SVEICU VISUS 1. SPETEMBRI

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais SVEICU VISUS 1. SPETEMBRI

Tiek skatīts 2 ierakstu – 21 līdz 22 (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210172
    Foxsk8
    Participant

    normis_161: Tieši tā.

    Samurajs: Ja tu tā domāsi, tad mēs būsim, tur kur mēs būsim. Daudziem neinteresē kāds tev papīrs ‘ar kuru at*****cīties’ 🙂 Galvenais, tu to vari vai nē, un kāds ir rezultāts.

    Ja pieturies pie domas, ka pats sev esi boss. Strādā pēc saviem uzskatiem, ko sēsi to pļausi. Tad nu kur man tā izglītība. Pēc papīriem tikai tā sanāk, būs vien jāaiziet uz skolu un vidējā jāaižmiedz, kas man godīgi pienākās. Visi ISEC ekši nokārtoti, bet attestāta ta nav. Loģiski spriežot pie tādas lietas nonākt nevar. Vai nu papīrus esmu nopircis, vai nu arī tie ir viltoti 😀 😀 😀 Ej nu sazin 🙂

    Plus ja man jāizvēlās, apgūt izglītibu tas ir augstāko līmeni, tad es toč neizvēlos LV.

    Nāks laiks, nāks padoms, tagad citas lietas svarīgākas.

    P.S. Manā gadījumā kāpēc tā sanāca, ir pavisam vienkārši, vai nu esi lupata, nabaga students, kam pašam jādomā ko kunģī likt, vai arī esi patstāvīgs, ne no viena neatkarīgs. Rezumē, vajadzēja izvēlēties vai nu strādāju vai arī mācos un esmu lupata. Centos cik spēka, bet tā arī nesanāca darbu ar skolas beigšanu savienot, plus arī neesmu no tiem, kas augstajām “paka***ļām ziepētos” 😀

    P.S. Pats ar neesi to sasodīto RTU beidzis 😀 Muhhah

    #210173
    Mr.Death
    Participant

    mlje man pelnutrauks nosviidis! :> kratiisju pelnus kruuzee, ibio :> o.0 ##4@!@@$!! T10n3ON3 vispaar jaapasludina 1. septembris par daunisma dienu! skolas likvidee, skolotaajiem algas kaa seetniekiem, nakuj vairs maaciities kaadam :>

Tiek skatīts 2 ierakstu – 21 līdz 22 (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā