Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208062
    Jaunzems
    Participant

    werneo… firefoxsitis, letaisdzonijs < virs vidējā (mans) atvaino, to arī teicis ĪSTS psihologs, ne tie uz telefoniem pasūtāmie IQ testi…

    offtopiku par šo tēmu beidzu

    #208063
    WerNeo
    Participant

    Jaunzems wrote:

    werneo… firefoxsitis, letaisdzonijs < virs vidējā (mans) atvaino, to arī teicis ĪSTS psihologs, ne tie uz telefoniem pasūtāmie IQ testi…

    offtopiku par šo tēmu beidzu

    Amerikanizējas mūsu jaunā paaudze, amerikanizējas. Skarbi 🙁 Es Off topiku nebeidzu, jo uzskatu, ka Tev te vajadzēja paklusēt. To tev tavs psihologs neteica?

    #208064
    Foxsk8
    Participant

    Jaunzemam derētu kādas 3 dienas atpūsties.

    #208065
    Mr.Death
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Mācos Apdāvināto bērnu fakultatīvajā skolā. Bet apdāvināti viņi nav materiāli – tie ir bērni ar augstam prāta spējām/potenci(ālu). So? Arī daudzi lietotāji (arī ***) ir mani atzinuši par gudru priekš sava vecuma.

    #$%^%(skull)(skull)T10neONE!!!##$@#$@ o.0 INDIGO B*JE!!! viss, tev ir konjec :>

    #208066
    linx
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Atvaino, nevēlos lielīties, bet tas nu būs jādara. Pieļauju, ka “tajā trijotnē” ietilpstu arī es. Nu ta’ paklausies. Zinu, ka lielai daļai lietotāju tas liksies jancīgi, bet man ir mazāk kā 16… Psihologs (…or psihiatrs? 🙂 aizmirsu…) manu intelektuālo koeficentu novērtēja kā augstu. Mācos Apdāvināto bērnu fakultatīvajā skolā. Bet apdāvināti viņi nav materiāli – tie ir bērni ar augstam prāta spējām/potenci(ālu). So? Arī daudzi lietotāji (arī ***) ir mani atzinuši par gudru priekš sava vecuma.

    Man ir pilnīgi vienalga, ko tev teica labais onkulis (tb psiholohs vai psihiatrs), bet ja reiz sevi uzskati par pieaugušu, tad kaut procentu no tā ieliec savos komentāros, jo tev patīk pabakstīt kādu, kas parasti izsauc kašķi vai offtopiku. Priekš sīrupa vecuma/līmeņa lietotājiem ir paredzētas counter strike klanu lapas, kurās viens otru sauc par s*du un katrs katru ir reizes trīs vienā vietā paņēmis, nevis portāls, kurā ilgu laiku tik tiešām zinoša tauta bija salasīta. Es nesaku, ka tā nav arī tagad, vienkārši pokemonu ieplūde portālā sāk atbaidīt zinošus cilvēkus, jo kāda jēga ko rakstīt, ja zelta trijotne paņems un dajebko par mēslu pārvērtīs. Lētais Džonijs – raksti ko tu gribi tagad, bet nedomā, ka no tā mainīsies viss iepriekš sastrādātais un galu galā necel krānu augstāk nekā tas ir iespējams. Neapskaužu notepada adminus, kuriem līdz ar izveidojušos situāciju tagad darba reizes trīs vairāk radās, bet nu tāpēc arī ir administrācija, kura iegrožo pokemonveidīgos, lai tie nepārvērstu portālu par mēslu bedri – prozit!

    #208067
    Foxsk8
    Participant

    Izeja ir viena. Lētas jau sēž uz banu, jaunzemu ar, FF kopā paraut un dzīvojam tālāk.

    #208068
    samurajs
    Participant

    R.I.P.

    #208069
    Foxsk8
    Participant

    Jaunu noteikuma punktu izdomāju.

    Ja kāds rakstu autors pārkāps noteikumus, pirmo reizi bans, pie atkārtotu noteikumu pārkāpšanas partaps par parastu lietotāju, visi statusi tiks noņemti nost. Mums nevajag, ka e-žurnālists uzvedās kā mazs bērns.

    #208070
    daGrevis
    Participant

    Š ādus noteikumus kaut kur lasīju, baigi iepatikās…

    Quote:


    * Tev būs foruma noteikumus lasīt un ievērot.

    * Tev būs savu dzimto valodu godā turēt.

    * Tev nebūs citu lietotāju acis un smadzenes čakarēt ar nesalasāmiem tekstiem.

    * Tev būs atcerēties, ka punkti, kas teikumu beigās liekami, ir mazi un melni, nevis lieli un dzelteni.

    * Tev būs mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties.

    * Tev būs ar Googlestanti un podziņu Meklēt iepazīties.

    * Tev būs vispirms izlasīt visu, ko citi jau uzrakstījuši.

    * Tev nebūs jautāt to, kas jau tikko pajautāts.

    * Tev būs vārdus crack, hack, warez un torrent no savas leksikas izskaust.

    * Tev būs zināt, ka šis nav nekāds iepazīšanās portāls cerību zaudējušajiem.

    …bet ja nopietni tad vienkārši vajag iedot vēl kādam sakarīgam challim moderēšanas iespējas (nu kādiem 2-3 domāju), un vienkārši, ir kas spamveidīgs – brīdinājums, tas atkārtojas – bans, un viss. Pats vainīgs. Tās ir amnas domas.

    #208071
    Foxsk8
    Participant

    daGrevis: Nu ja tu gribi pieteikties amatam, laipni lūgti. 🙂

    #208072
    Aldis
    Participant

    Super teātris! 😀 Vajag popkornu! 🙂

    +1 piekrītu samurajam visam ko šams izteica kā tofika autors! 🙂

    #208073
    calabria
    Participant

    Sveiki, sveiki visiem.

    1. Atvainojos ka rakstu bez garumzimem, atrodos uz doto bridi oksfordaa, musu uznemuma politika nepielauj mainit datora iestatijumus un instalet papildus programmas, lai gan seit esmu admins, tomer tam tiek sekots liidzi, jo shi iir apdrosinasanas kompanija.

    2. jau labu laiku lasu notepad.lv rakstus diskusijas, bet tikai tagad izdomaju pieregistreties, varbut nedaudz nokaveju, bet velejos izteikt savas domas.

    Es nesaprotu vienu lietu, jus visu laiku suudzaties ka firefoksitis un l_dz, vai kaaa vinu tur, boja jums dzivi un forumu. Kapeec vini vel ir te? dzeshat kontus un viss. Jaa sakuma man ar likas smiekligi un uzjautrinoshi shiis trijotnes komentrai, bet tagad tas jau kaitina. Gribetu zinat kas juus attur no vinu kontu dzeshanas? Ja tas jau sen butu izdarits, tad shi diskusija nemaz nebutu nepiecieshama+ pie lietotaju skaita 2000 izdzest 3 mazos ir tiirais sikums un neviens to pat nemaniis. Apdomajieties.

    #208074
    daGrevis
    Participant

    Paldies. 🙂

    …bet tas jau ir darīts, vai vismaz uz to pusi… Iedomājies. Tiek izdzēsts konts, piemēram, EJ, kurš liedz viņam nomainīt IP un piereģistrēt kontu EJ+? Noteikumi liedz, jā, bet ar to nevar cīnīties… Nu vienīgais var uzsūtīt policiju īstajam EJ kā personībai, bet nezinu vai tā būtu labi darīt… 😀 EJ, tikai piemērs… 😛

    #208075
    Jaunzems
    Participant

    daGrevis wrote:

    Nu vienīgais var uzsūtīt policiju īstajam EJ kā personībai, bet nezinu vai tā būtu labi darīt… 😀 EJ, tikai piemērs… 😛


    nu nu

    nelej

    nevienu likumu neesmu pārkāpis, neko krimināli sodāmu neesmu izdarījis

    piesit īsto mani? nu nu… esmu elvijs jaunzems, varat atrast āgenskalnā …

    #208076
    daGrevis
    Participant

    Nevis piesist bet gan brīdināt no policijas par to, ka pārkāpj noteikumus stingrā mērā! Tā vispār var? 😀 Nu tu esi piekritis noteikumiem, tā kā laikam…

    P.S. Neleju, bet nekas personīgs. 😛

    #208077
    calabria
    Participant

    daGrevis wrote:

    Paldies. 🙂

    …bet tas jau ir darīts, vai vismaz uz to pusi… Iedomājies. Tiek izdzēsts konts, piemēram, EJ, kurš liedz viņam nomainīt IP un piereģistrēt kontu EJ+? Noteikumi liedz, jā, bet ar to nevar cīnīties… Nu vienīgais var uzsūtīt policiju īstajam EJ kā personībai, bet nezinu vai tā būtu labi darīt… 😀 EJ, tikai piemērs… 😛

    OK.

    Tad bans pec mac adreses?

    To gan mazais dzonis ilgi cakarees 🙂

    + ja jau liekat banu, vai dzeesat kontu,kapec tad tas dzonis joprojam te figuree? Kapeec vinu vel neviens nav izdzeesis?

    #208078
    calabria
    Participant

    Jaunzems wrote:

    daGrevis wrote:

    Nu vienīgais var uzsūtīt policiju īstajam EJ kā personībai, bet nezinu vai tā būtu labi darīt… 😀 EJ, tikai piemērs… 😛


    nu nu

    nelej

    nevienu likumu neesmu pārkāpis, neko krimināli sodāmu neesmu izdarījis

    piesit īsto mani? nu nu… esmu elvijs jaunzems, varat atrast āgenskalnā …

    ” Jaa jaa vari atrast mani aagenskalnaa un tad redzeesim kurs no mums ir pacans un, atkal negribu lieliities, bet es macos speciala skolaa un man veel psihologs teica ka esmu iipashs savam vecumam un un un veel es vispaar esmu paarak gudrs savam vecumam u.t.t “

    aarprats, ko tu te vispar vel dari? Tu esi parak gudrs un apdavinats prieks notepad.lv ludzu pamet sho “dieva aizmirsto” vietu.

    #208079
    Jaunzems
    Participant

    calabria wrote:

    aarprats, ko tu te vispar vel dari? Tu esi parak gudrs un apdavinats prieks notepad.lv ludzu pamet sho “dieva aizmirsto” vietu.


    Ar muļķi nestrīdies (personīgais goda kodekss)

    slēgt topiku

    #208080
    daGrevis
    Participant

    Nekas nav jāslēdz! Atkal pārpkāpts noteikums. Apvainots calabria no Jaunzems puses. Jaunzems, man gan šķiet ka calabria ir gudrs cilvēks, bet ja jau tu saki ka nē, tad jau mums jāklausas pieaugušais, gudrais Jaunzems, vai ne? 😀

    #208081
    Evers
    Participant

    Rozā niki noder, uzreiz var redzēt, kurus komentārus nav jēgas lasīt. 🙂

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 125 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā