Sony mēģina sasmelt Play Station 4 SDK noplūdi internetā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sony mēģina sasmelt Play Station 4 SDK noplūdi internetā

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162973
    samurajs
    Participant

    Kompānija Sony pieder pie tām, kas paranojiski aizstāv savas finanšu intereses autortiesības, lai neviens nevarētu uzlauzt spēļu konsoļu PlayStation aizsardzību. PS3 tomēr uzlauza, kaut arī tas prasīja gadus. PS Vita uzlauza, bet tikai vecās firmwares versijas līdz 3.60. Bet ar PS4 tik gludi vis neiet. Pirms pāris nedēļām internetā noplūda izstrādātāju komplekts PlayStation 4 Software Development Kit (PS4 SDK). Profesionālim ar šiem rīkiem teorētiski nebūtu jābūt problēmām Play Station aizsardzības uzlaušanā.

    Internetā nopludināto failu saraksts:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_bb20980a6e634d66be446e20c6c5676e_1.png[/img]

    Tūlīt Sony juristi sāka aktīvi darboties, lai noplūdi izvāktu no interneta. Izrādās, ka tad, ja pieejama liela nauda – un zināma vara – tas ir iespējams. Failus un saites nodzēsa gan Kima Dotcoma neatkarīgais failapmaiņas serveris MEGA (uz tā viss tika izvietots), gan geimeru vietnes GBATemp un PSXhax. Reddit’ā diskusija vēl pastāv, kaut arī tanī nav daudz komentāru.

    Noplūdes “autors” ar niku KromeMods aicina visus, kas paguvuši lejuplādēt SDK failus, dalīties ar tiem maksimāli plaši. Sony darbība ir tik aktīva, ka tiek prasīts ne tikai nodzēst pašus failus, bet arī publikācijas, kur šīs noplūdes ir vienkārši pieminētas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_c5e468e12bd504256e1d86f91235024e_1.jpg[/img]

    Avoti: 1, 2.

    #330642
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Pēdējo reizi man daudz veiksmīgāk izdevās sasmelt fekāliju noplūdi uz grīdas, pēc tam kad biju apēdis bojātu šaurmu. Sony ar šādu attieksmi tik izraisīs Streizandes efektu.

    #330643
    garaisezis
    Participant

    ierakstot google sony ps4 sdk tool kit torrent izlec trešais pēc kārtas. nieka 4gb.

    pārāk švaki strādā tie sony anti, jeb pret pirmātisma apkarotāji, jeb tas tādēļ kad man google.com.mx

    p.s. tikai ko man iesākt ar tiem failiem? pati konsule nav, kur nu vēl televīzors pie kā pieslēgt

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā