Sony Ericsson Zylo & Spiro

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sony Ericsson Zylo & Spiro

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150992
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_zylo_1.jpg[/imgl]Lai kā pēdējā laikā tiek kritizēta kompānija Sony Ericsson, pacelt balto karogu acīmredzot tur nebūt netaisās. Atkal prezentēti divi jauni modeļi ar unikāliem “pokemoniskiem” nosaukumiem Zylo un Spiro. Veikalos tie būšot tikai 3. ceturksnī, tā kā aptaustīt gribētājiem nāksies mazliet pagaidīt.

    Abi modeļi izgatavoti slaidera formātā un ietilpst Walkman klasē – tātad mūzikas tālruņi. Bet sava rozīnīte tomēr ir – Zylo paredzēts kvalitatīvas mūzikas cienītājiem, un spēs atskaņot FLAC formātu. Pārējie parametri – kā jau vairumam vidusmēra tālruņu: 3 MPix kamera, 2,6″ (240×320) TFT displejs, FM-radio utt.

    SE Spiro nesatur FLAC atskaņotāju, un ir vienkāršāks: 2 Mpix kamera, 2,2″ (240×320) TFT displejs, bet par to ir 3,5 mm austiņu ligzda.

    Abiem modeļiem ir karšu slots ar max 16 GB atbalstu.

    SE Zylo izlaidīs sudraba, melnā, un rozā krāsās, bet Spiro – bez minētājām arī vēl zaļā krāsā. Tālruņi, pēc kompānijas pārstāvja teiktā, būšot “nedārgi”.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sony_ericsson_zylo_spiro540x341_1.jpg[/img]

    Avots – GSMarena

    #232947
    nevertell
    Participant

    Žēl, ka mans telepons nespēlē FLAC 🙁 Bet es domāju tad ar 16 gb man nepietiktu.

    #232948
    Kon
    Participant

    Kāds sīcis ticis pie nevertell acc?

    #232949
    nevertell
    Participant

    Es tač vienmēr esmu bijis un būšu sīcis, nīdēj.

    #232950
    GulbisRG
    Participant

    un dārgi arī nemaz neizskatās!

    #232951
    80MXM08
    Participant

    telefonu nosakumu tiešām izsklausās pēc kkādiem pokemoniem 🙂

    #232952
    cracks
    Participant

    gribētos uzzināt Zylo ceņiku, jāčeko, kad ķīnīzeru -net veičos parādīsies.

    #232953
    feiks
    Participant

    mļaķ. esmu liels se fans, but nu buļļa sūds, kas buļļa sūds. >,,< jebkura klausule ar UIQ3/S60 + core player = flac atskaņotājs. Nokijām varētu būt pašvaki, bet se var pārlikt draiverus no W series = kewl. tested with P1i. Secinājums = labāk 320kb/s mp3 ( 50mb/s uz dziesmu ir par daudz priekš telefona. pat ar 4gb atmiņu )

    #232954
    Jaunzems
    Participant

    Kurš flacus klausās uz telefona? Tas lai paliek Onkyo resīverim ar RRR tumbām :>

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā