SonyEricsson X10 tomēr būs multitouch

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas SonyEricsson X10 tomēr būs multitouch

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152682
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_x10_2.jpg[/imgl]Kad Sony Ericsson prezentēja savu flagmani Xperia X10, un paziņoja, ka tālrunis neatbalstīs multiskārienu režīmu – daudzi bija vīlušies. Pēc tam tehniskie speciālisti vēl daudzas reizes skaidrojās par “dzelžu” nepiemērotību multitouch režīmam, tāpēc lietotāji par to varot mierīgi aizmirst.

    Bet šonedēļ laikam pār kompānijas inženieriem bija nākusi apskaidrība, vai kāds bija redzējis pareizo risinājumu sapnī. Rezultātā SonyEricsson paziņoja, ka multiskārienu režīms tomēr būšot – vismaz pārlūkam un Googles kartēm, un, iespējams, arī spēlēm. Š o funkciju lietotāji saņemšot kā programmatūras atjauninājumu nākamā gada sākumā.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=868sPlG3dCY&feature=player_embedded#![/youtube]

    SE blogs

    #253198
    Andron MacBeton
    Participant

    😀

    Ja to var ieviest softiskā ceļā tad iepriekš kompānija bija melojusi.

    Kapēc pirkt telefonu no kompānijas kura melo?

    #253199
    Jaunzems
    Participant

    Iet to pašu ceļu ko apple.

    #253200
    garaisezis
    Participant

    nu par sonyericsson labaak neizteikshos, vini melo vienaa laidaa. pat to pashu update no 1.6 uz 2.1 android.

    Nu pasakiet, kadel vini censas man ieboret tadus melus, kad redz norvegija ir savadaks telefons nekaa anglijaa un taadeel softs buus pieejams veelaak. un tas ir atkariigs veel no operatora kuram piesaistiits. Nezinu kaa LV, bet es novilku update no norway un uzliku uz itkaa piesaistitaa t-mobile, pec taa man tagad straadaa arii o2 un Orange tiiklos, citus nesmu testeejis. secinaajums, nevar pavilkt serveri jeb vnk vajag nedaudz apgraiziit softu…

    par multitouch, var no desire ielikt 2.2 android, straadaas viss, iznemot kamera, gps, parejais viss iet.

    #253201
    Kon
    Participant

    Tas starpcitu nav tikai SE. Arī nokia software update pienāk dažādos laikos atkarībā no reģiona, no kāda nāk telefons.

    #253202
    rasty
    Participant

    he hey.. angry birds.. 😀 °skumji ka letajiem budzetniekiem nevar dabūt multitouch.. nebutu slikti kaut tikkai bildēm.. koledžē ļoti bieži kā špikeri izmantoju nofotogrāfētas/ ieskenētas bildes.. 😀

    p.s. 100% piekrītu nīdējam.. man tā bračkam ar kkadu nokia xpress update bija

    #253203
    eelektro
    Participant

    bļin un es jau pasteidzos un HD2 paņēmu

    #253204
    garaisezis
    Participant

    eelektro wrote:

    bļin un es jau pasteidzos un HD2 paņēmu

    Man ar htc hd2, itkaa jau nav jegas no tas multitouch, ja nu vienigi bildem un netam taa pat izmantoju opera mini 10 kura neatbalsta multitouch. bet bildes sanak ar 5mpix kameru labaakas nekaa se ar 8mpix, taa pat kaa taa hd filmesana.

    p.s. mainu savu htc hd2 pret dell mini9 jo man galvenais ir ekraana lielums. ir man kaste, visi gadi un dokumenti, arii garantija un pat apdrosinaats papildus bonusam. iet visos tiikols.

    #253205
    eelektro
    Participant

    nu ko lai saka man jau ar ātruma un funkcionalitātes ziņāa labāk patīk HD2 . un rams ar 576Mb man tagat :devil: … pa operu .. tape jalieto 9 versija 😉 un kamera ar krietni labāka vismaz man tā liekas un arī zibspuldze nav atsevišķi jāslēdz kā SE un vēl x-kārt domāju ka WM ir daudz labāks uzn funkcionālāks un tas :mod: androids nekam neder 😀 vienīgais vienīgā foršā fīča ir tas market :lala: kautgan panem WM to xda market un viss 4iki briki….

    p.s es gribēju mainīt pret dell strike bet tad padomāju kā es viņu kabatā dabūšu :p ka pat no hd2 bikses kriit no 😀

    #253206
    garaisezis
    Participant

    wrote:

    p.s es gribēju mainīt pret dell strike bet tad padomāju kā es viņu kabatā dabūšu :p ka pat no hd2 bikses kriit no 😀

    fica kas man patik wm ir tomtom navigators kas man personiigi skiet krietni labaks par iGO un googles mb rijeeju. braucot arpus valsts robezaam ar Androit var iet ieskrietis, visu lai darbinaatu vajag netu, nu tad par katru mb vares maksaat.

    p.s. kas tasxpar xda marketu, kur to atrast? es savam izmantoju omarket no phonefreeware

    #253207
    eelektro
    Participant

    garaisezis wrote:

    wrote:

    p.s es gribēju mainīt pret dell strike bet tad padomāju kā es viņu kabatā dabūšu :p ka pat no hd2 bikses kriit no 😀

    fica kas man patik wm ir tomtom navigators kas man personiigi skiet krietni labaks par iGO un googles mb rijeeju. braucot arpus valsts robezaam ar Androit var iet ieskrietis, visu lai darbinaatu vajag netu, nu tad par katru mb vares maksaat.

    p.s. kas tasxpar xda marketu, kur to atrast? es savam izmantoju omarket no phonefreeware

    nu nez man tieši aršu dedalizācijā labāk patīk igo8.3 kautgan tt9 nesu meginajis bet nu pietiekami labi patik igo 🙂

    xda-developers.com lielākais saits kas vispār ir par pda un smartphoniem karoc tur ir viss (foruma visādas lietas ) un programmas ar .. un vini uztaisīja sen atpakaļ tādu xda market (app ar kuru var kacaat visskko ) bet tagat viņi to progu drusk pametuši novārtā kādu laiku bija, tāpēc tur nekā daudz nav un viss tāds nedzīvs :/ bet tagat kāds laikam uzņēmies to visu projektu atjaunot un atsākt jebkurā gadijumā tam jābūt kkam labam jo visi programmu developeri nāk pārsvarā no turienes un apgrozās tur 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā