Svētdiena bez interneta?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Svētdiena bez interneta?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147617
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_90_07_7winterwonderland_web_1.jpg[/imgl]Tātad šodien, svētdienā, no gultas izrāpos visai agri, vēl pirms deviņiem. Abi ar dzīvesbiedri nodziedājām rituāla dziesmiņu

    Lec, lec pingvīns,

    Lēts, lēts pingvīns,

    Lec, lec, lec!”

    Pēc rīta kafijas ieslēdzu datoru, lai apskatītos jaunumus un izlasītu pastu – bet čuš! Interneta nav! Laikam provaideris kaut ko profilaktē. Reti, bet gadās.

    Prognozētās supersniegavētras arī joprojām nav, pilnīgs klusums. Izlemju aiziet līdz jūrai. Esmu ticis pusceļā, sāk krist lielas, pūkainas pikas. Dungoju A. Kukuvasa dziesmiņu

    Krīt visbaltākie sniegi.

    Reiz es aizmigšu tā.

    Gulēt mūžīgo miegu

    Bez atmošanās…

    Pie jūras patiesi skaisti, viss apsnidzis balts. Papriecājos par dabu, pastaigāju, velkos mājās. Internets parādījies, laiks veikt savus admina darbus. Gaudoju līdz “Vilkiem”

    Uijā, uijā, nikni vilki,

    Uijā, uijā…

    Bet galvā palika doma – kā būtu, ja katra mēneša pēdējo svētdienu izsludinātu par dienu bez interneta? Varbūt ne pilnīgi, bet nestrādātu vismaz zinātniski-tehniskās novirzes un IT lapas (visas serveros būtu atslēgtas). Būtu iespējams vismaz reizi mēnesī papriecāties par dabas, nevis tikai web-lapu dizaina skaistumu un pie reizes izkustēties.

    Jūtu, ka daudziem “datortārpiem” tā ir problēma.

    Kā domā Tu?

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_winter_wonderland_1920_1.jpg[/img]

    #186167
    deivs001
    Participant

    Īstenībā tā ir laba doma, bet riskēt īpaši nedrīkst, kāds vēl izdarīs pašnāvību, jo nevar CS ar draugiem uzspēlēt. Vēl vajadzētu tajā dienā izsūtīt visus ārpus pilsētas, kur paties daba ir skaista un neizbojāta.

    Varbūt, ka kopīgiem spēkiem izdotos uzcelt ko šādu:

    [img]https://www.pocketpcpower.net/Pictures/snowman.jpg[/img]

    #186168
    marr
    Participant

    šis jau vairāk pēc bloga ieraksta izskatās 😀

    citādi – nē, neatbalstu, jo brīvdienas, t.sk. svētdienas reizēm ir labas dienas lai padarītu kaut ko, kam neatliek laika iepriekšējās 7ās dienās. Bez interneta daudzkas kļūtu par neizdarāmu, jo ir taču 21. gs :p

    #186169
    Sid
    Participant

    Nu nezinu, nezinu, es šodien ne gluži piespiedu kārtā, bet papriecāties par ziemas skaistumu dabūju pietiekoši, tāpat arī varēju pakaifot par sānslīdi meža vidū, kad abās malās ir grāvis 😀

    #186170
    krisis32
    Participant

    NJa…. Es gribetu kaut ta butu katru sestdienu! Tad vismaz viss butu ok ar tiem tarpiem!

    Vaidzetu notestet! Piemeram uz – So lapu! Redzes kurs sajuks prat … a kurs ne!

    #186171
    shady
    Participant

    Neatbalstu šādu priekšlikumu. Cilvēki atpūšas un dara darbus vadoties pēc sava darba laika, privātās dzīves, miega un citiem faktoriem. Ja es raujos pa diviem darbiem (dienas un nakts maiņās) un kad beidzot es varu paņemt vakariņas/brokastis/pusdienas (atkarībā no tā, kad es esmu mājās) un piesēsties pie interneta, lai samaksātu rēķinus, izlasītu e-pastu, saņemtās vēstules, admin forumu un, ja paliek laiks, tad palasīt ko vairāk, bet, ja kāds mau*urs man tajā brīvajā laikā atslēgtu netu, tad es viņam būtu gatavs ko nogriezt…

    Vai nu kā, gribēju pateikt tikai to, ka mūsdienās cilvēka brīvais laiks ir ierobežots un to vēl ierobežot pēc kaut kādiem hvz uzskatiem būtu pavisam bēdīgi. kam ir laiks aizstaigāt uz jūru, kam pikoties, bet citiem varbūt brīvais laiks nozīmē otru darbu, kuram seko vēl virsstundas, Nemaz nerunājot par to, ka jāatrod laiks miegam, ģimenei, sadzīves darbiem….

    Svētdiena ir brīvdiena? Točna “muhh”…

    Samurajs – pazīstot tevi, tad nebrīnos, ka rīt no rīta pamodies un izlasot savu rakstu būsi šokā:D

    #186172
    samurajs
    Participant

    Shady: viss kārtībā, viss zem kontroles! 😀 Neviens tev Notepadu nost negriezīs svētdienās 😀

    Š is tikai diskusijas variants tāpat kā mums reizi gadā izsludina “dienu bez auto”.

    No otras puses – gribēju atzīmēt un pievērst uzmanību, ka dienas režīms “darbs + dators” bez fiziskām aktivitātēm diez vai būtu pareizs…

    #186173
    Loading
    Participant

    Tā vajag [vienu dienu bez interneta]. Par cik esmu zemnieku sētas saimnieks, mēnesī kā minimums 4 dienas pavadu lauku ārēs.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā