SteelSeries 6Gv2

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas SteelSeries 6Gv2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163129
    Barons
    Participant

    Pa vairākiem gadiem klaviatūrā ir sakrituši visādi mēsli, dažreiz no pirmā pieskāriena nenostrādā kāds no taustiņiem, laikam pareizi būtu izmazgāt, baidos sačakarēt tāpēc jautājums, ar ko, kā labāk mazgāt un galvenais cik ilgi žāvēt?

    Man ir mehāniskā klaviatūra SteelSeries 6Gv2

    https://steelseries.com/gaming-keyboards/6gv2 .

    [img]https://www.bildites.lv/images/rb32pgjx/86398/original.png[/img]

    #331844
    shady
    Participant

    Mazgāt? Žāvēt? Tas taču bija domāts kā joks?:)

    parasti jau visi iesaka tīrīt ar saspiesto gaisu, bet uz klaviatūrām neredzu tam jēgu. Tur tiešām ir labāk lietot putekļsūcēju. Tik skaties uz jaudu – lai neierauj taustiņus 🙂

    Pēc tam vizuāli notīrīt apsūbējušo plastmasu tak ar jebko… Ļoti labi tīras ar mitrajām salvetēm, atsevišķos gadījumos izmantoju logu tīrāmo (tikai ne jau ar strūklaku – spreja režīmā).

    #331845
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ar putekļusūcēju sūkt ir neefektīvi, lielākā daļā draņķu paliek turpat kur bijuši. Tā vietā labāk ar putekļusūcēju izpūst, ja ir tāda iespēja. Darbā šim nolūkam izmantojām maziņu portatīvo kompresoru.

    Š ī ir viena no mnuprāt labākajām klasiskajām klaviatūrām. Viņu ir vērts iztīrīt pa nopietno. Tas ir – izjaukt, noņemt katru taustiņu, tālāk katru taustiņu noberzēt tīru ar parastajā šņabī samērcētu parastās vates gabalu., pēc tam visu salikt atpakaļ. Laiks uz to aizies, bet klaviatūra būs kā jauna. Jautājums ir cik viegli ņemās nost taustiņi, bet tai nevajadzētu būt problēmai, jo mehāniskajām viņi visbiežāk vienkārši nomaucās nost, nevis kā membrānniecēm nepieciešams izjaukt klavieri un no otras puses izspiest katru taustiņu, pirms tam noņemot gumijas konusu.

    #331846
    uldics
    Participant

    Mierīgi var mazgāt. Tikai jāžāvē 4-7 dienas, atkarībā cik daudz caurumu kur izgarot. Putekļusūcējs būs tāda pati parodija kā izkratīšanas metode. Kompresors jau labāk, bet starpkolhozu zapti arī tas neuzvarēs. Vienīgais risinājums – siltena duša ar strūklu un ziepes. Kā vecos laikos. Žāvēt caurvējā. Ja var korpusu vaļā dabūt, vispār bezbēda.

    #331847
    Barons
    Participant

    Kāpēc tad joks? Klaviatūras mazgā un mazgā ļoti daudzi un viss ir kārtībā.

    #331848
    Barons
    Participant

    Ar putekļusūcēju tur nekas sakarīgi neizsūcas, izsūcas viss kas starp taustiņiem, 🙂 nu un vēl mazliet tur ļoti daudz kas paliek neizsūkts un pēc kāda laika atkal tas pats.

    Klaviatūrai nav ne vainas un taustiņus var arī noņemt, komplektā nāca tāds štruntiņš ar kuru var noņemt taustiņus, katru taustiņu ņemt nost būs baigais čakars. 🙁 Laikam būs jāsamierinās ar likteni un jārauj nost.

    #331849
    Barons
    Participant

    Pasūdīgi ar to žāvēšanu tagad būtu, tagad ārā ir jau mīnusi, citādi es varētu iznest uz balkona, vasarā siltumā un vējelī izkalstu ātrāk.

    #331850
    Barons
    Participant

    Quote:

    Es parasti izņemu laukā detaļas, kuras nedrīkst mazgāt un izsūcu vispirms ar putekļsūcēju, pēc tam zem krāna ar birsti kārtīgi izbirstēju. Trīs dienas tur nav ko žūt…uzliec uz nakti un miers. Ja vajag ātro variantu vai nav pārliecības, tad piemet pie sildītāja vai izlīdzies ar fēnu.

    😉

#331851
shady
Participant

Riktīgi labs 😀

Laikam tā arī būs – tas 2011.gads būs pēdējais, kad esmu mazgājis stacionāro klavu… Lai arī es arī ēdu pie klavas un gadās visādi misteiki – esmu par slinku, lai lieki čakarētos. Pilnīgi pietiek ar to, ko jau minēju iepriekšējā postā.

Protams, klavu bez jaukšanas laukā gan nevajadzētliktt zem krāna, nav diez ko prātīgi:) Vienīgais, kur tagad esmu mazgājis klavas – ir laptopiem, kur klienti ir aizlējuši visu ar vīnu vai ko tamlīdzīgu – no sērijas – met laukā vai izmazgā…

#331852
Barons
Participant

Man pašam viena mehāniskā klaviatūra nobeidzās pēc mazgāšanas, vienkārši pēc mazgāšanas vairs neizrādīja nekādas dzīvības pazīmes, 🙁 ieliku viņu vēl skaistā, spīdīgā iepakojumā un iemetu atkritumu šahtā, tāpēc tagad esmu piesardzīgs ar to mazgāšanu.

#331853
MeistarsUnVergs
Participant

Mazgāt ar ūdeni ir stulbākais ko var izdarīt. Pat ja izžāvē, tik un tā kamēr viss mitrs, tikmēr korodē celiņi utt. Mehāniskajām bonusā slēdži korodē, un tad to klaviatūru var tualetot.

1. Kompresors un izpūst.

2. Ja ar to nepietiek, izjaukt un ar šņabi un vati noberzt. Barons jau teica ka jaucās laukā, tā ka vienīgā problēma varētu būt slinkums.

#331854
Barons
Participant

A ja Statoilā ar gaisu pūst, visi taustiņi pa gaisu neaizlidos? 🙂

#331855
MeistarsUnVergs
Participant

A ja pa ģīmi mauks, vai visi zobi pa gaisu neaizlidos?

Nu es nezinu ne cik Statoilā tas kompresors spēcīgs, ne cik tie taustiņi stipri turās klāt. Š is principā ir gadījums kad jāieslēdz loģiskā domāšana un acumērs. Sliktākajā gadījumā būs pa zemi jālasa taustiņi

#331856
romajo
Participant

Š ņabja vietā, ja vajag, var izmantot kosmētisko spirtu, tīrāka manta un lētāks par šņabi. Nopērkams Drogās, arī pārtikas bodēs, ja vien alkāni nav izrijuši.

#331857
Barons
Participant

Tīrīšu ar Vodku. Ka tik nesāku atkal dzert….. 🙁

#331858
Andron MacBeton
Participant

Ä€rprāts kas pa debīlismu te samurgots.

Ja smadzenes ir tik sūdpilnas tad jāiet pansionātā nevis jālieto kompji.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā