SVEICU VISUS 1. SPETEMBRI

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais SVEICU VISUS 1. SPETEMBRI

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149452
    krisis32
    Participant

    Sveicu visus skolniekus 1. Spetembri!

    LAI IR LABAS SEKMES UN VISS PADODAS!

    [img]https://www.lv90.lv/files/zinas/240×180/2020-1_septembris-1.jpg[/img]

    Es dodos pa saulainu ceļu

    Līdz rudens vēlajām salnām,

    Līdz pirmajam septembrim skolā,

    Līdz pirmajai dienai klasē.

    Š is saulainais septembra rīts

    Ir zelta saulītes apspīdēts,

    Un katrā saulītes starā

    Ir vasaras noslēpums tīts.

    Baltajā skolā, savā skolā,

    Baltajā skolā, savā skolā.

    #210153
    samurajs
    Participant

    Un tev, krisis32, arī sveicieni no Notepad, un vēlējums pastiprināti apgūt latviešu valodu, lai šodien nav 1. SPETEMBRIs 😀

    #210154
    Evers
    Participant

    No vienas puses izsaku līdzjūtību 😀

    No otras puses apskaužu – pašam patīk pakavēties skolas dienu atmiņās – nebija problēmu, nebija jādomā par naudu, jāuztraucas par darbu utt…. 🙂

    #210155
    daGrevis
    Participant

    Mļin, sēru diena – 9. klase! 😀 Ok, tāds nieks vien, laikam… 😀 Veiksmi visiem! 🙂

    #210156
    Burkaans
    Participant

    Ja vēlies kādam sabojāt dienu, apsveic ar 1.septembri… 😀

    8. klase :/

    #210157
    samurajs
    Participant

    Manuprāt uzskatīt 1. septembri par sēru dienu var tikai patoloģisks stulbenis. Kad pēc beigšanas slaucīsi ielas par minimālo – tad apzināsies skolas vērtību, un kodīsi pirkstos: kāpēc es, idiots, nemācījos?

    #210158
    daGrevis
    Participant

    samurajs wrote:

    Manuprāt uzskatīt 1. septembri par sēru dienu var tikai patoloģisks stulbenis. Kad pēc beigšanas slaucīsi ielas par minimālo – tad apzināsies skolas vērtību, un kodīsi pirkstos: kāpēc es, idiots, nemācījos?

    To es pilnīgi saprotu, piekrītu… 🙂

    #210159
    Loading
    Participant

    Nevarēju šo dienu sagaidīt, kad atkal varēšu dodies uz skolu iegūt jaunas zināšanas.

    daGrevis, tu taču pats tikko to nosauci par sēru dienu. Ä€tri domas maini?

    #210160
    deivs001
    Participant

    Sēru diena ir tiem skolotājiem, kuru skolas ir slēgtas un darba cita nav.

    Pats neuzskatu, ka man skolā iešana būtu kāds sērīgs pasākums. Vienīgā problēma tāda, ka visur visu apgriež. Jūtams arī skolas stipendijās. Protams, ka daudziem tā ir lieka kabatas nauda arī šodien, bet citiem naudas līdzekļi ar ko rēķināties dzīvošanai.

    Loading, varbūt daGrevis dvīnis pēc horoskopa, sliktākajā gadījumā ir dubultās identitātes sindroms. 😀

    #210161
    daGrevis
    Participant

    Nu es to par tām sēram jau vairāk teicu kā humoru, īstenībā jau ļoti labi saprotu, ka vajag labu izglītību… 😛 Es tikai viens… 😛

    #210162
    Evers
    Participant

    Aha, labu izglītību vajag, un atzīmes vajag labas. Saku no pieredzes – izštudierēju pro-videni, kā jau vairumam tādu skolu audzēkņu, profesionalajos bija labas sekmes, bet no vidusskolas priekšmetiem netrūka tādu, kuros galvenais bija dabūt dienišķo 4-5 😀 , protams, ka tāpat reāli dzīvē nenoderētu tā trigonometriskā radiānu teorēma vai vēl nez kas 😀 , bet tās atzīmes gan noderētu. Bez augstkolas švaki, bet augstkolā netiku budžeta grupā dēļ tām dažām “caurbraucamajām” atzīmēm. 😀 . A nopelnīt tādu summiņu šobrīd grūti.

    Tā, ka pamatskolnieki un vidusskolnieki, raujaties uz tiešām labām atzīmēm nevis “caurbraucamajiem” 4 un 5! 🙂

    #210163
    daGrevis
    Participant

    Man ir 6! 😀 Bet es centīšos labāk… 🙂

    #210164
    Foxsk8
    Participant

    Par laimi, 1 septembri kā skolniekam, studentam vairs savā mūžā neplānoju sagaidīt. 🙂

    Jauka apziņa, ka vairs nebūs mokošie rīti, un negulētas naktis pildot mājas darbus. 😀

    samurajs wrote:

    Manuprāt uzskatīt 1. septembri par sēru dienu var tikai patoloģisks stulbenis. Kad pēc beigšanas slaucīsi ielas par minimālo – tad apzināsies skolas vērtību, un kodīsi pirkstos: kāpēc es, idiots, nemācījos?

    Mmmm. Š is jautājums ir strīdīgs. Man pašam ir pamatene, no Tehnikuma pēdējā kursā izlādējā laukā, neizskatās, ka es taisītos ielas slaucīt 😀

    #210165
    izredzētais
    Participant

    beidzot, nevarēju sagaidīt 🙂 vidējā profesionālā (datorsistēmu tehniķis) ir pabeigta & ir sākusies pavisam cita ēra – pirmā līmeņ a augstākā izglītība. pēc 2.5gadiem būšu datortīklu administrators. 🙂

    vēlu veiksmi visiem studentiem, audzēkņ iem un skolēniem, nebastojiet un cieniet skolotājus. 😉

    #210166
    Anonīms
    Neaktīvs

    5. klase jau klāt, kā tas laiks skrien. Liekas, ka tikai vakar pirmoreiz ienācu skolā, un nezināju kā nu būs un ko darīt, un kā gan es iemācīšos lasīt un rēķināt. Gribu atkal 1.klasē, jo tur gandrīz nav mājasdarbu, un vislaik tik spēlējas.

    #210167
    Evers
    Participant

    izredzētais wrote:

    beidzot, nevarēju sagaidīt 🙂 vidējā profesionālā (datorsistēmu tehniķis) ir pabeigta

    pirms gada ar tieši to pašu kvalitifikāciju ieguvu, tolaik biju viens no labākajiem kursā(it priekšmetos), bet tagad gadu bez darba – asums dikti ir zudis, daudzkas piemirsies 🙁 . Kur mācījies? – varbūt JPV ? 🙂

    #210168
    ehex
    Participant

    izredzētais wrote:

    beidzot, nevarēju sagaidīt vidējā profesionālā (datorsistēmu tehniķis) ir pabeigta

    Njā, es nākošgad domāju uz šito iet!

    #210169
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Kur mācījies? – varbūt JPV ?


    negluži – RTK 🙂

    Quote:

    Njā, es nākošgad domāju uz šito iet!


    lai veicās 😉

    #210170
    normis_161
    Participant

    foxsk8:

    Quote:

    Jauka apziņa, ka vairs nebūs mokošie rīti, un negulētas naktis pildot mājas darbus.

    Tagad tos mokošos rītus un negulētās naktis nav aizstājis darbs? :D:)

    #210171
    samurajs
    Participant

    Man auksti kauli paliek no kombinācijas “webmāsters ar pamatskolas izglītību” :D:D:D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā