Šovakar plkst. 21:15 pret Zviedriju (Latvija svin uzvaru)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Šovakar plkst. 21:15 pret Zviedriju (Latvija svin uzvaru)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #196686
    WerNeo
    Participant

    Ir ieraksts ar Rus komentatoriem… Rīt obligati skatīšos ar krievu komentatoriem ierunāto spēli… Jo pats skatījos TV3

    #196687
    dzhonsons
    Participant

    archeens wrote:

    3:2 Latvija uzvarēs.

    Jābūt taču optimismam 🙂


    Nu re kā.. 🙂

    #196688
    Foxsk8
    Participant

    Apsveicu visus fanus un Latvijas izlasi ar uzvaru. Priekā.

    #196689
    dzhonsons
    Participant

    Priekā būs rīt vai nedēļas nogalē 🙂 A Latvijas izlases spēlētājus šonakt iznēsās pa istabiņām 😀

    #196690
    ob1
    Participant

    Biju nolēmis šo spēli neskatīties, lai nebojātu nervus. Tomēr sāku skatīties. BāC! Cool! 🙂 😀

    SUPER! Malači!

    #196691
    archeens
    Participant

    Vai es jums neteicu ka mēs uzvarēsim 3:2 🙂

    #196692
    dzhonsons
    Participant

    Aha, es ar domāju neskatīties.. Gribēju tiklai rezultātu uzzināt 😀

    #196693
    grisha
    Participant

    riit buus smaga darbadiena, Super! Malachi!!!!

    #196694
    kuukums
    Participant

    Lai pasniedzeeji piedod..

    Bet nu nav variantu… Latvija IR LABÄ€KÄ€.. vismaz reizēm… 🙂

    #196695
    rihardsss
    Participant

    Vispār hokeju praktiski neskatos, bet šoreiz nolēmu paskatīties. Tā nu sanāca, ka skatījos Latvijas hokejam nozīmīgu maču. Vēl tikai gribu teikt, ka Latvijas pluss bija labie sitieni, bet mīnuss – uzbrukumu nevarēja tik labu savākt kā zviedri. Toties zviedri lai gan savāca labus uzbrukumus – sitienus viņi nevarēja izdarīt tik labus. Visu laiku likās, ka zviedri latviešus atspieda uz aizsardzību un spēle vairāk notika pie latviešu vārtiem.

    #196696
    Aldis
    Participant

    Super spēle, superīga komanda, arī zaudējumos nēesmu šamos nosodījis, kad vinējuši tikai uzslavējis! Tā turpināt! 🙂 Super uzvarēt bija Zviedrus, spēle spraiga, interesanta, ātra [kustību ziņā] ilga – ar papildlaikiem un bullīšiem! 🙂

    #196697
    deivs001
    Participant

    Beidzot rādam, ka arī protam mest. Protams, ka mums paveicās, jo Zviedri nespēja izmantot visas mūsu “dāvanas”, bet tas jau vairāk neuztrauc.

    Cerams, ka Tobiasam Enstromam atveseļošanās process noritēs labi un ātri!

    #196698
    rihardsss
    Participant

    Jā Tobiasa palika žēl- tā atsist seju pret malu. Hokeju spēlēt es negribētu. 😀

    #196699
    Aldis
    Participant

    Mjā… no šitik datorizētas tautas sporta aktivitijus grūti sagaidīt… 😀 🙂

    #196700
    rihardsss
    Participant

    Nu vispār jau man nav iebildumi pret sprotu, it īpāši vieglatlētiku (konkrētāk tāllēkšanu), bet asiņainie sprota veidi gan mani nesaista piedalīties. Un ņemot vērā, ka ļoti retajā reizē, kad skatos hokeju, uzreiz redzēju, kā kkāda zviedra purns izšķīst pret malu- it’s not for me. 😛

    #196701
    Sid
    Participant

    Mhh, man ar šāda tāda saistība ar sportu ir, precīzak sakot – bija, tagad ir tikai tāda vingrošana, veselības uzturēšanai/uzlabošanai… Un hokejs nav man. :p

    #196702
    deivs001
    Participant

    Aldis wrote:

    Mjā… no šitik datorizētas tautas sporta aktivitijus grūti sagaidīt… 😀 🙂


    Pag, pag! Kas tad tev sniedz informāciju, ka šeit visi amerikāņu tipi?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā