ss.lv cūcība

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi ss.lv cūcība

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155736
    vodoo
    Participant

    Sanāca noņemt AdBlock no pārlūka un ss.lv ieraudzīt lielu cūcību

    Es kā klients šķiros no 1Ls ar kapeikām,lai ieliktu savu sludinājumu ss.lv serverī,lai izceltu sludinājumu un pievienotu vairāk bildes – viss tā kā būtu ok līdz brīdim,kad es ieraudzīju manā apmaksātā sludinājumā Google AdSense reklāmu –

    nu bļin manā apmaksātā reklāmā,sludinājumā vēl reklāma ???? atliek tik manā apmaksātā sludinājumā trāpīties labai Google AdSense reklāmai ar atbilstošu konkurētspējīga preci un klients gar degunu.

    Es neko neteiktu ja tādas reklāmas rādītu bezmaksas sludinājumiem,bet nu ne jau maksas.

    Piemērs:

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=laidv798vubplovhfszo.jpg”> src=”https://www.bildites.lv/images/laidv798vubplovhfszo_thumb.jpg” border=”0″ alt=”laidv798vubplovhfszo.jpg”>

    #281107
    reGative
    Participant

    Katrs grib nopelnīt. :>

    #281108
    shady
    Participant

    Priecājies, ka pa virsu tavai un Googles reklāmai vēl neuzleca virsū liels baneris 😀

    #281109
    Kon
    Participant

    A kā tagad ir, nav mega pieprasījums pēc tādiem piedāvājumiem kā Tavs?

    #281110
    usins
    Participant

    Emz, a kurš izlasījis noteikumus? Ja pārkāpj noteikumus- patērētāju aizsardzība. Ja nē, iemācies izlasīt noteikumus, pirms ķeksēt, ka piekrīti.

    #281111
    vodoo
    Participant

    Maksas sludinājumi:

    8.1 Maksas sludinājumi tiek izcelti (Bold).

    8.2 Paredzēta speciāla lauks www linkam.

    8.3 Iespējams pievienot sludinājumam vairākus attēlus.

    8.4 Maksas sludinājumu daudzums netiek ierobežots, izņemot vairāku vienādu sludinājumu atkārtošanas gadījumā.

    8.5 Visās SS.lv maksas pakalpojumu cenās ir iekļauts PVN.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā