Sony Ericsson

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Sony Ericsson

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155069
    dimensija
    Participant

    Hejj,atklaaju jusu forumu tikai shodien, tapec izmantoshu to savam vajadizbas. ta ka meitenu forumaa par tehnologijam nevar daudz uzzinat, tad versishos pie jums.

    Es jau 2 gadus apmeram gribu

    SE Aino, bet

    satrauc tas, ka bija tie visi gljuki ar sho modeli, ka negaja WI-fi, problemas ar touchscreen, bet es nezinum, vai tagad vini ir parlaboti? It kaa internetaa bija zinas, ka atsauca visus modelus, bet tagad esmu pamanijusi internetveikalos. Kaa juss domajat, vai ir verts?

    man patiik, jo var gan touchscreen, gan pogas izmantot.

    Ceru uz jusu tasaucibu!

    #276502
    Jaunzems
    Participant

    Aino jau ir vecs modelis, kuram ir pārtraukta ražošana. Es Tev iesaku labāk apskatīties kaut ko no Xperia sērijas, piemēram, Xperia Ray – glīts, jauks, ērts 🙂

    #276503
    samurajs
    Participant

    Aino ir 2009. gads, tas ir pilnīgi un morāli novecojis. Š…em kādu no 2011. gada Xperia ar Androīdu un nenožēlosi.

    Xperia Ray par 220 Ls būs teicama izvēle, arī Xperia Neo par 230 Ls nav sliktāks (cenas ņemtas no salidzini.lv).

    Ja nu maciņš plānāks, tad labāk neskatīties uz SE brendu un izvēlēties LG P500 par 91.50 Ls. Nav tik kruts un smuks, bet labs budžeta darba zirgs, kas nebremzē.

    #276504
    dimensija
    Participant

    Nu… žēl gan. Kā izpaužas tā novecošanas pazīme? Man ļoti patika, ka varēja izmantot gan klaviatūru, gan skārienjūtīgo opciju. Patika, ka nevienam neesmu redzējusi un veikalos arī.(pat tad, kad tas bija jauns). Man neko daudz mobilajā nevajag- kameru labu, mūziku, wifi. Varbūt varat ieteikt līdzīgo?

    Nepatīk man tie Xperia, jo katram 3,4 tādi ir.

    Zvanīju jau uz internetveikalos, tajos pat vairs nav :D. Ahh.. es nezinu, man vajag jaunu mobilo, bet nezinu, nezinu kaadu.

    #276505
    samurajs
    Participant

    Quote:

    Nepatīk man tie Xperia, jo katram 3,4 tādi ir.

    Pret šādu loģiku esmu mēms 😀 Negribu gan piekrist, jo vairāk daiļajam dzimumam redzu Nokia un Samsungus.

    Ja vajag Wi-Fi, tātad obligāti jāpērk ar Androidu – Nokias Symbian ir miris. Visātrāk noveco programmatūra – tēlaini runājot, vai gribēsi mocīties uz Windows 98, kad Win 7 var dabūt?

    SE Aino pat nav viedtālrunis, tā ir parasta truba ar firmwari. Tātad tam var uzinistalēt tikai Java programmas. Bet nu kas maksā, tas pasūta mūziku 😀

    #276506
    BERILS
    Participant

    iedomājies , un viņš nav viens…. [tādi kā šīs tēmas autors ir visi , kuriem pārmaiņas , kautkas jauns un neapgūts , ir briesmas , elle un nesaprašana , t.i man nepatīk] Veci (tēmas autor)

    KAPĒC , Tu gribi samaksāt kautvai 250ls par telefonu kurā ir mūzika , wifi… ? Tu tiešām esi tik labi “nodrošināts” , ka esi gatavs maksāt par divām lietām tādu piķi? 😮

    Saproti , nav jēgas investēt naudu lietā , kurai pēc gada vērtība būs pielīdzināma nullei !

    Arī p500 būs atdodams par 10ls , bet vismaz tu zini ka pēc 2 gadiem , tā vai tā xda puikas centīsies turēt līdzi pārējo ierīču atjauninājumiem , un ceps kautko līdzīgu….

    Par tevis minēto SE , veci par supportu aizmirsti pēc 3 mēnešiem no iegādes brīza !

    Bet tomēr varbūt man nav taisnība 😀

    rekomendēju , LG P500

    P.S ahh tad patīk pogas , ko saki par HTC desire z? Nu nav viņš dārgs , bet foršs gan….

    Mans nelielais slapjais sapnis ir tieši ši nejaudīgā truba 😀

    #276507
    shady
    Participant

    Iemet aci apskatos, varbūt atrodi ko noderīgu: https://notepad.lv/testi/

    Pilnais saraksts atrodams šeit: https://notepad.lv/testi-f84.html

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā