments un “telefona” daemons, un vienkārš desktops ar ikonām. Nezinu gan, vai tie ir 60-70 mb.

    #239096
    cracks
    Participant

    psc tas par folderiem ir graujoši 😀

    #239097
    faq
    Participant

    Njā. Atceros uz sava vecā k610i varēju gan kopēt, gan folderus taisīt, gan videozvanus 3g tīklā veikt. Kautkas na īsti labi ar šito kompašku un tās zombijiem. Tur nu jāpiekrīt normālajai cilvēces daļai.

    #239098
    bobuubob
    Participant

    tur pec tiem folderiem nekadas lielas vajadzibas nav(tapat automatiski dziesmas ir savas mapes, podcasti citas, video citas, programmas uz desktop utt… vienigais, ko dos tagad folderi ir grupet programmas.. ja vien netiek instaletas lielos daudzumos, tad pec ta isti vajadzibas nav… piem. 96(imho jau diezgan daudz) programmas salien 6 desktop lpp(pa 16 katra) un navigacija starp taam ir ljoti aatra

    sarosijushies atkal noraceeji, kuri pat lietojusi nav to trubu(ja butu, tad zinatu, ka folderus taisit nevareja)

    #239099
    daGrevis
    Participant

    bobuubob wrote:

    arosijushies atkal noraceeji, kuri pat lietojusi nav to trubu(ja butu, tad zinatu, ka folderus taisit nevareja)

    Zelta vārdi… 🙂

    Hmmm Nu ko. Būs jāatjauninās! +)

    #239100
    Kefīrs
    Participant

    Tikko palaida iOS4 tautās 🙂

    #239101
    nevertell
    Participant

    Vispār folderus jau sen varēja taisīt, ar kautkādu 2.x versiju, vajadzēja tika džeilbreiku 😉

    #239102
    guitarman
    Participant

    Ja kas, tad miltitaskings ar jailbreiku strādāšot arī uz 3G 🙂

    #239103
    nevertell
    Participant

    Var jau arī ar 3g filmēt 720p video, tikai būs nevis kadri sekundē bet cik sekundes uz kadru.

    #239104
    Aldis
    Participant

    iOS 4.0 strādā arī uz iPod Touch 2.gen, tik bez multitaskinga un dažām citām fīčām.

    jāgaid jailbreiks.. updatojies esmu, bet sapratu ka nav labi 🙂

    Otrkārt, mapes arī bij tiešam jau no 2.1.1. laikiem 😛 jailbreiko, un proga – Categories. Kautgan apple jaunais veids tiešām parocīgāks! 🙂

    #239105
    Evers
    Participant

    Vislielākais iPhone stulbums ir tas, ka ja gribi normāli lietot, neizmetot čupu naudas par softiem, ir jālauž OS (jailbrake). Vai tik tam nebija arī savas tumšās puses, piemēram, garantijas problēmas?

    #239106
    Jaunzems
    Participant

    risks transformēt iPhone par iBrick, evers 🙂

    #239107
    bobuubob
    Participant

    nav tur nekada riska.. 10-15min jailbrake un tikpat laika restore atpakal uz nelauztu os.

    ja vajag garantiju, tad uztaisi restore un nes laimigs.. vai ja truba noklajas tik talu, ka nevar ne ieslegt, ne restore uztaisit, tad vinu samainis tapat, nevis meginas pacelt un petit vai tik nav lauzta…

    es ka minusus varetu minet:

    overpriced(bet koorporativie klienti var dabut par normalam cenam)

    visa sinhronizacija ar datoru caur iTunes(lai gan itunos ir ari dazas krutas lietas, bet overall man ta sistema ne parak)

    …citadak labs telefons

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā