Start Menu 7 3.62 – uzlabota Windows 7 Starta izvēlne

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Start Menu 7 3.62 – uzlabota Windows 7 Starta izvēlne

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151109
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_stmenulogo_1.jpg[/imgl]Viens no nedaudziem nepārdomātiem mezgliem operētājsistēmā Windows 7 ir “Start Menu”. Ja tanī vajag atrast kādu retāk lietotu programmu (un ja vēl to ir daudz), tas var izvērsties pamatīgā meklēšanā. Tieši šobrīd ir atjauninājusies kādreiz Vistai domātā programma Start Menu 7, kas tagad pielāgota tieši Windows 7.

    Visas izvēlnes darbojas onmouseover. Listē “Programmas” visas tiek sakārtotas stingri alfabēta kārtībā, katrai uzskatāmībai tiek “piekarināta” attiecīgā ikona. Ja kādu programmu atinstalē, pārējās nemaina savas vietas – vienkārši vieta paliek tukša. Ir plašas konfigurēšanas iespējas.

    Start Menu 7 bez Windows 7 un Vista var lietot arī uz XP. Tā bāzes versija ir bezmaksas, velkam mājaslapā. Notepad notestēja šo programmu – patiešām patīkama.

    [img]https://content20-foto.inbox.lv/albums129015893/modjo/Maijs-2009/smenu.jpg[/img]

    #234189
    DMG
    Participant

    Heh, kopš seniem laikiem cenšos start menu turēt kārtībā un visas programmas sadalīt 8 kategorijās, jeb mapēm, kas man palīdz ātri visu atrast 🙂 Nevaru iedomāties, kas var būt vienkāršāks par šo ideju. Vienīgais, kas jādara ir pašam katra jaunā programma jāiemet kādā no mapēm 🙂

    #234190
    shady
    Participant

    Es ar nekad neizmantoju “start menu” ideju (ne uz win, ne uz citām OS).

    Svarīgās lietas iznesu uz desktop, ieskaitot linkus uz folderiem.

    Vienīgi uz joslas iznesu saīsnes.

    #234191
    Stat1CX
    Participant

    Neredzu šim visam nekādu jēgu, kopš brīža kad iekš start menu ir search, visa šis mapju kaudze un rakāšanās pa tām ir kļuvusi pilnīgi lieka. Nospied start pogu, ieks search ieraksti vajadzīgās programmas pirmos burtus un done, nav jārokas pa mapēm, iet daudz ātrāk nekā ar veco win xp start menu.

    #234192
    nevertell
    Participant

    Pārskatāmi jau, pārskatāmi.

    Vai nu doks, vai bārs vai desktops ar ikonām. Ja ir bars ar šitiem listiem, kur zem katra locekļa ir vēlviens lists, tad tas vairs nav pārskatāmi.

    Un cik no iks pī atceros, tad windouzs nekad tos listus nekārtoja alfabētiski.

    #234193
    Kon
    Participant

    @Stat1CX vo vo

    #234194
    Crow
    Participant

    Varētu jau paākstīties, bet ar šiem krutumiem man personīgi ir tā – pāris dienas un apnīk. Kaut gan oriģinālais Vistas/7 stārt meņū man besī … iekš XP man viss bija pašrocīgi sakārtots, izvēršams, kā man patīk – pa visu ekrānu; alfabētu zinu labi, tā kā atradu visu vajadzīgo konstantā laikā… a tagad reizēm jāklikinās un O(∞/0) 😀

    A kamēr es uzrakstu searčā – O(3n+stiepiens pēc klavieres), it saks :nuke:

    Edit: ēē, labais! ar šito var vanckāties pa mapēm tāpat kā bija man jau iekārtots! Cepums devam!

    #234195
    shady
    Participant

    Ok, arī uz win var nodefinēt programmas iekš run, tāpat kā dažreiz ērtāk ir uzrakstīt programmu/darbību konsolē nekā klikšķināt.

    #234196
    Wuu
    Participant

    Kartejais Bling Bling uz 2 dienam.

    #234197
    Jaunzems
    Participant

    mans solution – pin to Start menu or Taskbar. Visas pogas uz taskbara ir pinned 🙂

    [img]https://bildites.lv/images/d5ozwh1aol2185gx966_thumb.jpg[/img]

    #234198
    Crow
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/z7yes5asw6hwkzlk5q8x.png[/img]

    Lūk, svēti vārdi… 😀

    #234199
    rATRIJS
    Participant

    Es tiešām nesaprotu kur ir problēma nopinot lietotākās aplikācijas un sameklēt (iekš tā paša start) retāk lietotās programmas, jo search jau nu tur darbojas ļoti žiperīgi, īpaši uz aplikācijām.

    Tā vien liekas, ka cilvēki paši sev meklē problēmas nemākot izmantot to kas jau ir iebūvēts un tad visu negatīvismu izveļ uz izstrādātāju…

    #234200
    Willis
    Participant

    Ļoti labi izdomāts, galvenais ļoti skaisti !

    #234201
    azazul
    Participant

    Dies pasarg. Kas tas par mēslu ?!?!

    Kādam ir izdevies pārkodēt KBFX uz windas un padarīt to drausmīgāku.

    Nekad neesmu iebraucis tajos monstrālajos menu.

    IMO daudz ērtāki ir Enso (windai) un Raptor (kde).

    Un vistas/7 menu arī nav nekādas vainas.

    Ja spēj lietot klavieri .. jaunais search dara brīnumus.

    #234202
    Stat1CX
    Participant

    azazul wrote:

    Ja spēj lietot klavieri .. jaunais search dara brīnumus.


    +1 Uz klavieres nospiest 3-4 pogas ir daudz ātrāk, nekā kustināt peli un spaidīt nez cik tur klikšķus, protams ja ar klavieri nav draugos, tad cita lieta.

    #234203
    GulbisRG
    Participant

    vai arī ja nav klavieres 😀 😀 😀

    #234204
    vincister
    Participant

    WinXP arī lietoju rīku, līdzīgu azazul aprakstītajiem. Win7 šo funkciju pilda start menu search bar.

    Nezinu kāpēc, bet man piedur ierakstīt ko man vajag, nevis klikšķināties līdz atrod.

    #234205
    aoma
    Participant

    šitas toč ir galīgs stufs, kā jau Stat1CX, minēja, iekš w7 sērčs strādā zibenīgi, var jau pats arī krāmēties un to start sakārtot pa savai garšai, bet tā vienalga būs ātrāk.

    #234206
    Nettwerk
    Participant

    Nedaudz aarpus teemas, tomeer start menu ir neerts, ja tev ir pietiekoshi daudz programmu un nav sadaliits pa kategorijaam, kaa augstaak rakstiija DMG. Bet katru reizi ar rocinjaam kaartot peec instalaacijas ir diezgan caur pakalju. Pashlaik nekas eertaaks, nav par MacOS X dock un Spotlight.

    #234207
    Kams
    Participant

    Tur ir jābūt viegli traumētam, lai progas meklētu pārlūkojot Start izvēlni! Jau kopš Vista laikiem, ja vien proga nav bieži lietojama un tātad – quick launch vai piepinota, to veru uzsitot windows taustiņu un ierakstot daļu (vai visu) tās nosaukuma un uzsitot enter! Pat ar tādām “alternatīvām” start izvēlnēm Paint atrast prasa vairāk laikā, kā windows taustiņš-p-a-i-n-t-enter

    Tiesa, tiem, kas nespēj pa taustiņiem trāpīt, visticamāk palīdz…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā