Superbudžeta laptopi aug kā sēnes

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Superbudžeta laptopi aug kā sēnes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
#175965
msh
Participant

To es gribēšu redzēt, kādus tizlus, uz santīmjāšanu orientētus biznesa cilvēkus šitas draņķis spēs interesēt – man liekas, ka winxp uz šitā bremzēs, par progām nerunājot :rolf:

EDIT: Ko tur tā 2mpix kamera dara? Tai tak nevarēs pat real time režīmā preview parādīt, nerunājot par to, ka ekrāns nav tam domāts 😀

#175966
Holmss
Participant

Skype uz viņa vai maz varēs lietot?

#175967
msh
Participant

Vai tad 300 MHz procis nebija skypa min prasība? 😀

#175968
samurajs
Participant

msh: ta 2 Mpix kamera pat lētajā mobī preview dod ārā, tas itkā nav rādītājs, bet faktiski murķim būtu pieticis ar 300K webcam.

Lauku rajonu biznesmeņiem pašā laikā būs… uzskaitīt izslaukumus no goves 😀 :money: Un piektklasniekiem arī inbox spēlītēm derēs :devil:

#175969
Foxsk8
Participant

Normāls biznesa cilvēks varēs atļauties kaut vai vēl 300 Ls piemest klāt un iegādāties normālu laptopu. Š itie hibrīdi manuprāt nekam neder.

#175970
memorex
Participant

tad jau labāk paņemt pda telefonu.

#175971
samurajs
Participant

Fox: nu, labdien! Tu zini kādi “businessmaņi” ir Latgales lauku rajonos? 😀 400 Ls viņiem kā tev līdz Mēnesim 😀

Par 100 Ls garantēti, ka ķers, jo telefons tomēr to nevar ko PC ar normālu OS. Reklāmas kampaņā izsludinās šito par modes preci un aiziet jūriņā… Mazāk tad sāks pirkt dārgos telefonus.

#175972
Mr.Death
Participant

Tas jau ir izsmiekls, pat parastam poketniekam hercu vairāk nekā šiem mēsliem. Nav jēgas tak viņus ražot 😀

#175973
Creep
Participant

njaa tik shaku gan man nevaig… bet nu taads kaa eee pc jau pilniigi pietiek… un edgar tie poketnieki ir arii vismaz 2-4 reizes daargaaki…

#175974
Mr.Death
Participant

poketnieks ASUS ar GPS maksā 190 ls 😀 Tu gribi teikt ka šie maksā ~ 60 ls? 😀 Nē nu vispār ja tā runā, tad jau jauda atbilst tai cenai 🙂

#175975
msh
Participant

samurajs wrote:

Fox: nu, labdien! Tu zini kādi “businessmaņi” ir Latgales lauku rajonos? 😀 400 Ls viņiem kā tev līdz Mēnesim 😀

Par 100 Ls garantēti, ka ķers, jo telefons tomēr to nevar ko PC ar normālu OS. Reklāmas kampaņā izsludinās šito par modes preci un aiziet jūriņā… Mazāk tad sāks pirkt dārgos telefonus.


Riktīgs pilsētnieks ierunājās 😀

#175976
Mad182
Participant

Normāls aparāts. Es domāju par Asusiņa igādi. Kursabiedram ir, baigi labais verķis, visur var paņemt līdzi atšķirībā no lielā laptopa. Un proča jauda pilnīgi pietiekama, nav jau uz viņa spēles jāspēlē vai video jāapstrādā. Internetam, pierakstiem, bildēm un mūzikai pilnīgi pitiek. TIkai ekrāna izšķirtspēja iesako, vajadzētu 1024px platumu.

#175977
Creep
Participant

egar bet par 200ls jau eee pc var nopirkt… daudz labpraataak taadu nekaa plaukstdatoru…

#175978
quizzical
Participant

Tad jau labak par to cenu nopirkt kādu lietotu krāmu

#175979
zihers
Participant

Asus sīkni lietoju, jo parocīgi ielikt portfelī un nepieciešamības gadījumā var gan internetam piekļūt (lan, wlan), gan braucot autobusā filmas apskatīties. Uzstādītajai sistēmai (512M, 4G karte/disks) ar to pietiek, iespējams uzstādīt papildus programmas utt., taču jāatceras, ka, vismaz Asus gadījumā, uzstādītā datu ietaise (karte/disks) ir ar ierobežotu ierakstīšanas reižu skaitu.

Katrai ietaisei savs pielitojums un piekritēji vai pretinieki.

#175980
remarco
Participant

Nez kā ar tiem Hz , manu prāt pilnīgi pietiekoši. līdzīgu parametru datnis man šobrīd kalpo lai uzrakstitu šo atbildi.

tas tā lai nedomājat ka 300Mhz ir kaut kas aizvēsturisks.

Vienīgi nu flash cietņa vietā gan man ne īsti. it īpaši ka pa to cenu jau gandrīz ka ko lielāku varēja iemontēt.

Domāju ka kā rakstāmmašīna un net brauzeris ideāls verķītis. tikai nez vai es par viņu 100ls dotu.

tad es labāk savu milzeni notebooku staipu liidzi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā