Sony Ericsson zaudējumi sasnieguši 164 miljonus eiro

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sony Ericsson zaudējumi sasnieguši 164 miljonus eiro

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149751
    reGative
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/tzf3rzpmlac15czr6an.jpg[/imgl]Japāņu-zviedru alianse Sony Ericsson novērtēja gada trešā ceturkšņa rezultātus. Zaudējumi, kā varēja gaidīt (tirgū nav spēcīgu modeļu), izauga līdz 164 miljoniem eiro. Gadu atpakaļ kompānija paziņoja par 25 miljonu eiro zaudējumu.

    Salīdzinājumā ar 2008. gada trešo ceturksni, tirdzniecība samazinājusies par 40%, no 2, 8 miljardiem eiro līdz 1, 6 miljardiem eiro. Realizēto telefonu skaits bija 14, 1 miljons gabalu, kas ir par 2% zemāk nekā pagājušajā ceturksnī un par 45% mazāk nekā gadu agrāk.

    Kvartāla sākumā Sony Ericsson pieprasīja no ārējiem partneriem 455 miljonus eiro (255 miljoni jau saņemti). Sony Ericsson iedos 350 miljonus eiro. Ražotāja daļa mobilo telefonu tirgū nokritusi līdz 5%.

    Gandrīz bijušais Sony Ericsson prezidents Diks Komijama (Dick Komiyama) paskaidroja, ka kompānija atjauno brendu lai atbalstītu firmas nākotnes produkciju. Citiem vārdiem, tuvākajā laikā Sony Ericsson nekas nemainīsies.

    [img]https://www.bildites.lv/images/uhwvq2du2alyo7ehtw0a.jpg[/img]

    Avots

    #214118
    daGrevis
    Participant

    Kvartāls nav bijis ceturksnis?!

    #214119
    ob1
    Participant

    Hmm, žēl… kādreiz esmu lietojis Ericsson un jāatzīst, ka programmatūra trubām bija daudz labāka par Nokia… bet tas jau gaumes jautājums, laikam…

    P.S. “Grevis” latviski nav “Grāvis”?

    #214120
    daGrevis
    Participant

    Es nezinu, ob1..

    #214121
    ob1
    Participant

    Sorrrrry par off-topic, bet:

    Iztēle ir reālo notikumu sēklas.

    Sapņi, savukārt, ir reālo notikumu sekas.

    🙂

    #214122
    daGrevis
    Participant

    Sanāk ka ja tu sapņo par starpplanētu karu, tad pamostoties tas jau būs noticis? Kas tas par …?! :mod:

    #214123
    Eudoxus
    Participant

    Ko nozīmē “Gandrīz bijušais Sony Ericsson prezidents…”? Gandrīz prezidents, vai gandrīz bijušais?

    #214124
    ob1
    Participant

    Ja es sapņoju par starpplanētu karu, tas nozīmē, ka iepriekšējā vakarā esmu ar ķirzaku saķēries… sapņus nevajag tulkot burtiski.

    😀

    Eudoxus – sāc pierast pie latviešu valodas tizlās semantikas.

    😀

    #214125
    jezus
    Participant

    māsai bija 2 eriksoni, un reali abi gļukoja, te jau iepriekš bija raksts par to ,ka laiž apgrozībā brāķētas partijas, nav brīnums..

    #214126
    samurajs
    Participant

    jēzus wrote:

    māsai bija 2 eriksoni, un reali abi gļukoja, te jau iepriekš bija raksts par to ,ka laiž apgrozībā brāķētas partijas, nav brīnums..

    Par brāķa partijām – tā izgatavotāju un tirgotāju, ne SE vaina. Mūsu ģimenē 3 dažādi vidējās klases SE modeļi, un visi iet kā bitītes. Klucija smagi sux pret šiem multimediju kvalitātes ziņā. Vienīgais resnā gala klucijas varbūt labākas.

    #214127
    wolfinj
    Participant

    sonyeriksons tā pat kā lg jau tādi smukum telefoni vien ir

    vairāk tēmēts uz meiteņu gaumi…

    #214128
    Evers
    Participant

    Vienīgais, kas man SE patīk, ir augstākas kvalitātes kameras. Vismaz 2MPix Nokia galīgi netur līdzi 2Mpix SE. 🙂

    #214129
    mrrr
    Participant

    Sīcene, nothing special!

    #214130
    msh
    Participant

    wolfinj wrote:

    sonyeriksons tā pat kā lg jau tādi smukum telefoni vien ir

    vairāk tēmēts uz meiteņu gaumi…


    Ä€, un klucijas uz zēnu gaumi, ja?

    😀 😀

    #214131
    Evers
    Participant

    nezinu msh kas tev par traumu uz nokiām (klucijām) 😀

    nopietniem mužikiem visvairāk redzu nokias 😀

    #214132
    Aldis
    Participant

    Kā telefonam nõkijai vairāk uzticos! 🙂

    #214133
    msh
    Participant

    Evers wrote:

    nopietniem mužikiem visvairāk redzu nokias 😀


    Tas būtu – urlām? 😀 😀

    #214134
    ehex
    Participant

    Liels +1 no manis visiem Nokia’s atbalstītājiem. Citus telefonu zīmolus tā arī neesmu nekad sev pircis. Grūti izskaidrot, bet Nokia manā uztverē ir izveidojies kā ļoti stabils un uzticams zīmols! Nu vienīgais pa jau pieminētajām kamerām. Tas ir vienīgais, kas mani vairumā Nokia modeļu neapmierina.

    #214135
    elvisburdajs
    Participant

    Visi sonyeriksoni kurus esmu turējis rokā ir ļoti neērti lietošanā, it īpaši k550. Manā nu jau saplīsušajā nokia 6233, mūzikas pleijeris un skaļrunīši bija daudz kvalitatīvāki nekā lielākai daļai jaunāko telefonu, tai skaitā arī SE un iPhone. :p Kamera arī bija ļoti laba, labāka nekā Sony Ericsson K750i. Tagadējam E51 gan tā kamera tāda pašvaka kaut arī viņam ir tie paši 2Mpix.

    msh: Ne viena vien urla ir ar SE rokās! 😀

    #214136
    Evers
    Participant

    elvisburdajs, jā, manam bijušajam (saplīsa negadījumā, nevis tāpēc ka “klucija”) 6233, skaļruņi super, turklāt stereo, nu kamera pieņemama, lai gan tāda pati SE kamera būtu labāka.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā