Steam atlaides

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Steam atlaides

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153023
    Izliecies
    Participant

    Ja nu kāds vēl nezina, gribēju atgādināt, ka Steam brīvdienu laikā piedāvā spēles ar milzīgām atlaidēm. Katru dienu piedāvājums ir citāds. Š odien, piemēram, Grand Theft Auto IV: Complete Edition maksā tikai 8,75€, kas principā ir nekas. 75% atlaide.

    https://store.steampowered.com/

    #257351
    Element
    Participant

    Ja nu kaadam interesee klasika – GTA un GTA2 joprojaam par briivu: https://www.rockstargames.com/classics/

    #257352
    Faust
    Participant

    Mazliet tā kā par vēlu. Var teikt, ka labākās spēles (ar atlaidēm) ir gar degunu.

    #257353
    _Mo3_
    Participant

    pa šitiem holidejiem jau kādas 10smit spēlītes būšu paņēmis 🙂

    #257354
    zivs
    Participant

    Es arī esmu pamanījies pamatīgi papildināt savu Steam kontu – pāris dienās sapirktas teju 50 spēles. Grēks neņemt bija Doom un Quake pakas, kas maksāja ap 5 eiro katra … Operation Flashpoint: Dragon Rising arī nopirkās par nieka 3 eiro …

    #257355
    Crow
    Participant

    Lūk, tā jau ir traģēdija. Es pat torrentu lielveikalā tik daudz neiepērkos, kā te dažs labs pletē iekš Tvaika :seeker:

    #257356
    zivs
    Participant

    Traģēdija maksāt (pie tam, par katru spēli nemaksājot vairāk par 0.50 – 3 eiro) par lietām, kas patīk un interesē? Dažas spēles man izmaksāja mazāk kā piena paka vai maizes kukulis. Kopā es esmu iztērējis varbūt 15-20 eiro (par visām spēlēm). Izrēķini nu pats, torentu karali, cik tas ir sasodīti traģiski lēti. :lala:

    #257357
    Crow
    Participant

    A no kurienes Tvaiks rauj piķi, ka var tādas atlaides (regulāri) dot? Kruti pircējam, pagaidīšu es ar EOL un tad būšu legālitātes kalngals. Cik tad no tās vienas “piena pakas cenas” aiziet izstrādātājam? :unsure:

    Enīvej, neko nepārmetu. Š oreiz vismaz 😀 Lai iedzeram, lai svinam, šai ??? vakarā! :lala:

    #257358
    zivs
    Participant

    E tiešām nezinu, kā viņi un ko viņi pelna vai kas un ko saņem, bet mani kā pircēju tas arī tā īpaši nekrata – es samaksāju naudiņas un saņemu legālu un godīgi pirktu spēli un Tvaika gadījumā arī esmu drošs, ka par to arī savu daļu saņem paši izstrādātāji ..

    Svinam un dzīvojam draudzīgi! 🙂

    #257359
    Evers
    Participant

    es jau gan pagaidām pērku tikai tad, ja spēle atbilst nosacījumiem:

    1) Spēle man nebūs vienai nedēļai

    2) Spēles legālā versija dod būtiskus labumus

    (Multiplayer režīms un citas baudāmas extras, piemēram, ar nelegālo TF2 iespējams spēlēt tikai ar oriģinālajiem ieročiem, uz labākām mantiņām cerēt nevar, līdz ar to legālie spēlmaņi nereti izspārda pirātiskos!)

    Lai nu kā, Tvaika veicī maz iekārojamu spēļu, kuras atbilstu mana i3 grafiskā procesora spējām. 😀

    #257360
    nevertell
    Participant

    A kā ir ar to i3 igpu ? Pietiek priekš tf2 ?

    #257361
    Evers
    Participant

    Priekš 1920×1080 izšķirtspējas ir par švaku (vismaz mani vidējais FPS ~25 galīgi neapmierina). Bet uz 1280×720 iet lieliski ar defaultajiem effektu/kvalitātes iestatījumiem. Varētu jau likt arī šķietami labāko 1366×768, bet, cik esmu novērojis, daudzas spēles priekš tās nav optimizētas un izskatās daudz daudz briesmīgāk kā uz 1280×720.

    Vienīgi kādreiz ir tāds gļuks, ka kāda cita spēlētāja rokās esošais ierocis nerādās, bet nezinu vai to gluži var novelt uz videokarti, varbūt var.

    P.S. Man ir i3 modelis ar lēnāko iGPU – 533MHz, ja tev no nedaudz niknākajiem modeļiem ar 733MHz, tad pieļauju iespēju, ka arī uz 1080p būtu labāk. 🙂

    #257362
    nevertell
    Participant

    Oho, laikam bišku pa zemu novērtēju to parodiju.

    #257363
    shb-
    Participant

    Es arii pa shiim atlaizhu dienaam jauki iepirkos. Mana politika ir – ja speele ir ok un maksaa mazaak par 10 eur, njemu ciet. Tapeec panjeemaas crysis paka, fear paka, bioshocks2 un veel shis tas. Vispaar man patiik steam, un veel jo vairaak, ja manis iecieniitaas speeles smuki gulj manaa acc. Nav jaadomaa par installu uzglabaashanu, kraku mekleeshanu peec upd, etc. A to ka steams pelnaas, es neshaubos, jo parasti lielaakaas atlaides piemeero speeleem, kuras iisti vairs neiet. Piemeeram tas pats gta iv, 2 gadi kopsh reliizes kaa nu nekaa.

    #257364
    _Mo3_
    Participant

    Evers wrote:


    (Multiplayer režīms un citas baudāmas extras, piemēram, ar nelegālo TF2 iespējams spēlēt tikai ar oriģinālajiem ieročiem, uz labākām mantiņām cerēt nevar, līdz ar to legālie spēlmaņi nereti izspārda pirātiskos!)

    nu TF2 pirātus izspēr jau ar to, ka tie nevar spēlē steamed serveros nu un loģiski, tie nevar dabūt itemus, hatus utt. Tādas spēles kā TF2 ir grēks nenopirkt, pie tam par tādu cenu kādas tas bija šajās brīvdienās! (3.59€) Lai piedod mani tie dirsēji, kuru uzskata, ka par spēlem maksāt ir stulbi, bet TF2 ir tā vērts!

    P.S Evers, zem kāda nika spēlē TF2?

    #257365
    Evers
    Participant

    _Mo3_, PZ.

    #257366
    APOC
    Participant

    Š odien 75% atlaide Crysis 1 iekš STEAM. Pa 4 EUR.

    #257367
    Wuu
    Participant

    Nopirku, bet stipri šaubos ka jebkad spēlēšu, jo tā pati spēle ir arī iekš EA Games konta, vienīgi Warhead nebija, tas gan būs jāuzspēlē 😀

    #257368
    Wuu
    Participant

    Battlefield un Medal of Honor ar smukām atlaidēm!

    https://store.steampo…com/sale/eaweek

    Iesaku ieķert Bad Company 2 un Vjetnamas DLC, lētāk nekur nenopirkt!

    #257369
    APOC
    Participant

    Arī iepirkts nebaltai dienai.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā