Sony PlayStation Portable ar 4-kodolu procesoru

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sony PlayStation Portable ar 4-kodolu procesoru

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259965
    Zenth
    Participant

    Jā, taču uzskatu, ka bieži vien krievu vai angļu valodā ir iespējams daudz izteiksmīgāk pateikt to ko vēlos. Nez, man Slim ir palicis atmiņā kā 2k un 3k=3k.

    P.S. “sēžas aķis” – izlādējas akumulators; “battery backup” – rezerves akumulatori, tā kā (<-vienkāršs angļu "so" būtu īsāk, un šajā sabiedrībā to tāpat saprastu) nemeklē baļķi :D

    #259966
    msh
    Participant

    Slim ir slim, 3k pilnais nosaukums bija Slim & Lite (with enhanced screen and built in microphone], scēnā vēl pazīstams kā Brite.

    Tas veidojums, ko es domāju ar barbarismu “battery backup” ir mārciņu zemē nopērkams mēsls, kurā iebāž 4 AAA bačas. Bet “sēžas aķis” ir latviski :p

    #259967
    Zenth
    Participant

    msh wrote:

    Slim ir slim, 3k pilnais nosaukums bija Slim & Lite (with enhanced screen and built in microphone], scēnā vēl pazīstams kā Brite.


    Mjā, pareizi, 3k=Brite, biju piemirsis, jo brite un Go IMO bija sony klucis uz patērētāju galvām, tapēc ap 3k parādīšanās laiku, es sāku atiet no psp jaunumiem un pieturētie pie pārbaudītām vērtībām.

    Un vispār, ja tu to visu tik labi pārzini, ka pat varēji pats atbildēt uz savu jautājumu, ka slim ir slim, tad es laikam īsti nesaprotu nafig tā piepi…ās? Vakars vēls, parunāt nav ar ko, bet nu pēdējie posti šai tēmai nebija nepieciešami…

    #259968
    tastins
    Participant

    sajaucaat man galvu juus divi, kursh tad iisti ir must have – NGP vai paarbaudiitas lietas?

    #259969
    Zenth
    Participant

    NGP, mēs vienkārši ar krāniem samērijāmies 😀

    #259970
    msh
    Participant

    Pārbaudītas lietas. Kad uz NGP varēs palaist kreisās progas un pašu par saprātīgu cenu nopirkt, tad būs vērts. Bet tas gan jau nebūs ātrāk kā pēc kādiem pāris gadiem.

    #259971
    Zenth
    Participant

    Nu tādā gadījumā MANÄ€ listā NGP ir must have, jo uzskatu, ka pārmērīga cena būs pirmajos pāris mēnešos, kurus, protams, nogaidīsim + varu atļauties legāli iegādāties spēles/progas (noprotams storā arī tādas būs), kuras manā skatījumā ir tā vērtas. Vismaz Sony būs veikusi pirmo pamatīgo lēcienu hārdwēriskajās atšķirībās, tapēc nebūtu pat īsti prātīgi salīdzināt šīs divas (PSP Fat līdz Go un NGP) paaudzes.

    #259972
    msh
    Participant

    Bet redzi, ir tādi baigie sūdi ka sonim patīk pist savus pārdošanas apjomus, mākslīgi ierobežojot savas konsoles. Padomā, kas ir PSP ar ofw – mēsls. Atskaņo diskā ierakstītas spēles [vai oficiāli nopirktas atmiņas kartē ierakstītas spēles], atskaņo diskā ierakstītas vai speciāli pārkonvertētas spēles, ir ļoti smagi ierobežots skapis un ļoti smagi ierobežots neta pārlūks, XMB iebūvēts audioatskaņotājs, kas tikai pusduci formātu spēj atskaņot, un vēl daži pieminēšanas nevērti nieki. Kamēr tajā brīdī, kad viņa funkcionalitāti vairs neierobežo OFW, to ierobežo tikai kouderu izdoma un roku taisnums. Labi, arī dzelžu stiprums, bet pārsvarā tas ir pietiekams. Bet nu sonim būs parastās atmazkas, kāpēc nevarētu laist neparakstītas lietotāja līmeņa progas – jo tas tiks izmantots lai uztaisītu kerneļa līmeņa eksploitus. Da bet tas tāpat agrāk vai vēlāk notiks 😀

    Protams, ja viņu nopērk ar domu par spēlēm un neinteresē nekas vairāk, tad jau jā. Kaut gan es arī it kā viņu nopirku spēlēm. Tikai tas intereses apstāklis, kāpēc pirmā mēneša pēc nopirkšanas laikā es pamazām atklāju īsto PSP potenciālu. Un spēles ar viņu es spēlēju maz. Savādāk…

    [img]https://img14.imageshack.us/img14/7121/screenshot002zi.png[/img]

    [img]https://img403.imageshack.us/img403/9332/snap008g.png[/img]

    Un paretam, sēžot rūpnīcas kantīnē, aiz gara laika šito var uzkapāt… Kaut gan nefiga nepadodas…

    [img]https://img708.imageshack.us/img708/4717/snap007a.png[/img]

    #259973
    Zenth
    Participant

    Jā pilnīgi piekrītu, bet manā gadījumā, es nevēlos gaidīt kamēr viņi atkodēs, visticamāk iegādāšos pēc pirmā cenu krituma – ja būs atlauzts, ļoti labi, ja nebūs- drīzumā atlauzīs. Toties ja būs tāds pats stienis kā ar PS3, tad labāk uzreiz ņemt, nevis vēl 3+ gadus gaidīt, kad nu piepildīsies visu tīņu slapjais sapnis un nebūs jāmaksā par laika nosišanu.

    #259974
    Creep
    Participant

    Sony tīri prasmīgi māk tās aizsardzības taisīt. PSP ar firmware vis 5.03 un plati t88v3 un uz augšu ari labi ilgi nevarēja atkodēt vēl…

    #259975
    Zenth
    Participant

    Mjā, bet izlietu ūdeni nesasmelsi, viņi nofeiloja pie Fat, jo gribēja ātrāk piķi ieraust un tapēc izlaida ar ievainojamu OS, mēs visi zinam ar ko tas beidzās. Toties guva labu mācību un ar PS3 vēl arvien pirāteļiem ir problēmas.

    #259976
    Creep
    Participant

    Tīri par pirātiskajām spēlēm runājot nu jau labu laiku kā var palaist. Te vēl vienu bridi noņirdzos, ka iekš DealExtreme tirgojās 1,5TB ārējais HDD ar kautkādām aptuveni 120 spēlēm iekšā… Kautkādas programmas gan ir cits stāsts…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā