Steam Linux klients

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Steam Linux klients

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234184
    zivs
    Participant

    Nu, jā, aizmirsu par statiskajiem buildiem, kuru gadījumā distributīvam nav īsti nozīmes (pirmīt vairāk balstījos uz populārāko distributīvu padarīšanas, par to saderību ar meinstrīmīgākajiem).

    Runājot par tiem portiem un lietām pašām spēlēm – ir pietiekoši daudz izstrādātāji, kuru spēles tāpat tiek izdotas gan Win, gan Linux vidēm, tā arī Mac sistēmām – vienkārši vidējais Windows geimeris jau to nepamana un turpina domāt un dzīvot ar domu, ka spēles šīm platformām nav. Kā piemēru var minēt visus ID Tech dziņus (Q3, D3, drīzumā Rage, pēcāk arī D4), daļu no UT dziņiem (laikam vecie bija vienīgie, kas supportēja Linukšus?). Uz šiem dziņiem balstās ievērojams skaits spēļu (jaunas, vecas, visādas), kas nozīmē, ka to portēšana (ja vien jau nav izveikta) citām platformām ir pāris dienu jautājums puslīdz nopietnā kantorī.

    Cita runa, protams, par spēlēm, kas stingri pieturas pie DirectX – tur gan ir kaut kā nelunkanāk ar tām pārportēšanām …

    #234185
    esters
    Participant

    Beidzot tas ir oficiāli apstiprināts – https://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=valve_steam_announcement&num=1

    Steam kopā ar Source Engine un pāris spēlēm būs pieejama uz Linux.

    #234186
    usins
    Participant

    man jau liekas, ka padarbinas ilgāk lieldatoru, lai saportētu spēles divām platformām….WIN un UNIX. Kā nekā OS X Unix veidīgā un Linux UNIX līdzīgā un būs viegli adapēties.

    #234187
    Aldis
    Participant

    Š jo topiku palasot, nesapratu, kur daudziem tāds dīvains domugājiens, ka ja uz MACos spēli noportēs, bet uz linux-a nezvai. tehniski Linux un MacOS X, [pat iPhone OS] ir veidots uz unix bāzes. Tikai grafiskie elementi protams pamainās. 🙂 Abi supporto un strādā uz OpenGL, un nevajadzētu būt ptoblēmām palaist uz abiem līdzīgu spēli.

    p.s. – pirms pāris gadiem, man šķiet vienai no spēlēm iekš Indago Latvia konkursa, paškodētai no A-Z bij multiplatforma – Win, Mac, Linux. So… Un neticu ka katrai platformai veči veidoja bezmaz savu pasauli. 🙂

    #234188
    zivs
    Participant

    Aldis wrote:

    man šķiet vienai no spēlēm iekš Indago Latvia konkursa, paškodētai no A-Z bij multiplatforma – Win, Mac, Linux. So… Un neticu ka katrai platformai veči veidoja bezmaz savu pasauli. 🙂

    Tie bija 3D kvadrāti. Tiesa, nav saglabājušies (vismaz es nevaru atrast) Linux un Mac faili …

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā