Spēļu dators "bračkam"

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Spēļu dators "bračkam"

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #250193
    Evers
    Participant

    Man ar nekas pret Asus dēļiem nav, viens gan jauns bija sūtāms pa garantiju, jo tīklene bija atņirgusies. Š onedēļ vienam kārtīgu i5 spridzekli sakrāmēju uz Asus dēļa, gāja kā puķīte. Turpretī viens GigaByte 1156 ligzdas modelis pievīla – strādāt strādā, bet ir jūtama neliela bremzīte.

    #250194
    Wuu
    Participant

    Nav jau plaša izvēle asus un gigabyte vien tik ir :] Gigam ir laba plates, bet kad pirku savu plati pāris dienas meklēju internetā, sanāca ka asus bija energoefektīva un ar vairāk fīčām. Kstati man mātene dārgākais produkts kāstē un iespārda ne pa jokam. (+1 pie krāna garuma )

    #250195
    izredzētais
    Participant

    zīmols neko nenozīmē – katram zīmolam var gadīties brāķēta prece … galu galā pa tūkstots gabaliem plates neiepērkam, kur brāķa procents 1 vai 3 ir no svara

    #250196
    Wuu
    Participant

    izredzētais wrote:

    zīmols neko nenozīmē – katram zīmolam var gadīties brāķēta prece … galu galā pa tūkstots gabaliem plates neiepērkam, kur brāķa procents 1 vai 3 ir no svara


    Tu maksimā salātu nodaļa strādā?

    Neiet runa par brāķu skaitu, bet gan par kvalitāti. Un lētāku zīmolu klubā bus vairāk brāķu, jo viņi samazina uz ražošanas un komponentu izmaksas.

    #250197
    izredzētais
    Participant

    wuu, tas ir zem mana goda ielaisties šāda veida diskusijās ar tādu kā tu: pēc tā “kāpēc bil, kāpēc!?!?!?” video es jelkādu ticību tevī esmu zaudējis.

    #250198
    Wuu
    Participant

    izredzētais wrote:

    wuu, tas ir zem mana goda ielaisties šāda veida diskusijās ar tādu kā tu: pēc tā “kāpēc bil, kāpēc!?!?!?” video es jelkādu ticību tevī esmu zaudējis.


    Tas bija ēpisks video… Oh labie laiki 😀

    #250199
    root
    Participant

    @Crow *cooooooooooooooooooooooooooough cough cough cough*

    [spoil][img]https://files.lit.lv/file/wuurepairtkit.png[/img][/spoil]

    #250200
    Barons
    Participant

    Ar ko Giga Byte Radeon HD5770 https://www.giga-byte.co.uk/products/product-page.aspx?pid=3429#ov ir labāka pr Sparkle GeForce GTX460 https://www.sparkle.com.tw/product_detail.asp?id=111&sub_id=396 ? Gribās uzreiz ielikt tādu lai nepirkt vēlāk otru videokarti, tādu kurai ir laba dzesēšana un pitiekoša jauda arī spēlēm kuras iznāks nākotnē.

    Arī māteslati gribu ielikt kvalitatīvu, vēlams ar 3.g. garantiju. Es protams gribētu kādu no Asus.

    Varbūt tad jau labāk (ja karte ir patiešām laba) uzreiz spraust Giga Byte Radeon HD5830, 1GB, GDDR5 https://www.giga-byte.co.uk/products/product-page.aspx?pid=3353#sp , ītai dzese labāka.

    #250201
    Barons
    Participant

    Man sanāca šāds:

    CPU – AMD PHENOM II X4 955 BLACK EDITION

    MB – Asus M4A89GTD PRO

    VGA – Giga Byte Radeon HD5830, 1GB, GDDR5

    RAM – Patriot 4GB, 1333Mhz, CL9, Kit of 2, Viper series

    PSU – Chieftec 750W PFC Cable Management

    HDD – Seagate 500GB 7200RPM 16MB Barracuda 7200.12

    DWD-RW – Samsung SH-S223C DVD-RW/ 22x

    #250202
    nevertell
    Participant

    HD 5830 NAV jāņem, jāņem IR 460 gtx. Šªn viss. Viss pārējais +/- labs. Varēji tik cieto neņemt no sīgeita, bet gan WD.

    #250203
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    HD 5830 NAV jāņem, jāņem IR 460 gtx. Šªn viss. Viss pārējais +/- labs. Varēji tik cieto neņemt no sīgeita, bet gan WD.


    Atkal tu raksti :} Jā labāk paņemt tevis ieteikti 460 pusfabrikātu ar apgraizītiem parametriem no sparkles muhhhahha…

    Barons, izskatās cena kompim būs stipri virs 400. Un mātene kaut kāda jocīga 😀

    Quote:

    CrossFireX only at x8/x8 speeds

    Ja nedomā vēlāk velvienu video karti spraust, tad problēmu nav.

    #250204
    nevertell
    Participant

    5830 ir puse no pusfabrikāta. UN POFIG PAR FIRMU, galvenais ir čips. Šªn, ja tu būtu kaut cik erudīts jomā, tu ļoti labi zinātu, ka nav nekāda šķirba starp 8x un 16x ar mūsdienīgajām videokartēm.

    #250205
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    5830 ir puse no pusfabrikāta. UN POFIG PAR FIRMU, galvenais ir čips. Šªn, ja tu būtu kaut cik erudīts jomā, tu ļoti labi zinātu, ka nav nekāda šķirba starp 8x un 16x ar mūsdienīgajām videokartēm.


    ÄŒips tev galvā pietrūkst, es neteicu ka 5830 ir uber.

    p.s. par čipu, labāk paskaties uz mHz :} Tiem laikam tavā erudītajai galvā vietas nav, un ja pērk māteni par tādu cenu, nez man kaut kā gribētos lai viss būtu kā vajag.

    #250206
    nevertell
    Participant

    Tu prasi, lai es salīdzinu evergrīna un gf104 čipu frekvenci ? Tu kārtējo reizi esi iesējis sejas palmu.

    #250207
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Tu prasi, lai es salīdzinu evergrīna un gf104 čipu frekvenci ? Tu kārtējo reizi esi iesējis sejas palmu.


    Vispār es salīdzināju tavu uber ieteikto 460 pusfabrikātu ar citām 460 :}

    #250208
    nevertell
    Participant

    Tad raksti tā, lai var saprast. Šªn visām lētajām ir +/- reference kūleris, ja baigi vajadzēs, tad uzklokos līdz krānstaipāmam garumam to kloku.

    #250209
    Barons
    Participant

    Beigās sanāca kaut kas tāds

    CPU – AMD PHENOM II X4 955 BLACK EDITION

    MB – Asus M4A88T-V EVO

    RAM – Patriot 4GB, 1333Mhz, CL9, Kit of 2, Extreme Performance

    VGA – Giga Byte GeForce GTX460, 768MB, GDDR5, OC

    HDD – Seagate 500GB 7200RPM 16MB Barracuda 7200.12

    DVD+/-RW – Samsung SH-S223C DVD-RW/ 22x

    PSU – Chieftec 750W PFC Cable Management

    Galvenais lai būtu 1000% dzelžu saderība. Ventilācijai izmantoju 12cm APACHE https://www.akasa.com.tw/update.php?tpl=product/product.detail.tpl&no=181&type=Fans&type_sub=Ultra Quiet Fan&model=AK-FN057 , velk un pūš ka kājas salst 🙂 .

    Dateks grozs

    Lūdzu, garos linkus ievietot, izmantojot “Insert URL” pogu. Paldies! /KristoZ/

    #250210
    nevertell
    Participant

    Neej bišku pāri budžetam ? Šªn ja jau pērc 460’o pa 130 latiem, tad piemet 5 latus 1gb versijai, ja monitors ir 1080p un uz augšu.

    #250211
    Crow
    Participant

    Š…em nu vien 1 GB variantu. Kaut kā tomēr noder, man tā pēdējā laikā šķiet.

    #250212
    nevertell
    Participant

    Pēc benčmārkiem var redzēt, ka, ko līdz iesaistās antialiaizings un fhd=< rezolūcija, 1gb ir par ~20 % ātrāks.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā