SSD nejūtu atšķirību

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) SSD nejūtu atšķirību

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160519
    izluks
    Participant

    Sveiki, saņēmos un iegādājos SSD cieto disku, San Disk Extreme Pro. No sākuma vienkārši klonēju no vecā HDD un jauno SSD, bet pamanīju, ka nekas reāli jūtami ātrāks nav, nopietni! Dators ieslēdzas par sekundi ātrāk. Protams pamēģināju testa pēc 8 gb video tur pat uz SSD diska pārvietot, nu jā to just varēja, atvēru spēles (2 tikai spēlēju) CoH un Just Cause2 tur nekas ātrāk neatvērās. Tad uzinstelēju sistēmu par jaunu, nekādu izmaiņu! Tagad domāju, vai tiešām bija vērts samaksāt 300 eiro par to, ka nu ir iespēja copy paste paātrināt uz tā paša cietā SSD liku portatīvajā datorā HP ENVY (jauns).

    #313836
    3dgardum
    Participant

    Ja jau nejūti, tad tiešām nebija vērts.

    #313837
    Stat1CX
    Participant

    Un kāda ir pārējā sistēma? Uz kaut kādas celkas ar 2 GB RAM var arī nebūt tik liela atšķirība, šamais jau sen būs aizrijies. Uz mūsdienu dzelža atšķirība ir fenomenāla, HDD nekad mūžā kā OS disku vairs nelietošu. PC piestartējas kādās 7 sekundēs, visi softi atveras instanti. OS uz HDD manās acīs ir mazohisms 😀

    #313838
    Crow
    Participant

    Pamēģni uzlikt (bot).NET framework tāpat vai vēl labāk – caur apdeitiem. Ä€tri redzēsi atšķirību :>

    #313839
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu nāksies samaksāt datorspecam.

    #313840
    izluks
    Participant

    i7 4700mq, 16gb ram, gf 750, 1.5tb raid0, man jau liekas ir ok, bet es tiešām nejūtu nekādu dižo atšķirību, ieslēdzas jā nedaudz ātrāk bet programmas ātrāk nepalaižas.

    #313841
    ruukjis
    Participant

    Tad tu dari kaut ko fundamentāli nepareizi. SSD access timingi ir krietni ātrāki arī par HDD iekš RAID 0 – tieši failu kopēšanas ātrums varēja nepalielināties. Bet appu startam vajadzēja pacelties.

    #313842
    izluks
    Participant

    Tagad lasu un pētu, mēģināšu vēlreiz visu izdarīt no sākuma.

    #313843
    Stat1CX
    Participant

    HDD vidējais access time 20 ms SSD 0.1-0.2 ms, atšķirība milzīga, apmēram 200x. par 4K read/write nemaz nerunāsim HDD kaut kādi 0.5 MB/s SSD 50+ MB/s kas ir 100x+ ātrāk kā HDD. No 4k darbības ir ar maziem failiņiem, no kuriem sastāv lielākā daļa OS veiktās operācijas.

    #313844
    Foxsk8
    Participant

    Nepareizi nokonfigurēta sistēma.

    #313845
    Aldis
    Participant

    Domaaju ka zveru darzs kas tur dziivojas patstaaviigi tavaa sisteemaa par SSD ir ljoti prieciigs 🙂

    #313846
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja jau visu laiku grib slēgāt kompi ārā (shutdown es domāj) un “taupīt elektrību”, tad varbūt vajag 2 SSD iekš RAID0 priekš OS sajūgt? Noteikti ieekonomēs uz elektrības rēķinu 😀

    Tas man bik atgādin vien vec īr. Viņam neiet vecs Compaq lūzns (bet nu 2007. gadā jau vel nebij milz flash u.c. draz)

    Nu es viņam satais to lūzn. Sīkums tur, BIOS sagļukojis CMOSu, baterija bik zem 2,7V, nu tur reinstaliņš ar pie reizs.

    Š is starā, ne1 nevarējis sataisīt ne Navanā, ne Dublinā, nekādos tur “computershops” tajā tur lielveikalu pilsētā.

    Š is man tur tā jau pa daudz naud grib dod, un vel aicin ar ģimen vakariņās. Izrādās šim mājās stāv pēdējais (uz to laik) XPS. Ar paladziņapklāts.

    Es pras – Wy ya dan’t use et? (lab lab, bik austrālisk izklausijās).

    Š is sak – to much power konzampšn.

    Nu ta bij jābrauc māā…

    Bet nu ja šite tagad līdzīgs debīlisms panesās, nu ta ko? Jābrauc atkal prom!?

    #313847
    izluks
    Participant

    Laikam jāsaka paldies, pēc datora pārinstelēšanas netiku slēdzis to klāt internetam, pieslēdzos, apdeitojos, tagad sāku manīt atšķirību, kur bija problēma nezinu, bet dators lido!

    #313848
    Crow
    Participant

    Galīgi nebija tā domāts 😀

    Tas bija kā tāds variants, kur paskatīties, ka SSD tomēr ir efekts. Botnet installs momentā nokauj jebkuru mehānisko disku, raid vai nevaid, dēļ tūkstošiem sīku read/write.

    Bet nu labi, ka atrisināji… gribējām kā vienmēr, sanāca labāk 😀

    #313849
    grisha
    Participant

    Aizveries beidzot. Atkal uz korkja uzkaapi ka citee pats sevi?

    Ar pamazaam saak interese paraadiities par SSD diskiem. Man interese palasiit par neatklaatu teritoriju, jo no IT esmu novirziijies, bet savam lapsim arii gribeetu pacelt aatrdarbiibu. Taa gan cita teema.

    #313850
    izluks
    Participant

    Tātad tu atzīsti, ka vēlējies apzināti nodarīt kaitējumu manam īpašumam?

    #313851
    Crow
    Participant

    Jā! 😮

    Paspēlēsimies. Kazi varbūt atleks.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā