SPA vs. NED

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais SPA vs. NED

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151624
    Jaunzems
    Participant

    Kurš, jūsuprāt, uzvarēs?

    cthulhu saka, ka uzvarēs spāņi, bet es saku, ka uzvarēs nīderlandieši.

    #240990
    WerNeo
    Participant

    Abi labi… bet nu spēņiem vairāk vajag. Beidzot, pēc n-tajiem gadiem, kad allaž, spēlējot labi, viņi atdūrās un netika tālu… nu vajadzētu paņemt arī PK. Pelnījuši ir. Nīderlandes spēle arī simpatizē… jābūt interesantam futbolam.

    P.S. Vāciešiem ar Urugvaju arī aizraujoša spēle sākusies.

    #240991
    Jaunzems
    Participant

    nīderlandieši ir arī pelnījuši – šogad, tāpat kā vācieši, viņi spēlē vienkārši izcili! spāņi vienk. muļļājas un beigās knapi kaut ko izvelk.

    vajadzēja būt NED vs. GER!

    #240992
    WerNeo
    Participant

    Nu… bet fināls ir tāds kāds ir. 🙂 Ja spriedelējam kā vajadzēja… Tad vajadzēja tā, ka pēc PO apspēlētajām Vācijām, Spānijām un Nīderlandēm… Latvija finālā tiekas ar Papua Jaungvineju.

    #240993
    aoma
    Participant

    krievi? 😀

    ja nopietni, kāds sporta veids ir domāts?

    p.s. Jau 10 reizi kvalifikācijā uzvarēja Red Bull, Š ūmahers tikai desmitais… Vispār jau vajadzētu atsevišku topiku, kur F1 fani var salasīties, jo manuprāt, ne vienā citā sporta veidā nav iesaistīts tik daudz IT tehnoloģiju.

    Skatos jau kopš 1988, gada un praktiski neesmu izlaidis nevienu sacīksti tiešraidē 🙂

    #240994
    linx
    Participant

    Njā.. Urugvaja nebija uzvarējusi nevienu Eiropas komandu oficiālajās spēlēs jau 40 gadus, kopš uzvaras pār PSRS izlasi (tajā gadā arī pēdējo reizi izcīnīja pasaules kausu), šodien tam arī nebija lemts notikt. Urugvajai Eiropas komandas ir kautkāds nepārvarams šķērslis, bet man patīk spēles stils – cīnīties par katru momentu un līdz pēdējai spēles sekundei. Forlānam bija izdevības, Kavani arī netrūka, bet nu uzvarēja tas, kurš to vairāk gribēja 🙂

    Man jau gribētos, lai uzvar Nīderlande nevis Spānija, jo Nīderlande spēlē izteiktu uzbrukuma futbolu, līdzīgi kā to darīja Anglija, tik žēl, ka Anglija izvēlās ārā pret Vāciju 🙁 .. nekas, ceru, ka Nīderlande beidzot izcīnīs kausu (divas reizes ir spēlējusi finālā un abas zaudētas). 🙂

    #240995
    buipisLV
    Participant

    Š odien DÄ€R pilsētā Johanesburgā “Soccer City” stadionā par Pasaules kausa izcīņ as uzvarētāju kļuva Spānijas izlase, kas finālmaāā papildlaikā ar 1:0 uzvarēja Nīderlandi. 🙂

    Paulam atkal taisnība!

    [img]https://img.apollo.lv/upload/2010-07-09/208268/1278676600_00747RS100709A758.jpg[/img]

    #240996
    WerNeo
    Participant

    TommyVercetti wrote:

    Š odien DÄ€R pilsētā Johanesburgā “Soccer City” stadionā par Pasaules kausa izcīņas uzvarētāju kļuva Spānijas izlase, kas finālmačā papildlaikā ar 1:0 uzvarēja Nīderlandi. 🙂

    Paulam atkal taisnība!

    Nocitē mums Paulu, lai zinam, par ko ir runa. 🙂

    P.S. Par spēli runājot, cīņa par 3-šo vietu vairāk aizrāva.

    #240997
    buipisLV
    Participant

    Vācu astoņ kājis Pauls, kurš kļuvis slavens, jo līdz šim precīzi noteicis visu Vācijas futbola izlases spēļu iznākumus Pasaules kausa finālturnīrā, pareģojis, ka finālā uzvarēs Spānijas valstsvienība.

    Tika ievērota pierastā Paula pareģošanas metode. Tā ūdenstvertnē tika ievietotas divas plastmasas kastes ar ēdienu – pie vienas tika piestiprināts Spānijas karogs, bet pie otras – Nīderlandes karogs. Astoņ kājis pirmo atvēra kasti ar Spānijas karogu, kas nozīmē, ka tas pareģo Spānijas uzvaru finālā.

    Pols arī paredzēja arī uzvarētāju spēlē par trešo vietu, kas, viņ aprāt, būs Vācijas izlase.

    Kā ziņ ots, šajā finālturnīrā Pols jau bija precīzi paredzējis, ka Vācija uzveiks Ganas un Austrālijas izlases, bet zaudēs Serbijas valstsvienībai. Lai gan astoņ kājis ir dzimis Anglijā, viņ š precīzi pareģoja arī savas dzimtenes zaudējumu Vācijai Pasaules kausa izcīņ as astotdaļfinālā.

    Astoņ kājim Polam bija taisnība arī par ceturtdaļfināla spēli, kurā, kā viņ š paredzēja, Vācija uzveica Argentīnas valstsvienību, un par pusfināla spēli, kurā Vācija ar rezultātu 0:1 atzina Spānijas valstsvienības pārākumu.

    Astoņ kājis ar savu pareģošanu ir ieguvis daudz ienaidnieku. Pēc Vācijas izlases zaudējuma trešdien apmēram 350 000 saniknotu fanu Berlīnē apvainoja Polu un viņ a māti, kamēr citi fani sāka internetā publicēt astoņ kāju receptes.

    «Kopš vakardienas mēs uzmanīgi uzraugam Paulu,» pastāstīja akvārija uzraugs.

    Pola aizstāvībā iesaistījās arī Spānijas premjerministrs Hosē Luiss Rodrigess Sapatero.

    «Es esmu noraizējies par astoņ kāji. Es apsveru iespēju nosūtīt viņ am apsardzi,» jokoja Sapatero.

    Spānijas premjerministrs ieteica transportēt Polu uz Spāniju, lai nodrošinātu tā drošību.

    Pasaules kausa izcīņ as finālmaās starp Spānijas un Nīderlandes valstsvienībām norisināsies svētdien plkst.21.30 pēc Latvijas laika.

    Spēle par trešo vietu notiks sestdien plkst.21.30 starp Vācijas un Urugvajas izlasēm.

    #240998
    Jaunzems
    Participant

    spāņi malači

    #240999
    buipisLV
    Participant

    Pats tu arī malacis, Jaunzem. 🙂 Pietam, Pauls nav nekāds cthulhu, bet gan astoņ kājis, jeb Octopus vulgaris. :warn:

    #241000
    elvisburdajs
    Participant

    Man nekādu emociju..

    Quote:

    Pēc Vācijas izlases zaudējuma trešdien apmēram 350 000 saniknotu fanu Berlīnē apvainoja Polu un viņa māti, kamēr citi fani sāka internetā publicēt astoņkāju receptes.


    😀

    ps. Kas izlaboja Jaunzema komentāru?

    #241001
    WerNeo
    Participant

    Izlaboju pozitīvajā virzienā. 🙂 Te neviens nav jāapvaino. Mākam taču sarunāties bez apvainojumiem 🙂

    #241002
    root
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Man nekādu emociju..

    Quote:

    Pēc Vācijas izlases zaudējuma trešdien apmēram 350 000 saniknotu fanu Berlīnē apvainoja Polu un viņa māti, kamēr citi fani sāka internetā publicēt astoņkāju receptes.


    😀


    Hahahaha ilgi smējos 😀 Cilvēkiem laba humora izjūta 😀 😀 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā