Spamo.lv – interneta ziņojumu serviss

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Spamo.lv – interneta ziņojumu serviss

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152041
    Foxsk8
    Participant

    Sveiki tautieši, tad nu beidzot iesāku veidot nelielu servisu spama apkarošanai, būs beidzot vieta, kur visus spamot gribētājus varēs pasūtīt. 🙂 Projekts patreiz ir beta stadijā, bet tuvākā laikā būs iespēja pievienot pa temātiem, teiksim piedāvājumi, pārdod, interneta adreses. Nākotnē paredzēta arī reģistrācija un priviliģēti spamotāji, kuru spams tiek izcelts, utt…

    Ieteikumus studijā.

    Gribi spamot, ej uz spamo.lv

    Par projektu

    Spamo.lv – serviss interneta ziņojumiem ir domāts tam, lai savā ziņā attīrītu Latvijas interneta portālus, mājas lapas no uzbāzīgiem informācijas ievietotājiem, kuri ievieto uzbāzīgas reklāmas , piedāvājumus, vai kā citādā veidā tiek saukti par spameriem.

    Spamo.lv piedāvā ievietot jebkāda satura informāciju, kas atbilst spamo.lv lietošanas noteikumiem, pilnīgi visiem, kas vēlās ko publicēt.

    Kā strādā Spamo.lv?

    Spamo.lv sākuma lapā ir atrodama informācijas pievienošanas forma. Aizpildiet formu, un pievienojiet informāciju datubāzei. Nereģistrētie lietotāji var veikt vienu ziņojumu 24 stundās. Visi iesūtītie ziņojumi tiek uzkrāti datubāzē un attēloti sākot ar jaunāko pievienoto.

    Kāds man ir labums, ievietot informāciju?

    Katrs spamot gribētājs ievieto informāciju, kas varbūt būs saistoša vēl vairākiem cilvēkiem. Nākošie spamot gribētāji, redzēs cita spamotāja ievietoto informāciju, līdz ar to, pastāv lieliskas iespējas, ka kādam Jūsu ziņojums būs noderīgs.

    [img]https://notepad.lv/userpix/2_ddd_1.png[/img]

    Spamo.lv – interneta ziņojumu serviss

    #246220
    Aldis
    Participant

    Ideja interesanta, tikai kurš apmeklēs lapu kurā spamos? 😀 Vienīgi ja to noformē ka saturisku katalogu, jebkādai spamošanai, sludināšanai e.t.c.. 🙂 Un Google atrod! 🙂

    #246221
    Foxsk8
    Participant

    Ideja interesanta, tikai kurš apmeklēs lapu kurā spamos?

    Kāds man ir labums, ievietot informāciju?

    Katrs spamot gribētājs ievieto informāciju, kas varbūt būs saistoša vēl vairākiem cilvēkiem. Nākošie spamot gribētāji, redzēs cita spamotāja ievietoto informāciju, līdz ar to, pastāv lieliskas iespējas, ka kādam Jūsu ziņojums būs noderīgs.

    #246222
    Mad182
    Participant
    #246223

    1x24h, īsta spameru paradīze, gandrīz no krēsla novēlos.

    #246224
    reGative
    Participant

    foxsk8 – esi tik laipns, izdzēs manu adresi – kāds viltnieks cenšas atkal mani nod___t.

    #246225
    Arcis
    Participant

    foxsk8 Tu sabojāsi spamotājiem visu prieku, tas jau viņiem bija kā tāds sporta veids jeb kultūra – paspēt iespamot savu ziņu iespējami vairākās vietās vienlaicīgi, kuru tu tagad centies pārveidot! 😀

    Labi, tas augstāk minētais bija tikai tāds joks, forši ka kāds par tādu lietu vismaz domā un mēģina risināt. Ideja jau ir laba, bet ja, piemēram, man vajadzēs kāda noteikta veida informāciju, pat nezinu vai man ienāks prātā to doties meklēt tieši iekš spamo.lv. Arī tas ka viss tiks sagrupēts pa nodaļām man nezkāpēc uzreiz asociējās ar sludinājuma servisiem, lai gan saprotu ka tas tā nav. 🙂

    Ar interesi pavērošu kā šis projekts attīstīsies un tad jau redzēs kas no tā sanāks. Novēlu Tev, lai izdodas šis projekts! 😉

    #246226
    Foxsk8
    Participant

    Nu bet protams, vienkārši es pats esmu saskāries ar to, ka vajag kaut ko nospamot, un tad nu atduries pret to, ka tavi ziņojumi tā pat tiks izdzēsti, un citiem rodas negatīvs iespaids, par to, ka tieši uzbāzies ar savām reklāmām, utt.. Līdz ar to, iekš spamo.lv vari netraucēti postot. 🙂

    Protams, nezinu, vai Latvijā kas tāds ir, bet nu paskatoties to pašu twitteri, vienkārši užas, kas tur tiek rakstīts.

    Informācijas meklētāji reizē ir tie paši informācijas ievietotāji, tikai mainītās lomās.

    #246227
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    serviss interneta ziņojumiem ir domāts tam, lai savā ziņā attīrītu Latvijas interneta portālus, mājas lapas no uzbāzīgiem informācijas ievietotājiem, kuri ievieto uzbāzīgas reklāmas , piedāvājumus, vai kā citādā veidā tiek saukti par spameriem.


    Tu domā Shady preses relīzes tas arī apkaros? :lala:

    #246228
    linx
    Participant

    Wuu wrote:

    foxsk8 wrote:

    serviss interneta ziņojumiem ir domāts tam, lai savā ziņā attīrītu Latvijas interneta portālus, mājas lapas no uzbāzīgiem informācijas ievietotājiem, kuri ievieto uzbāzīgas reklāmas , piedāvājumus, vai kā citādā veidā tiek saukti par spameriem.


    Tu domā Shady preses relīzes tas arī apkaros? :lala:


    +1 😀

    #246229
    flasherr
    Participant

    lai veicas, vienīgi ieliec filtru, lai nav “3000$ mēnesī neko nedarot” un kkādu browserspēļu !@#$% b reklāmas

    un prasītos vismaz kkādi tagi katram spamam (ja ne kategorijas), jo citādi sanāks sū*u kaudzē aizvērtām acīm meklēt kautko noderīgu, kas diezvai būs aizraujoši :nuke:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā